Vodotěsná obousměrná radiostanice Motorola Talkabout T92

Vodotěsná obousměrná radiostanice Motorola Talkabout T92

Udržujeme vás ve spojení na vašich nejdivočejších dobrodružstvích

Vodotěsná obousměrná radiostanice Motorola Talkabout T92

Plovoucí voděodolný design1, odolná konstrukce a dosah až 10 km2, T92 H2O vás udrží ve spojení s rodinou a přáteli. Integrovaná svítilna má jasně bílý a červený režim a automaticky se aktivuje při kontaktu s vodou. Stisknutím tlačítka nouzového upozornění aktivujte hands-free volání a zazní hlasitý varovný tón ve vašem rádiu, abyste ostatním ve vaší skupině dali najevo, že potřebujete pomoc3. T92 H2O je dodáván s dobíjecími bateriemi, síťovou nabíječkou se 2 micro USB konektory, sponami na opasek s vestavěnou píšťalkou a pevným přenosným pouzdrem, má vše, co potřebujete, abyste zůstali ve spojení během svých nejdivočejších dobrodružství.

Funkce

IP67 Voděodolný 1

Spolehněte se na obousměrné vodotěsné rádio T92 H2O, které vás udrží ve spojení, ať už na souši nebo na moři. Díky stupni krytí IP67 vydrží T92 H2O stálé ponoření až do hloubky 1 m po dobu 30 minut a odpuzuje i ten nejsilnější déšť.

Floats1 lícem nahoru s vodou aktivovanou svítilnou pro snadné načítání

Díky pečlivému inženýrství rádio plave a je viditelné na vodní hladině. A s vodou aktivovanou svítilnou je ještě snazší ji najít.

Buďte připraveni na nouzovou situaci 3

Tato vysílačka obsahuje funkci nouzového varování, která vám umožní užít si útěk do přírody s důvěrou, že ostatní mohou být informováni o všech nebezpečích, která se vám mohou dostat do cesty. Když je aktivováno výstražné tlačítko, vysílačka vyšle výstražnou sirénu následovanou přenosem mluvených nebo náhodných zvuků. To vám umožní posílat signál do jiných vysílaček a varovat před hrozícím nebezpečím.

Můžete také použít píšťalkovou sponu na opasek, abyste dali ostatním vědět, že potřebujete pomoc. Navíc je zde vestavěná LED svítilna pro klid během večerních dobrodružství, nečekaných nouzových situací a výpadků proudu.

Pokročilá vestavěná svítilna s bílými a červenými LED

Vyberte nastavení bílé LED na vestavěné svítilně, abyste si posvítili na cestu při večerních aktivitách, neočekávaných nouzových situacích nebo výpadcích proudu. Pokud se vaše dobrodružství odehrává za tmy, například když v noci pozorujete hvězdy nebo lovíte a potřebujete si prohlédnout mapy, mapy nebo jiné dokumenty, přepněte na nastavení červené LED. To vám umožní číst, co potřebujete, a zároveň si zachovat noční vidění.

Síla přes vaše dobrodružství

Existují dva způsoby napájení vašeho rádia: použijte přiložené dobíjecí baterie NiMH po dobu až 17 hodin5 nebo tři baterie AA po dobu až 23 hodin5,6. T92 H2O je dodáván se síťovou nabíječkou se 2 micro USB konektory, které umožňují dobíjet dvě rádia najednou.

16 kanálů4 Každý se 121 privátními kódy

Díky 16 kanálům4 a 121 privátním kódům, což představuje téměř 2000 kombinací, je snadné najít dostupný kanál.

Buďte handsfree

Díky funkci iVOX/VOX, která funguje jako hlasitý telefon a umožňuje hands-free komunikaci, můžete pokračovat v pohybu, aniž byste museli zastavovat a přijímat hovory.

Přizpůsobte si tóny volání

Vyberte si, co vaši volající slyší, než začnete mluvit, výběrem jednoho z 20 volacích tónů.

Buďte diskrétní

Použijte funkci vibračního upozornění tam, kde by slyšitelné vyzváněcí tóny byly rušivé.

Rychle najít kanál

Pomocí funkce skenování zjistíte, které kanály jsou aktuálně používány.

Upozornění na vybitou baterii

Upozornění na vybitou baterii vám připomene, když jsou baterie téměř vybité.

Kompatibilní s jakýmkoli rádiem PMR446

T92 H2O je kompatibilní s PMR446, takže můžete komunikovat s jinými radiostanicemi Talkabout PMR446 nebo dokonce s radiostanicemi od jiných dodavatelů tím, že budete na stejném kanálu a soukromém kódu.

Zámek klávesnice

Zámek klávesnice zabraňuje neúmyslné změně vašich osobních nastavení.

Volitelné rozšířené baterie

Užijte si hodiny nepřetržitých venkovních aktivit výběrem vysokokapacitní baterie. (Baterie s vysokou kapacitou se prodává samostatně.)

T92 H2O Balení obsahuje:

• 2 rádia

• 2 pískací spony na opasek

• 2 dobíjecí baterie NiMH

• 1 síťová nabíječka se 2 micro USB konektory

• 1 přepravní pouzdro

• 1 uživatelská příručka

Všeobecné

Rozsah (optimální podmínky)

Dosah až 10 km2

Kanály

16 4

Soukromé kódy

121

Volací tóny

20 pravidelných

Tlačítko nouzového upozornění

Ano

Svítilna

Ano

Rozměry

6,1 x 18,0 x 3,8 cm

(2,4 x 7,1 x 1,5 palce)

Hmotnost (s baterií)

246 gramů

(0,54 lb.)

Životnost baterie

Až 17 hodin s dodanými bateriemi5

1 Toto rádio splňuje standardy IP67. Vydrží ponoření do 1 m po dobu 30 minut. Rádio plováky s přiloženou baterií NiMH. S některými bateriemi AA nemusí plavat. Náhlavní soupravu byste měli používat pouze v suchém prostředí.

2 Uvedený komunikační dosah je vypočítán na základě testu volné přímky za optimálních podmínek. Skutečný dosah se bude lišit v závislosti na terénu a podmínkách a často je menší než maximální možné. Váš skutečný dosah bude omezen několika faktory, mimo jiné: terénem, povětrnostními podmínkami, elektromagnetickým rušením a překážkami.

3 Funkce Emergency Alert by se měla používat pouze v případě skutečné nouze. Společnost Motorola Solutions nenese odpovědnost, pokud přijímající skupina nereaguje na nouzové varování.

4 V Rusku zákonem omezeno na 8 kanálů. Viz uživatelská příručka.

5 Na základě standardního použití cyklu 5/5/90.

6 S prémiovými alkalickými články (nejsou součástí dodávky).

Vodotěsná obousměrná radiostanice Motorola Talkabout T92

Categories0