Komplexní průvodce srovnáním DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro

Pokud jde o technologii dronů, DJI je jednou z předních značek na trhu. Nedávno vydali dva nové modely – Mavic 3T a Phantom 4 Pro. Oba jsou špičkovými drony, které nabízejí výkonné funkce a vynikající výkon. Mají však také některé významné rozdíly. Zde je komplexní průvodce porovnáním obou modelů.

Design: Mavic 3T je skládací dron, díky kterému je přenosnější a snadněji se přepravuje. Phantom 4 Pro je na druhou stranu větší, tradičněji vypadající dron.

Fotoaparát: Mavic 3T má 12MP fotoaparát s 1palcovým snímačem. Má také 3osý gimbal pro stabilizaci kamery a zajištění plynulého záznamu. Phantom 4 Pro je vybaven 20MP fotoaparátem a 1palcovým snímačem. Má také 3osý gimbal pro stabilizaci kamery.

Doba letu: Mavic 3T má maximální dobu letu 27 minut a maximální rychlost 44 mph. Phantom 4 Pro má maximální dobu letu 30 minut a maximální rychlost 45 mph.

Ovládání: Mavic 3T má pokročilý systém ovládání, který zahrnuje vyhýbání se překážkám, sledování objektů a návrat domů. Phantom 4 Pro má pokročilý řídicí systém, který zahrnuje vyhýbání se překážkám, sledování objektů a návrat domů.

Cena: Mavic 3T přichází za dostupnější cenu než Phantom 4 Pro.

Celkově jsou Mavic 3T a Phantom 4 Pro oba vynikající drony se spoustou funkcí a silným výkonem. Mavic 3T je přenosnější a cenově dostupný, zatímco Phantom 4 Pro je větší a nabízí pokročilejší funkce. Nakonec záleží na osobních preferencích a rozpočtu.

Zkoumání inovativních funkcí DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro

Trh s drony nedávno zaznamenal nárůst konkurence, protože společnosti jako DJI uvolňují stále inovativnější produkty. Dvě z nejnovějších nabídek této značky jsou DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro. Oba drony se mohou pochlubit působivými funkcemi a schopnostmi, díky čemuž jsou ideální volbou pro různé aplikace.

DJI Mavic 3T

DJI Mavic 3T je kompaktní, skládací dron, který nabízí řadu funkcí navržených tak, aby usnadnily pořizování úžasných leteckých záběrů. Jeho systém vyhýbání se překážkám pomáhá předcházet nehodám, zatímco jeho výkonné motory umožňují rychlý a efektivní let. Technologie FlightAutonomy Mavic 3T navíc umožňuje až 25 minut letu s dosahem až 4 kilometrů.

Mavic 3T je také vybaven 4K kamerou s vysokým rozlišením, která dokáže pořizovat úžasně detailní snímky a videa. Disponuje také systémem stabilizace letu, který pomáhá zajistit, aby byl pořízený záznam plynulý a stabilní. Dron je navíc schopen pořizovat zpomalené záběry, takže je ideální pro pořizování akčních záběrů.

DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 Pro je větší, robustnější dron, který je určen pro profesionální aplikace. Má dosah až 7 kilometrů a ve vzduchu vydrží až 30 minut. Navíc se může pochlubit 20megapixelovým fotoaparátem schopným pořizovat snímky a videa v ultra vysokém rozlišení.

Phantom 4 Pro má také řadu pokročilých funkcí, včetně výkonného systému vyhýbání se překážkám a inteligentního letového systému, který umožňuje automatizované letové vzory. Kromě toho je dron schopen pořizovat plynulé záběry díky své pokročilé stabilizační technologii.

Závěrem lze říci, že jak DJI Mavic 3T, tak DJI Phantom 4 Pro nabízejí řadu inovativních funkcí, díky kterým jsou ideální pro různá použití. Mavic 3T je ideální pro pořizování úžasných leteckých záběrů, zatímco Phantom 4 Pro je ideální volbou pro profesionální aplikace. Bez ohledu na to, který dron si vyberete, můžete se spolehnout, že nabídne působivou škálu funkcí a schopností.

Podrobný pohled na klady a zápory DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro

Vzhledem k tomu, že se trh s drony neustále rozšiřuje, dva z hlavních uchazečů jsou DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro. Oba nabízejí působivé funkce a možnosti, ale každý má své výhody a nevýhody, které je třeba před nákupem zvážit.

DJI Mavic 3T je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný, lehký a snadno létající dron. Je vybaven 3osým gimbalem a 20megapixelovým fotoaparátem, které jsou schopné zachytit úžasné 4K video a 12MP fotografie. Mavic 3T má maximální dojezd 4.3 míle a může dosáhnout rychlosti až 44 mph. Navíc lze dron používat až 30 minut na jedno nabití.

Na druhou stranu DJI Phantom 4 Pro nabízí více funkcí než Mavic 3T, ale za vyšší cenu. Je vybaven 1palcovým 20MP snímačem, který je schopen zachytit 4K video rychlostí až 60 snímků za sekundu a 12MP fotografie. Phantom 4 Pro má maximální dojezd 5 mil a může dosáhnout rychlosti až 45 mph. Navíc lze dron používat až 28 minut na jedno nabití.

Zatímco oba drony mají působivé funkce a schopnosti, existují určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu. Například Mavic 3T není tak schopný ve větrných podmínkách jako Phantom 4 Pro a výdrž baterie je o něco kratší. Phantom 4 Pro má navíc vyšší cenu a je o něco těžší než Mavic 3T.

Nakonec, který dron je pro vás ten pravý, bude záviset na vašich individuálních potřebách a rozpočtu. Pokud hledáte cenově dostupnější variantu s působivými funkcemi, DJI Mavic 3T může být skvělou volbou. Pokud však hledáte dron s více funkcemi a schopnostmi, DJI Phantom 4 Pro může být lepší volbou.

Přehled srovnání nákladů DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro

DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro jsou dva nejoblíbenější spotřebitelské drony na trhu. Oba modely nabízejí výjimečné vlastnosti a schopnosti, ale cena každého dronu se může výrazně lišit. V tomto článku se blíže podíváme na srovnání nákladů mezi těmito dvěma modely.

DJI Mavic 3T je nejnovější iterací populární série Mavic. Jedná se o kompaktní skládací dron s 3osou gimbal kamerou, která dokáže pořizovat 4K video při 30 snímcích za sekundu a fotografie až do 20 MP. Mavic 3T je také vybaven pokročilými senzory pro vyhýbání se objektům a dlouhou výdrží baterie až 38 minut. Prodává se za 1,299 XNUMX USD.

DJI Phantom 4 Pro je větší a výkonnější model, který nabízí špičkovou kvalitu obrazu. Je vybaven 1palcovým 20MP CMOS snímačem, který dokáže zachytit 4K video při 60 snímcích za sekundu a snímky až do 24MP. Má také působivý systém vyhýbání se překážkám a dlouhou výdrž baterie až 28 minut. Phantom 4 Pro se prodává za 1,499 XNUMX USD.

Pokud jde o srovnání nákladů mezi těmito dvěma modely, DJI Mavic 3T je cenově dostupnější volbou. Má nižší cenovku 1,299 4 USD, zatímco Phantom 1,499 Pro má cenu 4 XNUMX USD. Phantom XNUMX Pro je však schopnější model s vynikající kvalitou obrazu a pokročilejšími funkcemi.

Celkově DJI Mavic 3T a Phantom 4 Pro nabízejí spotřebitelům dvě různé možnosti. Mavic 3T je cenově dostupnější varianta a nabízí skvělou hodnotu za peníze, zatímco Phantom 4 Pro je pokročilejší model s vynikajícím výkonem.

Zkoumání klíčových rozdílů mezi DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro

DJI Mavic 3T a DJI Phantom 4 Pro jsou dva z nejpopulárnějších spotřebitelských dronů na současném trhu. Oba jsou dobře známé pro své působivé funkce a schopnosti, ale existuje mezi nimi několik klíčových rozdílů.

Mavic 3T je nejnovější iterací řady Mavic a oproti předchozím modelům má několik zásadních vylepšení. Má delší dobu letu až 33 minut, maximální rychlost až 64 km/h a 4K kameru s 1palcovým senzorem. Kamera má také vylepšenou stabilizaci obrazu a videa, což umožňuje plynulejší záznam. Mavic 3T je navíc menší a lehčí než Phantom 4 Pro, takže je mnohem přenosnější.

Phantom 4 Pro má naopak o něco delší dobu letu až 30 minut a maximální rychlost až 72 km/h. Má také 4K kameru s 1palcovým snímačem, ale jeho stabilizace obrazu a videa není tak pokročilá jako u Mavic 3T. Phantom 4 Pro je navíc větší a těžší než Mavic 3T, takže je méně přenosný.

Závěrem lze říci, že zatímco DJI Mavic 3T i DJI Phantom 4 Pro nabízejí působivé funkce a schopnosti, existuje mezi nimi několik klíčových rozdílů. Mavic 3T je lehčí a má delší dobu letu a vyšší rychlost než Phantom 4 Pro. Phantom 4 Pro má ale o něco delší dobu letu a jeho stabilizace obrazu a videa není tak pokročilá jako u Mavic 3T.

Čtěte více => DJI Mavic 3T vs DJI Phantom 4 Pro: Který je pro vás ten pravý?