TAF-P-7.5A je spolehlivý a kompaktní dieselový generátor, který dodává výkon 7.5 kVA. Je navržen pro aplikace s primárním napájením a je dodáván s možnostmi pro ovládací panely AMF/Manual. Díky své lehké a snadno instalovatelné konstrukci je tento generátor ideální pro malé podniky, domácnosti a venkovní akce. TAF-P-7.5A je vyroben z vysoce kvalitních komponent a má akustickou pěnovou izolaci pro snížení hluku.

Elektrické generátory jsou základními nástroji pro mnoho průmyslových odvětví, včetně stavebnictví, těžby a zemědělství. Běžně se také používají v obytných a komerčních prostředích jako záložní zdroj energie v případě výpadku proudu nebo jiné nouzové situace. Jedním takovým generátorem energie je TAF-P-7.5A, vyráběný společností TAFE Power.

TAF-P-7.5A je dieselový generátor s maximálním výkonem 7.5 kVA nebo 6 kW. To znamená, že může poskytnout maximální proud 7.5 ampérů při napětí 1000 voltů nebo 6 ampérů při napětí 120/240 voltů. Generátor je vybaven vodou chlazeným motorem a bezkomutátorovým alternátorem, který pomáhá zajistit spolehlivý a efektivní provoz. Motor je také navržen tak, aby minimalizoval hluk a vibrace, takže je vhodný pro použití v obytných oblastech.

Jednou z klíčových vlastností TAF-P-7.5A je jeho digitální ovládací panel, který umožňuje uživateli sledovat a ovládat různé parametry, jako je napětí, frekvence a otáčky motoru. To usnadňuje zajistit, aby generátor pracoval na požadované úrovni a podle potřeby upravit nastavení.

Další výhodou TAF-P-7.5A je jeho všestrannost. Je vhodný pro rezidenční i komerční použití a lze jej použít k napájení celé řady zařízení a spotřebičů, včetně klimatizací, chladniček a elektrického nářadí. Je také navržen tak, aby se dal snadno přepravovat, s kolečky a rukojetí pro snadnou manévrovatelnost.

Kromě technických vlastností je TAF-P-7.5A navržen také s ohledem na bezpečnost. Vyznačuje se automatickou regulací napětí, ochranou proti přetížení a systémem vypnutí při nízké hladině oleje, který pomáhá chránit generátor i napájené zařízení.

Celkově vzato je TAF-P-7.5A vysoce kvalitní a všestranná elektrocentrála, která je vhodná pro širokou škálu aplikací. Jeho kombinace spolehlivého výkonu, snadného použití a bezpečnostních funkcí z něj činí oblíbenou volbu pro domácí i komerční uživatele. Ať už potřebujete záložní zdroj energie pro váš domov nebo spolehlivý generátor pro vaši firmu, TAF-P-7.5A je dobrou volbou.TAF-P-7.5A

Technické specifikace

Power 7.5 kVA

Povinnost pojistné

řídicí panel Možnosti dostupné pro AMF / ruční ovládání

Akustická izolace PU FR – Akustická pěna

Rozměry (délka) 1500 mm

Rozměry (šířka) 850 mm

Rozměry (výška) 1250 mm

Kapacita palivové nádrže * 50 L

Hmotnost ** 700 kg

MOTOR

Výrobce motoru TAFE Motors and Tractors Limited

Značka motoru TAFE POWER

Model motoru 198 ES

Válce 1

Aspirace Přirozeně aspirováno

BHP motoru (brutto) 11.5

Referenční standard Motor – BS: 5514, ISO: 3046, IS 10000, Generátor – ISO: 8528

Výtlak 981 cc

Kompresní poměr 17.5:1

Typ / třída vládnutí Mechanické / A1 (podle BS 5514)

Vrtání x zdvih 100 x 125 mm

Typ chlazení Vzduchem chlazené

Kapacita olejové vany (s filtry) 5

Elektrický systém motoru 12 Volty DC

ALTERNÁTOR

značka Stamford / Leroy Somer

Fáze 1 fáze / 3 fáze

Napětí 220, 230, 240 VAC / 380, 400, 415 VAC

Typ výkonového alternátoru Jednoložisko, bezkomutátorové, jedno/třífázové, třída izolace H

Faktor síly 0.8 zpoždění

Jmenovitá rychlost / frekvence 1500 RPM, 50 Hz / 1800 RPM, 60 Hz

* Palivovou nádrž lze přizpůsobit podle požadavků

** 1. Hmotnost dieselového generátoru je přibližná (s motorovým mazacím olejem a chladicí kapalinou podle potřeby, ale bez naftové náplně)

Koupit TAFE Power Elektrocentrála TAF-P-7.5A v obchodě ts2.

Čtěte více => TAFE Power Elektrocentrála TAF-P-7.5A