Koupit PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket (PCKT-WFI-TRP)

Jak vám PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket pomáhá zachytit obsah na profesionální úrovni

PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket je nezbytným nástrojem pro zachycení obsahu na profesionální úrovni. S WiFi Base můžete snadno připojit Osmo Pocket ke smartphonu pro bezdrátové ovládání. To vám umožní ovládat Osmo Pocket ze vzdálenosti až 30 metrů, což vám dává větší svobodu pro zachycení dokonalého záběru. Kromě toho můžete také použít aplikaci Osmo Pocket k ovládání nastavení fotoaparátu a pořizování fotografií nebo videí v reálném čase.

Se základnou PolarPro WiFi Base budete moci pomocí Osmo Pocket zachytit obsah na profesionální úrovni. Je vybaven nastavitelným držákem, který bezpečně drží Osmo Pocket, a samotná základna je lehká a přenosná. Využijete také vyšší rychlosti přenosu obrazu, což vám umožní rychle a snadno přenést vaše média do smartphonu.

PolarPro WiFi Base je základním nástrojem pro zachycení obsahu na profesionální úrovni pomocí DJI Osmo Pocket. Pomocí základny můžete snadno ovládat Osmo Pocket až na vzdálenost 30 metrů a také rychle a snadno přenášet svá média do smartphonu. Ať už jste amatérský kameraman nebo profesionál, PolarPro WiFi Base je nezbytným doplňkem vaší Osmo Pocket.

Co je nového s PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket

Společnost PolarPro vydala novou WiFi základnu pro DJI Osmo Pocket, která uživatelům umožňuje ovládat kameru Osmo Pocket přímo ze svého smartphonu. WiFi Base se připojuje k Osmo Pocket přes port USB-C a přenáší živé video do aplikace Polar Pro. To umožňuje uživatelům ovládat nastavení kamery a získat pohled na své záběry v reálném čase.

Nová základna WiFi také umožňuje uživatelům natáčet pomocí Osmo Pocket v režimech ActiveTrack a Motionlapse a umožňuje rychlé přenosy záběrů do telefonu. WiFi základna navíc poskytuje až 4 hodiny výdrže baterie a pracovní dosah až 80 metrů.

WiFi základna PolarPro pro DJI Osmo Pocket je skvělý způsob, jak posunout vaše filmování na další úroveň. S tímto zařízením můžete ovládat nastavení fotoaparátu, prohlížet si záběry v reálném čase a rychle a snadno přenášet záběry.

Jak vytěžit maximum ze své WiFi základny PolarPro pro DJI Osmo Pocket

Použití WiFi základny PolarPro pro DJI Osmo Pocket vám pomůže vytěžit maximum ze zážitku z natáčení na chytrém telefonu a mobilním zařízení. Toto zařízení poskytuje řadu výhod, které z něj dělají skvělého společníka pro vaši Osmo Pocket. Zde je několik tipů, které vám pomohou co nejlépe využít základnu PolarPro WiFi Base:

1. Propojte Osmo Pocket a smartphone rychle a snadno: Jakmile nainstalujete PolarPro WiFi Base, jednoduše ji připojte k Osmo Pocket. Poté pomocí aplikace PolarPro připojte svůj telefon k Osmo Pocket a PolarPro WiFi Base.

2. Užijte si připojení na velkou vzdálenost: PolarPro WiFi Base vám nabízí maximální bezdrátový dosah až 328 stop (100 metrů). To vám umožní ovládat Osmo Pocket na dálku, což vám umožní zachytit jedinečné a kreativní záběry.

3. Získejte živé streamování a možnosti nahrávání: PolarPro WiFi Base vám umožní živě streamovat vaše Osmo Pocket záběry do vašeho smartphonu nebo tabletu. Můžete také nahrávat videa a ukládat je přímo do zařízení.

4. Využijte pokročilých funkcí aplikace: Aplikace PolarPro nabízí řadu pokročilých funkcí pro vylepšení vašeho mobilního filmování. Můžete upravit nastavení fotoaparátu, jako je rychlost závěrky, ISO a ostření, a můžete na své záběry použít různé filtry a efekty.

Dodržováním těchto tipů můžete ze své WiFi základny PolarPro pro DJI Osmo Pocket vytěžit maximum. S tímto zařízením si můžete užívat připojení na velkou vzdálenost, získat možnosti živého vysílání a nahrávání a využívat pokročilé funkce aplikace.

Co potřebujete vědět, než si koupíte PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket

Před zakoupením PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket je pár věcí, které byste měli vědět. Za prvé, toto zařízení je navrženo tak, aby vám umožnilo připojit váš Osmo Pocket k WiFi síti a ovládat kameru na dálku. Za druhé, je důležité si uvědomit, že WiFi Base je kompatibilní pouze s Osmo Pocket a ne s jinými Osmo kamerami. WiFi základna je navíc napájena baterií Osmo Pocket, takže před použitím zařízení se budete muset ujistit, že je baterie plně nabitá. A konečně, WiFi Base vyžaduje instalaci samostatné aplikace do vašeho mobilního zařízení, abyste mohli kameru ovládat. Jakmile je aplikace nainstalována, budete moci ovládat fotoaparát na dálku, prohlížet živé záběry a upravovat nastavení, jako je expozice a ISO.

Tipy a triky pro používání PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket Like a Pro

1. Ujistěte se, že je vaše mobilní zařízení připojeno ke správné WiFi síti: Před použitím PolarPro WiFi Base se ujistěte, že je vaše mobilní zařízení připojeno ke správné WiFi síti. To zajistí, že se Osmo Pocket dokáže připojit a komunikovat s mobilním zařízením.

2. Aktivace Osmo Pocket: Chcete-li aktivovat Osmo Pocket, stiskněte tlačítko napájení a pomocí prstu posuňte spínač do polohy „zapnuto“.

3. Připojte Osmo Pocket k PolarPro WiFi Base: Připojte Osmo Pocket k PolarPro WiFi Base pomocí USB-C připojení. Po připojení se Osmo Pocket bude moci připojit k vašemu mobilnímu zařízení prostřednictvím WiFi Base PolarPro.

4. Připojte PolarPro WiFi Base k vašemu mobilnímu zařízení: Jakmile je Osmo Pocket připojen k PolarPro WiFi Base, budete muset připojit PolarPro WiFi Base k vašemu mobilnímu zařízení. Můžete to udělat zadáním hesla, které najdete na zadní straně WiFi základny PolarPro.

5. Připojte Osmo Pocket k vašemu mobilnímu zařízení: Jakmile je PolarPro WiFi Base připojena k vašemu mobilnímu zařízení, budete muset připojit Osmo Pocket k vašemu mobilnímu zařízení. Chcete-li to provést, budete muset otevřít aplikaci DJI Mimo a vybrat „Připojit k Osmo“.

6. Použijte PolarPro WiFi Base s Osmo Pocket: Jakmile je Osmo Pocket připojen k vašemu mobilnímu zařízení, můžete začít používat PolarPro WiFi Base s Osmo Pocket. To vám umožní ovládat Osmo Pocket na dálku a přistupovat k nastavení fotoaparátu.

7. Monitorujte Osmo Pocket: Osmo Pocket můžete monitorovat pomocí svého mobilního zařízení, když používáte PolarPro WiFi Base. To vám umožní vidět, co vidí Osmo Pocket v reálném čase.

8. Upravte nastavení: Pomocí PolarPro WiFi Base můžete na dálku upravit nastavení kamery na Osmo Pocket. To vám umožní rychle a snadno upravit nastavení fotoaparátu pro získání dokonalého snímku.

9. Sdílení obsahu: Konečně můžete použít PolarPro WiFi Base ke sdílení obsahu z Osmo Pocket. To vám umožní rychle a snadno sdílet obsah se svými přáteli a rodinou.

Check PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket (PCKT-WFI-TRP) v obchodě ts2.shop.

Čtěte více => PolarPro WiFi Base pro DJI Osmo Pocket (PCKT-WFI-TRP)