Koupit DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB)

Průvodce nastavením DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB)

DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) je vynikající řešení úložiště pro vaše záběry z dronu. Se 120 GB úložiště můžete pořizovat hodiny záznamu ve vysokém rozlišení, aniž by vám došlo místo. Tento průvodce vás provede procesem nastavení CINESSD, abyste mohli začít pořizovat skvělé letecké záběry.

Krok 1: Formátování CINESSD

Než budete moci používat CINESSD, budete jej muset naformátovat pro použití s ​​dronem Inspire 2. Chcete-li to provést, připojte CINESSD k počítači pomocí kabelu USB. Otevřete aplikaci DJI Pilot, klikněte na záložku „Storage“ a vyberte CINESSD. Poté vyberte „Formátovat“ pro zahájení procesu formátování.

Krok 2: Instalace CINESSD do dronu

Jakmile je CINESSD naformátován, můžete jej nainstalovat do dronu. Chcete-li to provést, vyjměte vrtule z dronu a poté vyjměte baterii. Odšroubujte dva šrouby umístěné na spodní straně dronu a poté sejměte kryt. Vložte CINESSD do slotu a zašroubujte jej.

Krok 3: Instalace dokončena

Jakmile je CINESSD nainstalováno, můžete znovu nainstalovat baterii a vrtule. Zapněte dron a otevřete aplikaci DJI Pilot. CINESSD by nyní mělo být rozpoznáno jako úložné zařízení a můžete začít pořizovat záběry ve vysokém rozlišení.

Jak DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) vylepší vaše fotografie

DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) je výkonné, vysoce výkonné úložné řešení navržené pro lepší zážitek z fotografování. CINESSD poskytuje spolehlivé, vysokorychlostní úložné řešení, které je ideální pro pořizování fotografií a videí v profesionální kvalitě. S maximální rychlostí čtení až 550 MB/s je CINESSD schopen rychle a spolehlivě přenášet velké soubory, čímž zajišťuje, že se fotografie a videa neztratí a budou k dispozici pro rychlé úpravy a prohlížení.

CINESSD se také vyznačuje odolnou konstrukcí, která je navržena tak, aby odolala úskalím profesionální fotografie. Je navržen tak, aby chránil data uložená v zařízení, i když je vystaveno extrémním teplotám a podmínkám. To zajistí, že vaše fotografie a videa budou vždy v bezpečí a budete k nim mít rychlý a snadný přístup.

CINESSD má také rozhraní USB 3.1 Gen 1, které je ideální pro připojení CINESSD ke kompatibilním zařízením, jako jsou PC a notebooky. To zajišťuje, že přenos fotografií a videí do az CINESSD je rychlý a snadný. Pomocí tohoto rozhraní můžete také snadno připojit CINESSD ke kompatibilním zařízením pro snadné prohlížení a úpravy.

A konečně, CINESSD je také kompatibilní s profesionálními drony DJI, jako je Inspire 2. To vám umožní ukládat fotografie a videa přímo na CINESSD během letu, takže vám neunikne jediný záběr.

Celkově je DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) vynikajícím řešením úložiště, které je navrženo tak, aby vylepšilo váš zážitek z fotografování. Díky vysoké rychlosti čtení a zápisu, odolné konstrukci a kompatibilitě s profesionálními drony DJI je CINESSD perfektní volbou pro pořizování fotografií a videí v profesionální kvalitě.

Maximalizace kvality videa s DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB)

DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) je perfektním řešením pro uživatele, kteří chtějí maximalizovat kvalitu svých videí. Toto úložné zařízení nabízí velkou úložnou kapacitu, která uživatelům umožňuje ukládat velké množství záběrů a obrázků. Navíc vysoká rychlost čtení a zápisu zajišťuje uživatelům rychlý a snadný přístup ke svým datům.

CINESSD (120 GB) je navržen tak, aby splňoval požadavky video profesionálů. Jeho pokročilé funkce umožňují uživatelům snadno zachytit úžasné záběry a fotografie v rozlišení 4K. Toto úložné zařízení je také kompatibilní s širokou řadou fotoaparátů, což z něj dělá skvělou volbu pro natáčení více kamerami.

CINESSD (120 GB) také nabízí uživatelům možnost upravovat své záběry a fotografie v nejvyšší možné kvalitě. Jeho pokročilé funkce, jako je vysoká rychlost zápisu a nízká latence, umožňují uživatelům rychle a snadno upravovat své záběry bez ztráty kvality.

Celkově je DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) perfektní volbou pro uživatele, kteří chtějí maximalizovat kvalitu svých videí. Jeho velká úložná kapacita a vysoké rychlosti čtení a zápisu z něj dělají skvělou volbu pro video profesionály. Díky pokročilým funkcím je také skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí rychle a snadno upravovat své záběry a fotografie.

Srovnání CINESSD: DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) vs. jiné značky

Pokud jde o CINESSD, DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) vyčnívá z řady. Inspire 2 CINESSD je spolehlivé a výkonné řešení úložiště, které nabízí pokročilé funkce a výjimečný výkon.

Inspire 2 CINESSD nabízí 120 GB úložného prostoru, což je více než dost pro uložení velkého množství dat. Dokáže číst a zapisovat data maximální rychlostí 510 MB/s, což umožňuje rychlejší přenos a úpravu dat. Inspire 2 CINESSD také obsahuje pokročilý algoritmus opravy chyb, který pomáhá zajistit integritu dat. Inspire 2 CINESSD je navíc navržen tak, aby byl odolný vůči vibracím a nárazům, což z něj činí ideální řešení pro použití v drsném prostředí.

Ve srovnání s jinými značkami nabízí Inspire 2 CINESSD vynikající výkon a robustní funkce. Je navržen tak, aby byl spolehlivější a odolnější než jiné značky, což z něj dělá ideální řešení pro profesionální použití. Inspire 2 CINESSD je navíc cenově výhodnější než jiné značky a nabízí stejnou úroveň výkonu za zlomek ceny.

Celkově je Inspire 2 CINESSD spolehlivým a výkonným řešením úložiště, které nabízí vynikající výkon a robustní funkce za dostupnou cenu. Je to ideální možnost skladování pro profesionály a nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Jak vytěžit maximum ze svého DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB)

Maximální využití vašeho DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) vyžaduje pečlivé plánování a strategické využití. Zde je několik tipů, které vám pomohou maximalizovat úložný prostor CINESSD a využít váš Inspire 2 na maximum.

1. Plánujte dopředu: Než začnete fotit s Inspire 2, ujistěte se, že máte jasný plán, jak budete svůj CINESSD používat. Zvažte, jaké formáty a rozlišení videa budete potřebovat a kolik úložného prostoru budete potřebovat. To vám pomůže vyhnout se nedostatku místa během natáčení.

2. Použijte kompresi: Chcete-li maximalizovat úložný prostor, použijte formáty komprese videa H.264 nebo H.265. Tím se zmenší velikost videosouboru při zachování vysoké kvality videa.

3. Vyprázdněte CINESSD: Ujistěte se, že jste vyprázdnili CINESSD po každém natáčení a před zahájením nového. To vám pomůže vyhnout se zaplnění vašeho CINESSD a nutnosti mazat starší videa.

4. Použijte více CINESSD: Pokud plánujete dlouhé natáčení, zvažte použití více CINESSD k ukládání videí. Díky tomu budete mít vždy dostatek úložného prostoru.

5. Použijte externí pevný disk: Pokud plánujete velké natáčení, zvažte investici do externího pevného disku pro ukládání videí. To vám poskytne více úložného prostoru než CINESSD a zajistí, že vaše videa budou vždy v bezpečí.

Dodržování těchto tipů vám pomůže vytěžit maximum z vašeho DJI Inspire 2 CINESSD a zajistí, že vaše videa budou vždy v bezpečí.

Check DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB) v obchodě ts2.shop.

Čtěte více => DJI Inspire 2 CINESSD (120 GB)