Koupit DJI Care Refresh 1-letý plán (DJI Mini 2)

Co můžete očekávat od 1letého plánu DJI Care Refresh (DJI Mini 2)

Jednoletý plán DJI Care Refresh nabízí majitelům DJI Mini 1 klid. Tento plán poskytuje krytí pro náhodné poškození, poškození vodou a nefunkční součásti, takže si můžete být jisti, že váš dron je pokryt v případě jakýchkoli neočekávaných problémů.

S ročním plánem DJI Care Refresh si můžete užít až dvě výměny za DJI Mini 1 během jednoho roku. Pokud je váš dron poškozený nebo nefunkční, můžete si jej nechat vyměnit za nový nebo ekvivalentní model za zvýhodněnou cenu. Plán také pokrývá přepravní poplatky za odeslání a přijetí náhradního dronu.

Kromě dvou náhrad nabízí DJI Care Refresh 1-Year Plan další výhody, včetně přístupu ke špičkovému týmu zákaznických služeb DJI a 15% slevy na vybrané příslušenství. Na dron získáváte také prodlouženou záruku, která prodlužuje původní 12měsíční záruku na 24 měsíců.

S 1letým plánem DJI Care Refresh si můžete být jisti, že váš DJI Mini 2 bude pokryt v případě jakýchkoli neočekávaných problémů. Plán poskytuje klid a jistotu, že můžete létat s jistotou.

Jak vám může být prospěšný 1letý plán DJI Care Refresh (DJI Mini 2)

Jednoletý plán DJI Care Refresh pro DJI Mini 1 poskytuje vašemu dronu klid a ochranu. Plán pokrývá dvě náhodné škody v období 2 měsíců s relativně nízkým poplatkem za každý nárok. To znamená, že pokud se během létání setkáte s nějakými problémy s dronem, budete mít klid, protože víte, že jste kryti.

Plán také zahrnuje přístup k široké škále možností zákaznického servisu a technické podpory. To znamená, že pokud máte nějaké problémy s dronem nebo potřebujete pomoc s řešením problémů, můžete snadno kontaktovat tým DJI Care a požádat o pomoc.

Kromě pokrytí a podpory poskytované plánem budete moci využívat také rozšířenou záruční ochranu. Všechny DJI Mini 2 zakoupené s plánem mají nárok na celý rok záruky, která zahrnuje bezplatné díly a náklady na práci.

Celkově DJI Care Refresh 1-Year Plan pro DJI Mini 2 poskytuje řadu výhod, které vám mohou pomoci chránit a udržovat váš dron. S tímto plánem si můžete užívat klidu a přístupu k rozšířené záruční ochraně, stejně jako vysoce kvalitnímu zákaznickému servisu a technické podpoře.

Výhody koupě DJI Care Refresh 1-ročního plánu (DJI Mini 2)

Nákup DJI Care Refresh 1-Year Plan (DJI Mini 2) nabízí majitelům dronů řadu výhod. Tento plán poskytuje komplexní řešení pokrytí, které nabízí pokrytí jakéhokoli náhodného poškození dronu, stejně jako kompletní servis opravy.

Plán nabízí dvě náhradní jednotky během 12měsíčního období, takže pokud váš dron nelze opravit, můžete během několika dní obdržet náhradní jednotku. To eliminuje potřebu dlouhodobých oprav a může pomoci majitelům dronů dostat se rychle zpět do vzduchu.

Plán navíc nabízí 15% slevu na díly a práci, což může pomoci snížit náklady na opravy. To je užitečné zejména pro ty, kteří používají svůj dron často a potřebují pravidelně vyměňovat díly.

A konečně, DJI Care Refresh také obsahuje plán ochrany před letovými nehodami. To pokrývá veškeré škody způsobené havárií a zajišťuje, že majitelé dronů jsou chráněni před neočekávanými náklady.

Celkově DJI Care Refresh 1-Year Plan (DJI Mini 2) poskytuje komplexní pokrytí pro majitele dronů, pomáhá chránit před neočekávanými náklady a zajišťuje, že se můžete rychle vrátit do vzduchu.

Ponořte se do podrobností jednoletého plánu DJI Care Refresh (DJI Mini 1)

Jednoletý plán DJI Care Refresh je skvělý způsob, jak ochránit váš dron DJI Mini 1 před jakýmkoli poškozením nebo nehodou. Tento plán pokrývá jakékoli náhodné poškození, ke kterému může dojít během běžného používání vašeho dronu, a poskytuje vám jednu bezplatnou výměnu všech poškozených částí.

Plán zahrnuje až dvě výměny za rok, přičemž náklady na dopravu jsou hrazeny pro každou výměnu. Můžete si také zakoupit další plán pokrytí, abyste v případě potřeby získali další náhradu.

Plán také pokrývá veškeré náklady na opravu jakékoli poruchy vašeho dronu. Svůj dron můžete poslat na opravu společnosti DJI, která náklady na opravu pokryje.

DJI Care Refresh 1-Year Plan také zahrnuje technickou podporu. Pokud budete mít nějaké dotazy nebo budete potřebovat pomoc s vaším dronem, můžete kontaktovat tým technické podpory DJI.

Plán je možné zakoupit při nákupu vašeho dronu DJI Mini 2 nebo kdykoli poté. Cena plánu je jednorázový poplatek 99 USD.

Jednoletý plán DJI Care Refresh je skvělý způsob, jak zajistit, aby byl váš dron DJI Mini 1 chráněn před jakýmkoli potenciálním poškozením nebo nehodou. S plánem si můžete být jisti, že váš dron je krytý v případě jakýchkoliv nehod a že jste schopni získat pomoc, kterou potřebujete, pokud ji budete potřebovat.

Zkoumání výhod jednoletého plánu DJI Care Refresh (DJI Mini 1)

Jednoletý plán DJI Care Refresh (DJI Mini 1) nabízí řadu výhod pro uživatele dronu DJI Mini 2. Tento plán poskytuje uživatelům dvě náhradní služby, obousměrnou přepravu a přístup k profesionálnímu týmu zákaznických služeb DJI.

První výhodou DJI Care Refresh 1-Year Plan jsou dvě náhradní služby, které nabízí. Tento plán umožňuje uživatelům získat dvě náhrady za svůj Mini 2 během ročního období pokrytí, pokud dojde k jeho poškození nebo poruše. To znamená, že uživatelé mohou dostat svůj Mini 2 zpět do vzduchu, aniž by museli kupovat nový.

Druhou výhodou tohoto plánu je, že poskytuje obousměrnou přepravu. To znamená, že uživatelé obdrží dopravu zdarma za náhradní jednotku i poškozenou jednotku. Díky tomu je jednodušší a cenově výhodnější pro ty, kteří potřebují vyměnit svůj Mini 2.

Třetí výhodou je přístup k profesionálnímu týmu zákaznických služeb DJI. Tento tým může uživatelům poskytnout rychlý a spolehlivý zákaznický servis, pokud potřebují pomoc se svým Mini 2 nebo mají nějaké dotazy týkající se jejich plánu.

Celkově DJI Care Refresh 1-Year Plan (DJI Mini 2) poskytuje uživatelům řadu výhod, včetně dvou náhradních služeb, obousměrné dopravy a přístupu k profesionálnímu týmu zákaznických služeb DJI. Tento plán usnadňuje a zlevňuje výměnu poškozeného nebo nefunkčního Mini 2 a může pomoci uživatelům rychle se vrátit do vzduchu.

Check DJI Care Refresh 1-letý plán (DJI Mini 2) v obchodě ts2.shop.

Čtěte více => DJI Care Refresh 1-letý plán (DJI Mini 2)