Koupit DJI Care Refresh Dvouletý plán (DJI Mavic 1)

Představujeme 1letý plán DJI Care Refresh: Co potřebujete vědět

DJI Care Refresh 1-Year Plan je skvělý způsob, jak ochránit váš DJI dron nebo jiný produkt. S tímto plánem získáte roční krytí pro náhodné poškození a můžete získat až dvě výměny se sníženými náklady na opravu a výměnu.

Zde je to, co potřebujete vědět o 1letém plánu DJI Care Refresh:

• Pokrytí náhodného poškození: Tento plán pokrývá jakékoli náhodné poškození vašeho dronu, včetně poškození vodou a kolizí.

• Náklady na výměnu: Pokud je třeba váš dron vyměnit, můžete získat náhradu za nižší cenu.

• Náklady na opravu: Pokud váš dron potřebuje opravit, můžete získat opravu za nižší cenu.

• Pokrytí: Tento plán pokrývá všechny produkty DJI, včetně dronů, gimbalů, kamer a příslušenství.

• Doba trvání jednoho roku: Jednoletý plán DJI Care Refresh je platný jeden rok od data zakoupení.

DJI Care Refresh 1-Year Plan je skvělý způsob, jak ochránit váš DJI dron nebo jiný produkt. S tímto plánem získáte roční krytí pro náhodné poškození a můžete získat až dvě výměny se sníženými náklady na opravu a výměnu. Pokud tedy hledáte ochranu svého dronu DJI nebo jiného produktu, 1-roční plán DJI Care Refresh je skvělou volbou.

Hloubkový pohled na výhody zakoupení 1letého plánu DJI Care Refresh

DJI Care Refresh 1-Year Plan je skvělý způsob, jak chránit sebe a svůj dron. Tento plán poskytuje krytí na 1 rok a poskytuje vám přístup k řadě výhod.

Za prvé, budete moci rychle a snadno získat náhradní dron, pokud je váš dron poškozený nebo potřebuje opravu. Tento plán pokrývá dvě náhradní jednotky během prvního roku a můžete je získat do 48 hodin od podání žádosti.

Za druhé, budete moci získat technickou podporu od zkušených zaměstnanců DJI. Tato podpora zahrnuje online chat, telefonickou a e-mailovou asistenci, která vám pomůže vyřešit případné problémy s vaším dronem.

Za třetí, získáte zvýhodněnou cenu na jakékoli opravy potřebné pro váš dron. To zahrnuje díly, práci a poplatky za dopravu a manipulaci.

A konečně získáte přístup k řadě exkluzivních slev a nabídek od DJI. Tyto nabídky vám mohou pomoci ušetřit peníze za nákupy dronů a příslušenství.

DJI Care Refresh 1-Year Plan je skvělý způsob, jak chránit sebe a svůj dron. Díky rychlé výměně, technické podpoře, zvýhodněným cenám oprav a exkluzivním slevám je to skvělý způsob, jak ze svého dronu vytěžit maximum.

Vše, co potřebujete vědět o DJI Care Refresh 1-letém plánu pro DJI Mavic 3

Jednoletý plán DJI Care Refresh pro DJI Mavic 1 je skvělý způsob, jak udržet váš dron v bezpečí. S tímto plánem získáte dvě plné náhrady pro náhodné poškození nebo mechanickou poruchu, takže můžete létat dál.

Zde je to, co potřebujete vědět o 1letém plánu DJI Care Refresh:

Pokrytí: Plán pokrývá dvě úplné výměny v důsledku náhodného poškození nebo mechanické poruchy.

Způsobilost: Plán si musíte zakoupit do 48 hodin od zakoupení Mavic 3 a musí být registrován u DJI Care Refresh do 7 dnů od nákupu.

Cena: Cena plánu je 99 USD.

Zpracování: Po odeslání žádosti je doba zpracování obvykle 3–5 pracovních dnů.

Náhrady: Náhradní drony jsou zcela nové, takže můžete pokračovat v létání bez přerušení.

To je jen pár detailů o DJI Care Refresh 1-Year Plan pro DJI Mavic 3. Pokud hledáte způsob, jak ochránit svůj dron a udržet ho ve vzduchu, tento plán rozhodně stojí za zvážení.

Jak maximalizovat své pokrytí s 1letým plánem DJI Care Refresh

DJI Care Refresh 1-Year Plan je efektivní způsob, jak maximalizovat pokrytí. S tímto plánem obdržíte během jednoho roku dvě plnohodnotné náhrady, včetně přístupu ke komplexním zákaznickým službám DJI. Zde je několik tipů, které vám pomohou využít váš plán na maximum:

1. Zaregistrujte svůj plán, jakmile jej zakoupíte. Tím zajistíte aktivaci plánu a budete moci využívat výhody pokrytí.

2. Seznamte se s podmínkami plánu. Ujistěte se, že rozumíte platným pravidlům a omezením.

3. Ujistěte se, že jste si vědomi všech příslušných výjimek, jako je poškození způsobené softwarem třetí strany nebo nesprávné použití produktu.

4. Uchovávejte všechny své účtenky a záznamy o produktu, na který se vztahuje. To vám pomůže, pokud budete v budoucnu potřebovat reklamaci.

5. Využijte bezplatné aktualizace firmwaru a další služby nabízené společností DJI, které vám pomohou udržet váš produkt v nejlepším stavu.

Dodržováním těchto tipů můžete maximalizovat pokrytí vašeho 1letého plánu DJI Care Refresh a užívat si klidu s vědomím, že váš produkt je chráněn.

Porovnání 1letého plánu DJI Care Refresh s jinými zárukami a pojistnými plány

Při nákupu dronu mnoho spotřebitelů zvažuje zakoupení dodatečné záruky nebo pojistného plánu na ochranu své investice. DJI Care Refresh 1-Year Plan nabízí krytí pro náhodné poškození, ochranu proti vylétnutí a náhradní díly. I když je k dispozici celá řada dalších záruk a pojistných plánů, jednoletý plán DJI Care Refresh vyniká svým komplexním pokrytím a cenovou dostupností.

Jednoletý plán DJI Care Refresh poskytuje krytí až dvou náhodných škod za rok a zahrnuje také ochranu proti úletu až do výše 1 1,000 $ v případě ztráty nebo krádeže dronu. Kromě toho plán obsahuje náhradní díly v případě potřeby a cena plánu je pouze 99 USD. To je mnohem dostupnější než většina ostatních záruk a pojistných plánů.

Ve srovnání s tím mohou mít jiné záruky a pojistné plány vyšší náklady a omezenější krytí. Některé plány mohou pokrývat pouze jeden incident, zatímco jiné nemusejí zahrnovat ochranu proti přeletu. Některé plány mohou navíc vyžadovat zaplacení spoluúčasti za každý nárok.

Celkově DJI Care Refresh 1-Year Plan nabízí vynikající pokrytí za dostupnou cenu, což z něj dělá jednu z nejlepších záruk a pojistných plánů dostupných pro majitele dronů.

Check DJI Care Refresh Dvouletý plán (DJI Mavic 1) v obchodě ts2.shop.

Čtěte více => DJI Care Refresh Dvouletý plán (DJI Mavic 1)