Koupit AGM Secutor TS25-384 – termální zbraňový zaměřovač

Revoluční technologie za tepelným zaměřovačem AGM Secutor TS25-384

Termozaměřovač AGM Secutor TS25-384 je revoluční technologií ve světě zbraňových zaměřovačů. Je navržen tak, aby uživatelům poskytoval nejpokročilejší možnosti pro optimální výkon v náročných podmínkách. Tento termální zaměřovač využívá tepelné jádro s rozlišením 384×288, které poskytuje ostrý a jasný obraz za všech světelných podmínek, včetně úplné tmy. Toto tepelné jádro s vysokým rozlišením také umožňuje uživatelům zaznamenat cíle, které jsou dobře skryté, například v hustém listí nebo ve stínu.

AGM Secutor TS25-384 má také intuitivní systém nabídek, který usnadňuje přizpůsobení nastavení podle osobních preferencí uživatele. Kromě toho má zaměřovač širokou škálu zabudovaných funkcí, jako jsou volitelné nitkové kříže pro různé scénáře střelby, digitální zoom až 4x a více barevných palet.

AGM Secutor TS25-384 také využívá výkonný obrazový procesor, který umožňuje rychlejší snímkové frekvence a plynulejší záznam a zároveň uživatelům poskytuje snímky v nejvyšším možném rozlišení. Je také vybaven digitálním kompasem a sklonoměrem, který umožňuje uživatelům přesně určit svou polohu vzhledem k cíli.

AGM Secutor TS25-384 je perfektní nástroj pro každého profesionálního i rekreačního střelce. Jeho pokročilá technologie a intuitivní design z něj dělají perfektní volbu pro jakoukoli misi. Se svým výkonným tepelným jádrem a vestavěnými funkcemi je AGM Secutor TS25-384 dokonalou technologií zaměřování tepelných zbraní.

AGM Secutor TS25-384: Perfektní pohled pro noční operace

Noční zaměřovač Secutor TS25-384 je perfektní volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivé a efektivní zařízení pro noční vidění. Se svým rozlišením 384×288, 25mm F1.2 objektivem a integrovaným infračerveným přísvitem poskytuje TS25-384 bezkonkurenční úroveň jasnosti a přesnosti při operacích za slabého osvětlení.

TS25-384 je navržen pro snadné a pohodlné použití, s lehkým, ergonomickým designem a nastavitelnými očnicemi pro přesné usazení. Očnice mají také pogumovaný povrch pro větší pohodlí i při delším používání. Zařízení je také vodotěsné a prachotěsné, takže je vhodné pro použití v jakémkoli terénu nebo prostředí.

TS25-384 je také vybaven dvojitým LED indikátorem, který přepíná mezi nastavením bílého a červeného světla pro zajištění optimálního nočního pozorování. Zařízení má také nastavitelný záměrný kříž pro přesnější míření a střelbu.

Pro ty, kteří potřebují pokročilé zařízení pro noční vidění, je Secutor TS25-384 perfektní volbou. Díky svému vynikajícímu rozlišení, integrovaným funkcím a nastavitelnému záměrnému kříži je navržen tak, aby poskytoval optimální výkon při operacích se slabým osvětlením.

Jak vám tepelný zaměřovač AGM Secutor TS25-384 může pomoci odhalit cíle za jakýchkoli podmínek

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight je perfektní nástroj pro zaměřování cíle za jakýchkoliv podmínek. Tento pokročilý zaměřovač využívá termovizní snímač 384×288 k detekci tepelného záření z objektů, což uživatelům umožňuje identifikovat a sledovat cíle v naprosté tmě, mlze, kouři a dalších zatemňovacích látkách.

TS25-384 je vybaven 15mm objektivem a HD displejem 1280×960 pro lepší možnosti zobrazení a jeho variabilní zvětšení až 8x umožňuje přesné záběry na velké vzdálenosti. Zaměřovač také přichází s 3D uživatelským rozhraním, které umožňuje uživatelům přepínat mezi tradičními systémy mušky, hledí a dalekohledu. To umožňuje uživatelům rychle přepínat mezi různými metodami zaměřování a využívat široké zorné pole, které nabízí termovizní zobrazení.

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight obsahuje pokročilý algoritmus fúze obrazu, který spojuje obrazy z více senzorů a vytváří detailní a vysoce kontrastní obraz cílů. To zajišťuje, že uživatelé mohou snadno identifikovat cíle za jakýchkoli podmínek, i když jsou skryté ve stínu nebo za překážkami.

TS25-384 navíc obsahuje integrovaný digitální kompas a sklonoměr, které lze použít k přesnému měření směru a úhlu cíle. To zajišťuje, že uživatelé mohou rychle získat souřadnice cíle a pořizovat přesné záběry.

Celkově je AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight ideálním nástrojem pro zaměřování cíle za jakýchkoliv podmínek. Jeho pokročilá technologie tepelného zobrazování, variabilní zvětšení a integrovaný digitální kompas a sklonoměr z něj dělají perfektní volbu pro lovce, policisty i vojenský personál.

Tipy a triky pro využití plného potenciálu tepelného zaměřovače AGM Secutor TS25-384

1. Využijte nastavení jasu nitkového kříže k zajištění optimální viditelnosti. S nastavitelným nastavením jasu můžete zajistit, že za všech světelných podmínek stále uvidíte záměrný kříž.

2. Využijte možnosti dálkoměru AGM Secutor TS25-384. Tato funkce vám umožní přesně odhadnout vzdálenost mezi vámi a vaším cílem.

3. Při nulování dalekohledu se ujistěte, že používáte střeleckou podložku, abyste zajistili, že váš zaměřovač je správně zarovnán s cílem. To vám pomůže získat co nejpřesnější výsledky.

4. Chcete-li maximalizovat výkon vašeho termozbraňového zaměřovače, ujistěte se, že používáte kvalitní baterie. Nízká kvalita baterií může ovlivnit výkon zaměřovače a vést k nepřesným odečtům.

5. Pravidelně čistěte zaměřovač termální zbraně. Pravidelné čištění udrží váš dalekohled ve špičkovém stavu a zajistí jeho optimální výkon.

6. Zkontrolujte, zda se na čočce zaměřovače vaší termální zbraně nezamlžuje. Pokud se objeví nějaké zamlžení, okamžitě jej odstraňte, protože to může ovlivnit přesnost vašeho zaměřovače.

7. Ujistěte se, že používáte správné nastavení kalibrace pro váš termální zaměřovač AGM Secutor TS25-384. Nesprávné nastavení kalibrace může vést k nepřesným odečtům a může ovlivnit výkon vašeho zaměřovače zbraně.

8. Seznamte se s vlastnostmi termozbraňového zaměřovače AGM Secutor TS25-384. To vám pomůže maximálně využít váš rozsah a zajistit, že jej využijete naplno.

Bližší pohled na vlastnosti a funkce tepelného zaměřovače AGM Secutor TS25-384

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight je špičkový systém tepelné optiky navržený pro použití v různých taktických a loveckých aplikacích. Tento systém se může pochlubit působivou řadou vlastností a funkcí, které z něj dělají ideální volbu pro vojenské, policejní a lovecké aplikace.

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight má snímač s rozlišením 384 × 288 s obnovovací frekvencí 50 Hz. To umožňuje zaměřovači zachytit čistý obraz i v prostředí se slabým osvětlením. Zaměřovač také disponuje digitálním zoomem s až 8násobným zvětšením a širokým zorným polem. Kromě toho má zaměřovač digitální záměrný kříž s proměnným jasem, který uživateli umožňuje přizpůsobit záměrný kříž svým individuálním potřebám.

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight je vybaven dálkoměrem, který uživateli umožňuje přesně měřit vzdálenost k cíli. Dálkoměr je schopen měřit vzdálenosti až 400m. Zaměřovač je navíc vybaven režimem „obraz v obraze“, který uživateli umožňuje mít na displeji dva samostatné obrázky současně.

AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight je také vybaven řadou pokročilých funkcí. Má nastavitelný jas nitkového kříže pro různé světelné podmínky a vyklápěcí krytku objektivu pro rychlé a snadné ovládání. Kromě toho je zaměřovač vybaven integrovaným laserovým ukazovátkem a IR iluminátorem pro lepší viditelnost v úplné tmě. Zaměřovač má také voděodolnou konstrukci pro použití za všech povětrnostních podmínek.

Celkově je AGM Secutor TS25-384 Thermal Weapon Sight všestranný a spolehlivý systém tepelné optiky, který poskytuje vynikající výkon v různých taktických a loveckých aplikacích. Tento systém je vybaven řadou vlastností a funkcí, které z něj dělají ideální volbu pro vojenské, policejní a lovecké aplikace.

Check AGM Secutor TS25-384 – termální zbraňový zaměřovač v obchodě ts2.shop.

Čtěte více => AGM Secutor TS25-384 – termální zbraňový zaměřovač