Thuraya X5-Touch

Thuraya X5-Touch

Thuraya X5-Touch – první satelitní a GSM telefon na světě se systémem Android, který nabízí bezkonkurenční flexibilitu s 5,2” full HD dotykovým displejem odolným proti odleskům a odolným dotykovým displejem. Nabízí rychlé a jednoduché připojení na cestách, v odlehlých oblastech, které jsou běžně mimo dosah chytrých telefonů.

Thuraya X5-Touch

 

T huraya X5-Touch – nejchytřejší satelitní telefon na světě

Thuraya X5-Touch je první satelitní a GSM telefon na světě se systémem Android, který nabízí bezkonkurenční flexibilitu. Běží na operačním systému Android a má 5,2” dotykovou obrazovku s rozlišením Full HD pro uživatele, kteří se často přibližují a odcházejí z pozemního pokrytí v celé řadě tržních sektorů, včetně vládních misí, energetických projektů, podnikové komunikace a nasazení nevládních organizací. Nabízí rychlé a jednoduché připojení na cestách, v odlehlých oblastech, které jsou běžně mimo dosah chytrých telefonů.

OS Android

Zařízení Thuraya X5-Touch běží na platformě Android od Googlu. Na vašem zařízení je předinstalována řada aplikací a služeb Google, například Gmail, Mapy Google, Google Chrome, Vyhledávání Google a Obchod Google Play, které vám poskytují přístup k mnoha dostupným aplikacím třetích stran.

 

Zobrazit

X5-Touch je vybaven 5,2” Full HD dotykovou obrazovkou vyrobenou z odolného skla Gorilla® Glass. Tvrzené sklo funguje i na mokrém displeji nebo v rukavicích.

 

Velikost a hmotnost

Rozměr: 145 x 78 x 24 mm

Hmotnost: 262 g

Thuraya X5-Touch