Terminal v80G 8W ext.

Terminal v80G 8W ext.

Intellian v80G zajišťuje nepřerušovanou širokopásmovou komunikaci bezproblémovým přepínáním mezi dvěma anténami.

Terminal v80G 8W ext.

Vynikající RF výkon

Konstrukce vysokofrekvenčního výkonu s vyšším ziskem, která se téměř rovná 1metrovému anténnímu systému VSAT, umožňuje anténě pracovat na okrajích stopy signálu, což zvyšuje spolehlivost, když je signál nejdůležitější.

Díky 3osé stabilizaci poskytuje v80G vynikající výkon sledování, ideální pro pobřežní plavidla, komerční lodě a ropný a plynárenský průmysl, stejně jako pro kritické operace, jako je sledování nebo monitorování plavidel, kde je vyžadováno nepřetržité připojení.

Patentovaná RF technologie

V80G obsahuje patentované globální PLL LNB společnosti Intellian podporující neomezený počet LO frekvencí, jak x-pol, tak co-pol napájení, a nabízí možnosti BUC od 4W do 16W. Jedná se o ideální systém pro plavidla, která vyžadují výkon 1m antény v kompaktnější velikosti, stejně jako jednoduchou instalaci, snadné ovládání a spolehlivou vzdálenou dostupnost údržby.

V80G dodává napájení BUC pomocí TX signálového kabelu přímo z ACU, čímž se snižuje počet anténních kabelů, které je třeba spustit, při zachování vynikající linearity signálu a zamezení běžných problémů spojených se skládáním signálu do jednoho kabelu.

Terminal v80G 8W ext.

Categories0