Terminál Intellian v130G 8W ext.

Terminál Intellian v130G 8W ext.

Intellian v130G je navržen tak, aby sledoval satelit s velkou přesností, aby reagoval na pohyb lodi v podmínkách rozbouřeného moře.

Terminál Intellian v130G 8W ext.

Pozemské stanice na plavidlech (ESV) se používají k umožnění širokopásmového přístupu, datové komunikace a telefonování prostřednictvím zavedeného satelitního spojení, fungujícího v pevné satelitní službě, zatímco plavidla plují blízko pobřeží nebo na volném moři.

Intellian v130G je navržen tak, aby sledoval satelit s velkou přesností, aby reagoval na pohyb lodi v podmínkách rozbouřeného moře. V130G se skládá ze dvou hlavních jednotek, anténní jednotky a anténní řídicí jednotky (ACU), která nabízí uživatelsky přívětivé provozní rozhraní a snadné připojení k různým satelitním modemům a gyrokompasům. Navíc má ACU zabudovanou funkci autodiagnostiky a lze k ní přistupovat vzdáleně pomocí dodaného PC programu přes protokol TCP/IP.

Díky vysoce účinné parabole 1,25 m (49,2”) je v130G navržen tak, aby splňoval požadavky ESV pro příjem a přenos dat prostřednictvím frekvence pásma Ku. Jakmile je v130G nainstalován, je nastavení cílového satelitu hračkou a automaticky optimalizuje parametry satelitního sledování. V130G lze snadno konfigurovat různými způsoby, jinými slovy LNB, BUC a modemem pro splnění individuálních potřeb aplikací.

Aby byl zaručen nejvyšší výkon a spolehlivost, společnost Intellian navrhuje a konstruuje všechny hlavní RF komponenty svých antén, řídicí desky, části podstavce a kryt antény, optimalizované pro drsné námořní aplikace prostřednictvím nejpřísnějších norem pro testování životního prostředí, které jsou mnohem přísnější než typický stav zkušeného námořního vybavení. V130G má neomezený rozsah azimutu pro nepřetržité sledování bez rozbalování kabelů v anténě.

Široký rozsah nadmořské výšky od minus 20 stupňů do 120 stupňů umožňuje v130G bezproblémový příjem signálu, když plavidlo cestuje blízko rovníku nebo polárních oblastí.

Terminál Intellian v130G 8W ext.

Categories0