Jízda ve tmě nebo za špatného počasí může být frustrující a riskantní. S jejich nejnovější kampaní „Night Vision se vyvinula“ Boschve spolupráci s reklamní firmou Bailey Lauerman, přijala výzvu nočního řízení. Reklamní kampaň vyzdvihuje špičkové funkce lišt stěračů Bosch, které jsou vytvořeny za účelem zvýšení bezpečnosti jízdy v noci a zajištění nejlepší možné viditelnosti.

Pouze 25 % jízdy se stane v noci, přesto k 50 % dopravních nehod dojde, jak uvádí Scott Sullivan, senior expert na marketingovou komunikaci společnosti Bosch AA, který zdůrazňuje význam lepší viditelnosti při řízení v noci. Jako první svého druhu na trhu stěrače FOCUS™ a ENVISION™ Night Performance od společnosti Bosch řeší tento problém.

Čepele využívají technologie NightView™ a NightFocus™, stejně jako pryžovou technologii ClearMax 365TM, ke snížení rozmazání a odlesků. Vodoodpudivá polymerová směs a prášek z dřevěného uhlí absorbující světlo použité k vytvoření nočního spoileru zabraňují tvorbě ledu a odpuzují kapky vody pro bezpečnost za každého počasí. Tyto špičkové funkce zajišťují bezpečnější jízdu v noci tím, že poskytují rovnoměrnou stabilitu stírání a vynikající noční jas.

Nejnovější kampaň od společnosti Bosch za poslední tři roky, „Night Vision se vyvinula“, bude debutovat tuto zimu po celé zemi na platformách vysílání, digitálních médií a sociálních médií. Aaron Jarosh, kreativní ředitel společnosti Bailey Lauerman, převzal odpovědnost za kreativní směřování kampaně. Jeho cílem bylo umístit produkt jako vědecký pokrok a krok vpřed pro lidstvo. Na postprodukci kampaně spolupracovala Bailey Lauerman s režijním týmem Humans ve společnosti Riff Raff a UPP.

Bailey Lauerman navíc dohlíží na plánování a realizaci placených médií pro lišty stěračů Bosch. Bosch v rámci kampaně uvolňuje instagramový filtr, který staví na myšlence televizní reklamy, která mění oči řidiče v oči nočních zvířat. Lišty stěračů Bosch ENVISION™ a FOCUS™ jsou levnější v prodejnách některých obchodních partnerů, včetně O'Reilly Auto Parts, AutoZone a Advance Auto Parts.

Reklamní kampaň „Night Vision se vyvinula“ od společnosti Bosch a Bailey Lauermanových vyzdvihuje špičkové technologie lišt stěračů Bosch, které zlepšují vidění v noci a podporují bezpečnější jízdu v noci. Řidiči, kteří chtějí zajistit svou bezpečnost při jízdě za špatného počasí, zjistí, že se jedná o jedinečný a vzrušující produkt díky špičkové technologii a nápaditému provedení kampaně. Se zahájením kampaně po celých USA si nyní motoristé mohou užívat zimní sezónu a jezdit s jistotou díky lištám stěračů Bosch.