Standardní kombo DJI Osmo Action 3

Standardní kombo DJI Osmo Action 3

Standardní kombo – obsahuje extrémní baterii, horizontálně-vertikální ochranný rám a další příslušenství, které pokryje většinu scénářů natáčení.

Standardní kombo DJI Osmo Action 3

Standardní kombo – obsahuje extrémní baterii, horizontálně-vertikální ochranný rám a další příslušenství, které pokryje většinu scénářů natáčení.

Posuňte jakékoli dobrodružství za hranice s Osmo Action 3.

Vyznačuje se rychloupínací konstrukcí pro snadnou horizontální a vertikální montáž a plnobarevnými dotykovými obrazovkami na přední a zadní straně pro snadné ovládání parametrů a přehrávání. Díky dalším průlomům v oblasti odolnosti proti chladu, výdrži baterie a voděodolnosti nebyl nikdy lepší čas na akci.

  • 4K / 120 snímků za sekundu a Super-Wide FOV
  • HorizonSteady
  • Odolné proti mrazu a dlouhotrvající
  • Vertikální držák s rychlým uvolněním
  • Vodotěsnost 16m
  • Duální dotykové obrazovky

4K / 120 snímků za sekundu

Každý okamžik se může stát vrcholem. Filmujte v rozlišení až 4K /120 snímků za sekundu a zachyťte zážitky v dynamických, neuvěřitelně plynulých detailech.

155° Super-Wide FOV

Příležitosti jsou široce otevřené. Díky mimořádně širokému záběru je každá scéna přitažlivější, pohlcující a zapamatovatelná.

Kalibrace teploty barev

Zažijte věrné barvy. Snímač teploty barev Action 3 inteligentně upravuje vyvážení bílé a AE pro vysoce přesné barvy, a to i ve složitých světelných prostředích, jako je potápění nebo volné potápění hluboko pod hladinou.

Bezpečné a efektivní

Silná odolnost proti nárazu pro spolehlivé spojení. Inovativní rychloupínací design Action 3 zvyšuje odolnost proti nárazu pomocí kombinace silné magnetické síly a dodatečné polohovací spony. Díky tomu je více než připraven na scénáře s vysokou intenzitou. Lze jej také snadno odpojit a je dostatečně flexibilní, aby bylo možné rychle vyměnit umístění a příslušenství.

Jděte na výšku

Nasaďte si to, jak chcete. Horizontální-vertikální ochranný rám vám umožní přepínat věci a fotografovat vertikálně během několika sekund. Stačí jej odpojit, otočit a znovu připojit.

Objetí chladu: -20°C (-4°F)

Kdo se bojí nízkých teplot? Nepřetržitý záznam po dobu až 150 minut při teplotách až -20 °C (-4 °F). Akce 3 nezvládá jen chladné počasí. Daří se v něm.

160 minut prodloužená životnost baterie

Výdrž baterie vydrží stejně dlouho jako vy. Limity kapacity baterie byly s Action 3 posunuty ještě dále, aby bylo možné používat 2,5+ hodiny. Zachyťte všechna dobrodružství na jedno nabití.

Rychlé nabíjení

Přestaňte čekat na sílu. Action 3 je první akční kamera, která nativně podporuje technologii rychlého nabíjení. Za pouhých 18 minut se dokáže napájet až na 80 %, což vystačí přibližně na dvě hodiny natáčení.

RockSteady 3.0

Nová generace inteligentního stabilizačního algoritmu pohání nejnovější verzi RockSteady EIS, která dokáže účinně eliminovat chvění kamery ve všech směrech. Podporuje použití při nahrávání rychlostí až 4K / 120 snímků za sekundu a poskytuje stabilní a pohlcující pohled z první osoby.

HorizonSteady

Tato funkce chytré stabilizace pomáhá eliminovat chvění fotoaparátu ve všech směrech a dokonce i horizontálně koriguje náklon v libovolném úhlu. To znamená, že záznam může zůstat vodorovně rovný, a to i přes silné nárazy a otáčení o 360°. Navíc můžete aktivovat HorizonBalancing, který koriguje horizontální náklon v rozsahu ±45° a podporuje nahrávání stabilních 4K / 60fps videí.

Vodotěsnost 16m

Pojďme hlouběji. Tělo kamery je plně optimalizováno pro použití v hloubkách až 16 metrů (52 stop), čímž umocní vaše podvodní dobrodružství bez potřeby dalšího příslušenství.

Sklo s vysokou pevností

Odolné proti pádu a hydrofobní. Přední obrazovka, zadní obrazovka a ochranný kryt objektivu jsou vyrobeny z vysoce pevného skla Gorilla Glass, které je nejen odolné proti opotřebení a poškrábání, ale také odolné proti pádu z výšky 1,5 metru. Tyto tři body jsou navíc vybaveny hydrofobním povlakem, který rychle odpuzuje vodu, aniž by to ovlivnilo kvalitu obrazu.

Duální dotykové obrazovky

Také přední dotykový displej. Přední obrazovka je vhodná pro vlogování a rámování selfie a podporuje běžně používané funkce dotykového ovládání. Už žádné otáčení fotoaparátu za účelem úpravy parametrů, přepínání režimů nebo přehrávání videa.

Když fotoaparát přepnete mezi horizontální a vertikální orientací, uživatelské rozhraní se tomu přizpůsobí. Dotykové obrazovky jsou také dostatečně citlivé, aby je bylo možné snadno ovládat mokrýma rukama.

Hlasová výzva

Intuitivní ovládání, i když na obrazovky nevidíte. Krátce stiskněte tlačítko Quick Switch a fotoaparát hlasově přenese aktuální režim fotografování. I když je kamera nainstalována na přilbě nebo na jiném špatně viditelném místě, můžete přesně vybrat požadovaný režim a být si jisti, že nikdy nezmeškáte okamžik, který chcete zaznamenat. Do seznamu režimů fotografování můžete dokonce přidat až pět sad uživatelských parametrů.

Hlasová kontrola

Ovládejte kameru na dálku pouze svým hlasem. Ideální pro scénáře, kde jsou vaše ruce zaneprázdněné, Action 3 rozpoznává hlasové příkazy s vysokou mírou rozpoznávání, což vám umožní zůstat v záběru.

Stereo nahrávání

Výjimečný zvukový výkon znamená pohlcující výsledky. Směr příjmu lze upravit pro cílenější a přesnější záznam zvuku. Skrytý mikrofon ve spodní části Action 3 dokonce potlačuje hluk větru, což vám dává větší jistotu při nahrávání zvuku ve větrných nebo vysokorychlostních scénářích.

Připojte externí mikrofony

Action 3 je kompatibilní s mikrofonem DJI Mic, který je přenosný, snadno se montuje a má přenosovou vzdálenost až 250 metrů. Action 3 může také připojit další externí mikrofony pomocí kabelu Type-C na 3,5 mm.

Udělejte z toho webovou kameru

Action 3 lze použít jako webovou kameru pro dynamičtější komunikaci. Ať už na schůzky, kurzy nebo jen chatování s přáteli, snadno přepínejte mezi více perspektivami a použijte stereo zvuk pro jasnější konverzace.

InvisiStick pro lyžování

Aplikace DJI Mimo odemyká výkon vašeho smartphonu, abyste mohli z Action 3 vytěžit maximum. Využívá cloud computing a algoritmy AI k odstranění selfie tyče pro scénáře na lyžích a snowboardu, takže získáte dechberoucí záběry, které vypadají, jako by je natočil profesionál. .

Živý přenos Wi-Fi

Akce 3 podporuje platformy pro živý přenos a několik rozlišení, ze kterých si můžete vybrat. Spojte se se svým světem tváří v tvář kdykoli a dokonce nahrávejte své živé přenosy.

Připojte, synchronizujte a upravujte videa snadno

Aplikace LightCut video editor je důkladně optimalizována pro použití s Action 3. Dokáže automaticky vybrat klipy a inteligentně je přiřadit k exkluzivním šablonám, aby vytvořila úpravy videa připravené ke sdílení.

Úpravy jedním klepnutím

LightCut podporuje přímé spojení s Action 3 pro rychlé a pohodlné náhledy záběrů. Po natáčení jednoduše nechte umělou inteligenci, aby vybrala vaše nejdůležitější momenty a vytvořila 4K HD videa.

Nabito šablonami

Vyberte si z řady zábavných šablon navržených pro rychlé záběry. Ať už je to jízda na kole, snowboardingu nebo potápění, epické drobné úpravy máte na dosah ruky.

Komplexní příslušenství, nekonečná funkčnost

Horizontální-Vertikální ochranný rám

Zatímco chrání kameru před nárazy, podporuje také rychlé přepínání mezi horizontální a vertikální montážní polohou. Bezproblémově funguje se sadou adhezivní základny a sadou prodlužovací tyče 1,5 m pro nekonečné možnosti montáže a perspektivy.

Multifunkční pouzdro na baterie

Pojme tři baterie a dvě microSD karty. Inteligentně rychle nabíjí tři baterie a lze jej použít společně s těmito bateriemi jako powerbanku pro nabíjení jiných zařízení, jako je váš smartphone.

Sada prodlužovacích tyčí 1,5 m

Tato prodlužovací tyč je kompaktní, snadno se drží a je nastavitelná od 0,3 do 1,5 metru a umožňuje snadné pořizování selfie a jiných kreativních úhlů. 1/4″ závitový otvor na spodní straně podporuje rozšíření příslušenství pro všestrannější použití.

Osmo sada příslušenství pro akční kolo

Obsahuje držák na hrudní popruh Osmo Action a držák na řídítka Osmo Action pro připevnění fotoaparátu k hrudi nebo řídítkům, což vám umožní soustředit se na jízdu a zůstat v okamžiku.

Sada příslušenství Osmo Action Diving

Zahrnuje vodotěsné pouzdro Osmo Action 3, plovoucí rukojeť DJI , pojistný šroub a vložky proti zamlžování pro vytváření pod vodou v hloubkách až 60 metrů, což poskytuje bezpečnější a flexibilnější zážitek z fotografování pod vodou.

V krabici

Osmo Akce 3 × 1

Baterie Osmo Action 3 Extreme × 1

Osmo Action 3 Horizontální-Vertikální ochranný rám × 1

Osmo Action 3 Gumový chránič objektivu × 2

Osmo Action 3 Rychloupínací držák adaptéru × 1

Osmo Plochá lepicí základna × 1

Osmo pojistný šroub × 1

Kabel PD typu C na typ C × 1

Nálepka s logem DJI × 2

brejle

Všeobecné

Rozměry (D׊×V) 70,5×44,2×32,8 mm

Hmotnost 145 g

Vodotěsné 16 m bez vodotěsného pouzdra, 60 m s vodotěsným pouzdrem

Počet mikrofonů 3

Dotykové obrazovky Přední obrazovka: 1,4″ 326 ppi 320 × 320, Zadní obrazovka: 2,25″ 326 ppi 360 × 640, Jas přední/zadní obrazovky: 750 ± 50 cd/m²

Podporované SD karty

microSD (až 256 GB)

Doporučené karty microSD Doporučené modely:

SanDisk Extreme 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

Kingston Canvas Go!Plus 64 GB UHS-I Speed Grade 3

Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3

Kingston Canvas React Plus 64 GB UHS-II Speed Grade 3

Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3

Kingston Canvas React Plus 256 GB UHS-II Speed Grade 3

Samsung Pro Plus 256GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

Fotoaparát

Snímač 1/1,7 palce CMOS

FOV objektivu: 155°, Clona: f/2,8, Rozsah ostření: 0,3 m až ∞

Rozsah ISO Foto: 100-12800, Video: 100-12800

Rychlost elektronické závěrky Foto: 1/8000-30 s, Video: 1/8000 s na limit snímků za sekundu

Maximální rozlišení fotografie 4000 × 3000

Zoom Digitální zoom, Foto: 4x, Video: 2x (> 60fps), 3x (≤ 60fps, HorizonSteady zapnuto), 4x (≤ 60fps, HorizonSteady vypnuto), Zpomalený pohyb/Timelapse: Není k dispozici

Režimy fotografování Jeden: 12 MP, Odpočítávání: Vypnuto/0,5/1/2/3/5/10 s

Standardní záznam 4K (4:3): 4096×[email protected]/25/30/48/50/60fps, 4K (16:9): 3840×[email protected]/120fps, 4K (16:9): 3840×2160 @24/25/30/48/50/60fps, 2,7K (4:3): 2688×[email protected]/25/30/48/50/60fps, 2,7K (16:9): 2688×[email protected] /120fps, 2,7K (16:9): 2688×[email protected]/25/30/48/50/60fps, 1080p (16:9): 1920×[email protected]/120/200/240fps (16:80p 9): 1920×[email protected]/25/30/48/50/60fps

Slow Motion 4K : 4x (120fps), 2,7K: 4x (120fps), 1080p: 8x (240fps), 4x (120fps)

Hyperlaps

4K /2,7K/1080p: Auto/×2/×5/×10/×15/×30

Timelapse 4K /2,7K/[email protected], Intervaly: 0,5/1/2/3/4/5/6/7/8/10/13/15/20/25/30/40 s, Délka: 5/10 /20/30 minut, 1/2/3/5 hodin, ∞

Stabilizační EIS: RockSteady 3.0, HorizonBalancing, HorizonSteady

Maximální přenosová rychlost videa 130 Mbps

Podporovaný souborový systém exFAT

Formát fotografií JPEG/RAW

Video formát MP4 (H.264/HEVC)

Vestavěná kapacita úložiště Kamera nemá vestavěné úložiště, ale kapacitu úložiště lze rozšířit vložením karty microSD.

Audio výstup 48 kHz; AAC

baterie

Typ LiPo 1S

Kapacita 1770 mAh

Energie 6,8 Wh

Napětí 3,85V

Provozní teplota -20° až 45° C (-4° až 113° F)

Teplota nabíjení 5° až 40° C (41° až 104° F)

Provozní doba 160 min

Spojení

Provozní frekvence Wi-Fi 2,400-2,4835 GHz, 5,150-5,250 GHz, 5,725-5,850 GHz

Protokol Wi-Fi

802.11 a/b/g/n/ac

Přenosový výkon Wi-Fi (EIRP) 2,4 GHz:

Provozní frekvence Bluetooth 2,400-2,4835 GHz

Přenosový výkon Bluetooth (EIRP)

Protokol Bluetooth BLE 5.0

Standardní kombo DJI Osmo Action 3