Satelitní a LTE hotspot Thuraya WE

Satelitní a LTE hotspot Thuraya WE

Zůstat ve spojení je prioritou. Je to srdce vaší sociální identity a sebevyjádření. Je to způsob, jakým oslovujete svou rodinu a nejbližší přátele, abyste se s nimi podělili o své zkušenosti a novinky.

Satelitní a LTE hotspot Thuraya WE

My ve společnosti Thuraya chápeme tuto základní potřebu, a proto v průběhu let vyvíjíme a zdokonalujeme naše datové produkty, abychom vyhověli této neustále rostoucí globální poptávce po bezdrátové datové konektivitě. Thuraya WE byl vyvinut pro konvergování satelitu s pozemní komunikací. Je to první duální režim satelitního a LTE hotspotu na světě, který vás neustále udržuje v kontaktu s rodinou a přáteli, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Thuraya We vám umožňuje automaticky přepínat mezi satelitními a GSM sítěmi kliknutím na tlačítko pomocí mobilní aplikace Thuraya WE a webového rozhraní. S Thuraya WE můžete přeměnit jakoukoli oblast na Wi-Fi hotspot a umožnit až 10 chytrým zařízením připojit se a sdílet internet v dosahu 100 stop.

Funkce

Jedna SIM , hotspot ve dvou režimech

Thuraya WE je jediný hotspot na trhu, který nabízí možnost duálního režimu. Rozšiřuje datové pokrytí tím, že nabízí širokopásmové datové služby Satellite & LTE, které vám umožní snadno se přesunout do oblastí pozemního pokrytí a z nich. Můžete se rozhodnout pro Thuraya SIM kartu a připojit se k satelitní síti nebo GSM SIM a užít si rychlost LTE. Když jste mimo pokrytí GSM, přejděte do sítě Thuraya pomocí kteréhokoli z našich globálních partnerů pro datový roaming a zůstaňte ve spojení.

Ruční nebo automatický výběr sítě

Thuraya WE umožňuje flexibilně přepínat mezi sítěmi nastavením funkce automatického přepínání sítí na webovém rozhraní nebo v aplikaci pro chytré telefony. Jakmile budete mimo pokrytí, hotspot se automaticky přepne z vaší výchozí sítě na druhou.

Stále můžete ručně vybírat a přepínat mezi sítěmi prostřednictvím webového rozhraní Thuraya WE a mobilní aplikace výběrem ručního výběru sítě.

Hovory a textové zprávy v satelitním režimu

Aplikace Thuraya WE přemění vaše chytré zařízení na satelitní telefon, umožňuje vám přistupovat k seznamu kontaktů vašeho stávajícího telefonu a provádět satelitní hovory a SMS, když je vybrán satelitní režim.

Snadno použitelné rozhraní

Pro plnou kontrolu hotspotu vyvinula Thuraya uživatelsky přívětivé rozhraní, ke kterému lze přistupovat buď prostřednictvím webu, nebo prostřednictvím mobilní aplikace kompatibilní se systémy iOS a Android. Rozhraní Thuraya WE vám umožňuje snadno vybrat a přepínat mezi sítěmi, lokalizovat satelit, zobrazit sílu signálu, stav připojení, stav baterie, systémová upozornění, hlášení o využití dat a přístup k nastavení zařízení.

Sjednocená komunikace

S Thuraya WE můžete přeměnit jakoukoli oblast na Wi-Fi hotspot, připojit všechna svá zařízení a aplikace, užívat si internet připojením až 10 chytrých zařízení k Wi-Fi hotspotu Thuraya WE v okruhu 30 metrů nebo více.

Lehký a odolný

Thuraya WE vážící pouze 1 kg je kompaktní, lehký a přenosný a nabízí hlasové a datové připojení na cestách. Je držitelem celosvětově uznávaného stupně ochrany proti vniknutí IP54, který poskytuje ochranu před prachem a stříkající vodou z jakéhokoli směru, aby odolal drsnému prostředí.

Thuraya WE, spojuje vás všude

Spolehlivá a nepřetržitá satelitní síť Thuraya vám umožňuje zůstat ve spojení prostřednictvím satelitního režimu kdekoli v oblasti pokrytí v Evropě, Africe, Asii a Austrálii. V satelitním režimu Thuraya WE pracuje se SIM kartou Thuraya nebo s GSM SIM kartou od kteréhokoli z partnerů Thuraya pro datový roaming po celém světě. V režimu GSM podporuje hotspot frekvenci LTE po celém světě.

Ať už vás vaše dobrodružství zavedou kamkoli, Thuraya WE poskytuje jistotu stálého a spolehlivého připojení i v těch nejnáročnějších prostředích a vzdálených místech.

VÝKONOVÉ SPECIFIKACE

12V DC, 3A max, 12V + 0,6V- Jmenovitý vstup

Typ baterie Lithium-Ion, dobíjecí

Kapacita baterie 7,4V, 6Ah, (2S2P)

Minimální nabíjecí cykly 300, při 75% hloubce vybití (DoD)

DOBA BĚHU (BATERIE)

Buňka – pohotovostní režim 20 hodin

Buňka – Data 9hod

So – pohotovostní režim 6hod

So – hlas 5hod

So – Data 3 hod

FYZICKÝ

Hmotnost 1,00 Kg

Rozměr 230 mm x 197 mm x 24 mm

DC vstup Konektor 2,5mm ID / 5,5 OD Jack, středový kladný.

Port SIM Mini

Satelitní a LTE hotspot Thuraya WE