Puškohled Bushnell Legend 4-12×40

Puškohled Bushnell Legend 4-12x40

Vynikající výkon při slabém osvětlení s povrchovou úpravou RainGuard® HD, která odpuzuje vodu na čočce.

Puškohled Bushnell Legend 4-12×40

Vynikající výkon při slabém osvětlení s povrchovou úpravou RainGuard® HD, která odpuzuje vodu na čočce.

  • VYNIKAJÍCÍ VÝKON PŘI NÍZKÝCH SVĚTLECH A KVALITA OBRAZU Legend má vylepšený optický výkon, který zvyšuje kontrast a čistotu u plně vícevrstvých čoček. UDRŽTE SVŮJ OBRAZ ČISTÝ V DEŠTI A VODĚ S RAINGUARD HD Povrchová úprava RainGuardHD odpuzuje vodu na čočce, takže váš obraz je vždy čistý a umožňuje RYCHLÝ BALLISTICKÝ ZÁMĚRNÍK DOA PRO RYCHLÉ, PŘESNÉ VÝstřely S JAKÝKOLI RÁŽÍ Záměrný kříž DOA Quick Ballistic poskytuje 5 bodů shozu s lanky pro udržení větru 5 mph. Záměrný kříž lze použít pro jakýkoli kalibr, který odpovídá vašim typickým loveckým nábojům do vzdálenosti 500 yardů. S bezplatnou aplikací Bushnell Ballistics App můžete rychle určit své přesné vzdálenosti na nitkovém kříži, díky čemuž budete mít snadnou jistotu v každém výstřelu. LEHKÉ, VODOTĚSNÉ UTĚSNĚNÉ, JEDNO KUSOVÉ HLINÍKOVÉ TĚLO LETADLA Legend je vyrobeno tak, aby odolalo živlům a zůstalo při lovu dokud můžeš. Díky odolnému tělu z jednoho kusu, které je vodotěsné IPX7, se můžete spolehnout, že Legend vydrží rok co rok.

DOA QUICK BALLISTIC NETICLE PRO RYCHLÉ A PŘESNÉ SNÍLY S JAKÝKOLI RÁŽÍ

DOA Quick Ballistic Reticle poskytuje 5 drop pointů s 5 mph šňůrami pro udržení větru. Záměrný kříž lze použít pro jakýkoli kalibr, který odpovídá vašim typickým loveckým nábojům do vzdálenosti 500 yardů. S bezplatnou aplikací Bushnell Ballistics App můžete rychle určit své přesné vzdálenosti na nitkovém kříži, takže budete mít snadnou jistotu v každém výstřelu.

NOVÝ OSVĚTLOVACÍ ZÁMĚRNÍK MULTI-X JE ZALOŽEN NA SKUTEČNÉM A DŮVĚRYHODNÉM ZÁMĚRNÍM kříži MULTI-X, ALE S VYLEPŠENÍM OSVĚTLENÍ PLOVOUCÍ STŘEDNÍ TEČKY.

Velikost bodu je 0,50 MOA plovoucí osvětlený bod, který je navržen pro lepší výkon při slabém osvětlení. Záměrný kříž má otevřený design a nebude vám bránit ve výhledu na váš cíl.

JAKOUKOLIV ZBRAŇ. JAKÉKOLI STŘELINY. JAKÉKOLI ZVĚTŠENÍ

Získejte přesné body přidržení pomocí aplikace Bushnell Ballistic a puškohledů Legend

VYNIKAJÍCÍ NÍZKÝ SVĚTELNÝ VÝKON A KVALITA OBRAZU

Legend má vylepšený optický výkon, který zvyšuje kontrast a čistotu s plně vícevrstvými čočkami.

UDRŽTE SVŮJ OBRAZ ČISTÝ V DEŠTI A VODĚ S RAINGUARD HD

Povrchová úprava Rainguard HD odpuzuje vodu na čočce, takže váš obraz je vždy čistý a umožňuje vám pořídit snímek.

LEHKÉ, VODOTĚSNÉ UTĚSNĚNÉ, JEDNO KUSOVÉ HLINÍKOVÉ TĚLO LETADLA KVALITY

Legend je postaven tak, aby odolal živlům a zůstane v lovu tak dlouho, jak jen to půjde. Díky odolnému tělu z jednoho kusu, které je vodotěsné IPX7, můžete věřit, že Legend vydrží rok co rok.

ZÁRUKA BUSHNELL IRONCLAD

Ironclad Warranty je plná doživotní záruka, která pokrývá definovanou životnost produktu. Životnost se může pohybovat od 1 do 30 let. Životnost produktu lze nalézt níže a/nebo na webové stránce Bushnell specifické pro tento produkt. Pokud tento produkt nefunguje správně z důvodu kryté závady, podle našeho uvážení produkt buď opravíme, nebo vyměníme a zašleme vám jej zdarma. Tato záruka je plně přenosná a nevyžaduje účtenku, záruční list ani registraci produktu*.

Puškohledy BUSHNELL: 65+ LET INOVACE. PŘEDNÍ VÝKON V PRŮMYSLU.

V naší prvotřídní optice je mnoho technologií a my vám pomůžeme učinit informované rozhodnutí. Připravte se naučit se, co dělá Bushnell.

NIKDY NEPŘEHLÉDNĚTE

Od nalezení méně prošlapané stezky po zdokonalení záběru – patříte do přírody. V Bushnell vyvíjíme vybavení pro optiku, abychom vám umožnili dostat se ven a zažít vaši vášeň, protože milujeme přírodu stejně jako vy.

Puškohled Bushnell Legend 4-12×40