Obchodní obousměrné rádio Motorola XT420

Obchodní obousměrné rádio Motorola XT420

Robustní, aby se lépe podnikalo

Obchodní obousměrné rádio Motorola XT420

Pomozte svému týmu rychlejším způsobem komunikace. On-site obousměrné obchodní rádio XT420 vám pomůže komunikovat okamžitě, aniž by vám uniklo. S ostrým, čistým zvukem na celém pracovišti a mimořádnou odolností poskytuje XT420 skvělý výkon i při náročném používání ve vysokém hluku a drsných podmínkách.

Rádio XT420 funguje bez poplatků za předplatné nebo hovory na nelicencovaných frekvencích PMR446 a nabízí 8 kanálů a 219 uživatelsky volitelných privátních kódů, které pomáhají zajistit čistý signál.

Vylepšená kvalita zvuku, odolný design a všestranný zákaznický programovací software založený na HTML dělají z tohoto rádia výjimečnou volbu pro všechny vaše podnikové potřeby. Pokročilé funkce, jako je oznámení kanálu, vám udrží ruce volné, takže se můžete soustředit na úkol, který máte po ruce.

Ať už koordinujete zdroje na staveništi nebo na výrobní lince, obousměrné rádio XT420 je testováno tak, aby vydrželo. Uvolněte sílu svého rádia řady XT400 s příslušenstvím, které je pohodlné, odolné a diskrétní, aby vyhovovalo způsobu vaší práce.

Funkce

Bezlicenční frekvence PMR446

Funguje bez poplatků za předplatné nebo hovory na nelicencovaných frekvencích PMR446, nabízí 8 kanálů a uživatelsky volitelné PL kódy, které pomáhají zajistit čistý signál.

Vylepšená kvalita zvuku

Výkonný 1500 mW reproduktor zajišťuje jasnou komunikaci bez rušivé zpětné vazby v hlučných podmínkách.

Robustní provedení

Splňuje vojenské specifikace pro utěsnění proti prachu, větru, otřesům, vibracím a dalším nepříznivým podmínkám. Tato rádia také procházejí exkluzivním testem Accelerated Life Testing (ALT) Motorola , který simuluje až 5 let používání v terénu.

Programovatelná tlačítka

Dvě programovatelná tlačítka umožňují rychlý a snadný přístup k běžně používaným funkcím.

Oznámení kanálu s hlasovým aliasem

Nechte své rádio na opasku a přesně víte, na jakém kanálu komunikujete. Přizpůsobte si svůj seznam kanálů výběrem z 16 předem nahraných pracovních funkcí, jako je zabezpečení, zákaznický servis, pokladna atd.*

Pokročilá hlasová aktivace (VOX)

Umožňuje hands-free ovládání s použitím nebo bez použití volitelného příslušenství.

Antimikrobiální povlak

Pomáhá předcházet růstu plísní a choroboplodných zárodků na povrchu rádia.

Zákaznický programovací software (CPS)

CPS založený na HTML se snadno používá a funguje s jakýmkoli prohlížečem počítače. Profily jsou zaměnitelné s řadou XTNi, což usnadňuje přidání rádií řady XT400 do vaší stávající flotily rádií (CPS je k dispozici ke stažení zdarma. Vyžaduje samostatný programovací kabel.)

Příslušenství

Vysílačky řady XT400 se standardně dodávají s pouzdrem na přenášení s otočnou sponou na opasek, která vám umožní otočit vysílačku, aby se pohodlně vešla. Znovu použijte audio příslušenství XTNi pro flexibilní a spolehlivý výkon.

Zjednodušené klonování

Rychle zkopírujte nastavení z rádia do rádia (mezi rádii řady XT400 nebo mezi rádii XT400 a XTNi). Klonování se provádí pomocí klonovacího kabelu z rádia do rádia nebo pomocí nabíječky Multi-Unit.

Tříbarevné LED rozhraní

Umožňuje uživatelům identifikovat funkce a stav rádia.

Zakázat kanál

Umožňuje uživatelům deaktivovat a přeskočit nežádoucí kanály prostřednictvím zákaznického programovacího softwaru (CPS)

* Pokročilé funkce prostřednictvím zákaznického programovacího softwaru (CPS).

Obchodní obousměrné rádio Motorola XT420

Categories0