Motorola MOTOTRBO SL3500e OBOUSLUŠNÉ PŘENOSNÉ RÁDIO UHF

Motorola MOTOTRBO SL3500e OBOUSLUŠNÉ PŘENOSNÉ RÁDIO UHF

Nyní může mít vaše firma sílu okamžité, obousměrné rádiové komunikace, aniž byste museli ohrozit svůj styl.

Motorola MOTOTRBO SL3500e OBOUSLUŠNÉ PŘENOSNÉ RÁDIO UHF

Díky tenkému a lehkému designu je přenosné obousměrné rádio MOTOTRBO SL3500e stylové a diskrétní. Dokonale splyne s profesionálním oblečením a umožní vám volně se pohybovat. Zároveň je odolný a vyrobený tak, aby vydržel.

Získejte rychlý přístup ke klíčovým funkcím rádia spolu s informacemi na první pohled. Připojte se diskrétně ke sluchátkům a senzorům Bluetooth®. Získejte přístup k sítím Wi-Fi pro bezdrátové aktualizace softwaru. A použijte SL3500e na trunkových systémech, které podporují data i hlas.

Funkce

Vyhovuje vašemu stylu

Přenosné obousměrné rádio SL3500e vám poskytuje okamžitou komunikaci – bez objemného vzhledu a dojmu tradičního rádia. S pouhými 23 mm se snadno vejde do ruky nebo diskrétně do kapsy saka nebo kalhot. S hmotností pouhých 6,7 oz (190 g) se můžete volně a pohodlně pohybovat, aniž byste byli zatěžováni. Elegantní a atraktivní, splyne s obchodním oblečením a zlepší váš profesionální vzhled.

Bezdrátové aktualizace

Díky vestavěné Wi-Fi lze SL3500e aktualizovat vzduchem. Místo programování zařízení po jednom mohou IT manažeři ušetřit drahocenný čas zasíláním aktualizací celé flotile.

Diskrétní produktivita

Zaměřte se na své zákazníky, ne na své zařízení. S virtuální klávesnicí a displejem vám SL3500e poskytuje rychlý a snadný způsob procházení funkcí a přijímání informací na první pohled.

Připraveni na další

SL3500e podporuje konvenční provoz pro jednotlivé lokality a IP Site Connect, takže můžete propojit více míst do jedné sítě. Nebo škálujte na Capacity Plus pro vyšší kapacitu volání díky efektivnímu využití kanálu a spektra MOTOTRBO trunking.

Mluvte bez použití rukou

Udržujte chytrý a organizovaný vzhled. SL3500e se připojuje k bezdrátovému příslušenství, jako jsou Bluetooth® sluchátka a senzory, což vám umožní udržet vaše rádio mimo dohled – ale ne mimo dosah.

Motorola MOTOTRBO SL3500e OBOUSLUŠNÉ PŘENOSNÉ RÁDIO UHF

Categories0