Motorola CP100d přenosné obousměrné rádio UHF

Motorola CP100d přenosné obousměrné rádio UHF

Snadné použití, snadná migrace

Motorola CP100d přenosné obousměrné rádio UHF

Jednoduché a efektivní pro lehkého uživatele, který oceňuje jednoduchost a efektivitu. Snadno použitelný a praktický CP100d nabízí analogovou hlasovou komunikaci a digitální MOTOTRBO, když jste připraveni – pro přímou cestu k digitální migraci.

Řada MOTOTRBO CP100d je řada praktických digitálních rádií základní úrovně pro profesionály, kteří chtějí komunikovat snadněji a efektivněji. Cenově dostupné radiostanice CP 100d nabízejí všechny výhody digitální technologie – až o 35 % delší dobu hovoru, dvojnásobnou hlasovou kapacitu v licencovaném kanálu 12,5 kHz, širší rádiové pokrytí a vynikající zvuk.

Co je uvnitř

  • Analogová / digitální hlasová komunikace
  • Přímý režim s dvojí kapacitou
  • Přerušení přenosu (pouze dekódování)
  • Hlasové oznámení

Klíčové vlastnosti

Všestranné řešení pro dnešek i zítřek

Řada CP100d nabízí 16 až 160 kanálů a zahrnuje rádia s omezenou klávesnicí a bez klávesnice, stejně jako modely s displejem a bez displeje. Schopnost pracovat v analogovém i digitálním režimu také usnadňuje a cenově dostupné přizpůsobení vašich nových digitálních rádií tak, aby fungovaly společně s vašimi stávajícími analogovými rádii. Můžete migrovat na digitální obousměrnou rádiovou platformu svým vlastním tempem.

Zvýšená účinnost bez zvýšených nákladů

Vaše radiostanice CP100d, poháněná digitální technologií Time Division Multiple Access (TDMA), poskytují dvojnásobnou kapacitu volání než analogová za cenu jedné frekvenční licence. Řada CP100d nabízí režim Dual Capacity Direct, který odemyká plnou kapacitu vašeho digitálního rádiového systému zdvojnásobením vašich kanálů bez nákladů na opakovač a související infrastrukturu.

Jasnější zvuk, lepší výkon

Pokud jde o výjimečnou čistotu zvuku, nelze upřít kvalitu digitálu. Rádia řady CP100d vám poskytují digitální audio výkon v celé oblasti pokrytí. Digitální zpracování hlasu s vylepšenou signalizací hovorů zajišťuje rychlejší a spolehlivější hovory. Když vaši pracovníci nemohou být rozptýleni, hlasové hlášení poskytuje zvukové potvrzení změn kanálu a také programovatelná tlačítka, která eliminují potřebu sledovat displej rádia.

Motorola CP100d přenosné obousměrné rádio UHF

Categories0