Mobilní stanice DJI RTK D-RTK 2

Mobilní stanice DJI RTK D-RTK 2

Upgradovaný vysoce přesný GNSS přijímač od DJI

Mobilní stanice DJI RTK D-RTK 2

Mobilní stanice D-RTK 2 je vylepšený vysoce přesný GNSS přijímač společnosti DJI , který podporuje všechny hlavní globální satelitní navigační systémy a poskytuje diferenciální korekce v reálném čase, které generují údaje o poloze na úrovni centimetrů pro lepší relativní přesnost.

Polohování na úrovni centimetrů

Mobilní stanice D-RTK 2 plně podporuje signály GPS, GLONASS, Beidou a GALILEO. Mobilní stanice D-RTK 2, která se snadno a rychle nastavuje, poskytuje dronům rozdílová data v reálném čase pro dosažení přesnosti určování polohy na úrovni centimetrů. Vestavěná anténa s vysokým ziskem nabízí lepší příjem signálu z více satelitů i v případě překážek.

Zůstaňte ve spojení pro jakoukoli misi

Mobilní stanice D-RTK 2 podporuje komunikaci přes 4G, OcuSync, WiFi a LAN, což zajišťuje nepřerušovaný a stabilní přenos dat v jakémkoli scénáři aplikace. Při použití s drony DJI Agras, Phantom 4 RTK nebo P4 Multispectral lze k mobilní stanici D-RTK 2 současně připojit až 5 dálkových ovladačů*. Při použití s Matrice 300 RTK jej lze připojit k více letadlům, což umožňuje koordinované operace zahrnující více dronů a výrazně zvyšuje efektivitu.

Trvanlivost, které můžete věřit

Mobilní stanice D-RTK 2 s ochranou proti vniknutí na úrovni IP65 a lehkým tělem z uhlíkových vláken je ultra přenosná a vhodná pro jakýkoli úkol, bez ohledu na to, jak náročný je. Vestavěné IMU monitorují pohyby a kalibrují senzory náklonu, aby upozornily operátora na jakékoli abnormality během mise, čímž se minimalizují rizika.

Komplexní řešení

Mobilní stanice D-RTK 2 je kompatibilní s Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2 a Matrice 300 RTK*. Podporuje také DPS ( DJI Positioning Service), která poskytuje vysoce přesná polohovací data v rámci pokrytí základnové stanice, což z ní činí ideální nástroj pro geodetické práce, letecké kontroly, zemědělství a další průmyslové aplikace.

Mobilní stanice DJI RTK D-RTK 2