Mobilní brána Thuraya PTT (jednotka + sluchátko PTT + přerušení napájení a Ethernet)

Mobilní brána Thuraya PTT (jednotka + sluchátko PTT + přerušení napájení a Ethernet)

Řešení Thuraya PTT bylo vyvinuto společností Thuraya ve spolupráci s Cobham SATCOM , aby uživatelům pomohlo řídit komunikaci hladce a co nejefektivněji z hlediska nákladů. Udržuje vaši mobilní pracovní sílu připojenou a rozšiřuje rozsah hlasové komunikace za hranice viditelnosti (BLOS), bez ohledu na to, kde sídlí pracovní skupiny.

Mobilní brána Thuraya PTT (jednotka + sluchátko PTT + přerušení napájení a Ethernet)

Thuraya Push-To-Talk

Řízení komunikace mezi lidmi je náročné, když vaše práce zahrnuje konverzace napříč různými komunikačními liniemi. Veřejné subjekty a soukromé skupiny uživatelů, jako je policie, hasiči, armáda, sanitky, veřejné služby a nevládní organizace po celém světě vyžadují vyhrazené komunikační systémy, aby mohly provádět své každodenní operace – bezpečně, bezpečně a efektivně.

Řešení Thuraya PTT bylo vyvinuto společností Thuraya ve spolupráci s Cobham SATCOM , aby uživatelům pomohlo řídit komunikaci hladce a co nejefektivněji z hlediska nákladů. Udržuje vaši mobilní pracovní sílu připojenou a rozšiřuje rozsah hlasové komunikace za hranice viditelnosti (BLOS), bez ohledu na to, kde sídlí pracovní skupiny. Kromě efektivního zefektivnění komunikace Thuraya PTT zvyšuje soukromí, produktivitu pracovních sil a spolupráci.

Nepřerušovaná hlasová a datová komunikace v reálném čase

Spojením technologických znalostí Cobham SATCOM s bohatými tržními zkušenostmi Thuraya vytváří Thuraya PTT robustní, spolehlivou a bezpečnou komunikační platformu, která uživatelům umožňuje oslovit aktivní pracovní skupinu stisknutím tlačítka. Naše řešení PTT se skládá z rádiového komunikačního řešení založeného na IP, které podporuje satelitní/3G/LTE/LAN backhaul a integraci pozemního mobilního rádia (LMR) pro zajištění bezproblémového přepínání mezi dostupnými sítěmi v jakékoli situaci. Jedná se o nákladově efektivní integrované řešení poskytující bezproblémovou konektivitu a interoperabilitu.

Výhody

  • Zvýšené pokrytí se sloučením staršího 2-pásmového rádia, celulárního a L-Band satelitu
  • Interoperabilita mezi různými skupinami s jednoduchou integrací jejich stávajícího rádia – analog, DMR, P25, UHF, VHT a Tetra se satelitem L-Band
  • Snižuje drahé náklady na pozemní infrastrukturu
  • Kompatibilita s širokou škálou značek pozemních mobilních rádií
  • Nepřerušované a bezproblémové přepínání mezi satelitem, mobilní sítí a LAN, což zajišťuje nulovou ztrátu konektivity
  • Omezená šířka pásma potřebná pro každé volání PTT
  • Vždy dostupnost pro kritickou komunikaci
  • 256bitové šifrování hlasu AES
  • Poskytuje data v reálném čase
  • Konkurenční ceny

Mobilní brána Thuraya PTT (jednotka + sluchátko PTT + přerušení napájení a Ethernet)