Laserový dálkoměr Bushnell Broadhead

Laserový dálkoměr Bushnell Broadhead

Broadhead Rangefinder je nejpřesnější dálkoměr navržený speciálně pro lukostřelecký trh, s konzistentními výsledky napříč všemi cílovými barvami a typy. Špičková přesnost 0,3 yd až 150 yardů, vysokorychlostní dosah a displej ActiveSync™ nastavují nový standard pro lukostřelce.

Laserový dálkoměr Bushnell Broadhead

Zcela nový lukoměrný dálkoměr Bushnell Broadhead přináší do světa lukostřelby špičkovou úroveň přesnosti.

Bushnell ve spolupráci s lukostřelcem Timem Gillinghamem, který drží světový rekord, vytvořil Broadhead, aby vyřešil nedostatky současných dálkoměrů na trhu. Výsledkem je širokospektrální zaměřovací systém Broadhead, který využívá špičkový hardware a software k dosahování cílů s různou odrazivostí a světelným prostředím konzistentně a přesně tam, kde ostatní dálkoměry zaostávají. To znamená, že terč černého kance na dálku, bílý reflexní terč nebo jakýkoli jiný terč se dostane na stejnou vzdálenost s Broadheadem v 8:00 jako ve 20:00. Pokud se cíl změní z papíru na černou pěnu, Broadhead vám dá stejnou vzdálenost, když ostatní ne, a udělá to na plus minus 0,3 yardu až 150 yardů.

Broadhead se nezastaví na bezkonkurenční přesnosti. Tento lukoměrný dálkoměr nabitý funkcemi dělá z Broadhead ideální volbu pro pole nebo okruh. Exkluzivní nitkový kříž ActivSync™ společnosti Bushnell se automaticky změní z černé na osvětlenou červenou, když se změní světelné podmínky, takže nemusíte volit mezi dvěma nitkovými kříži – můžete je mít oba.

Broadhead má také naše 2x jasnější zobrazení, takže můžete vidět cíl, když ostatní nemohou. Celoskleněný optický systém má také náš Ultrawide Band Coating, který pomáhá se správnou identifikací barev v celém spektru od UV po viditelné, takže můžete rychle a přesně identifikovat cíl. Aby toho nebylo málo, sklo je potaženo naší vrstvou EXO Barrier, takže pokud venku prší nebo je prašno, uvidíte cíl, když ostatní ne.

Pokud potřebujete maximální přesnost a přesnost, lukoměrný dálkoměr Broadhead je nejlepší dálkoměr na trhu.

PŘESNOST 0,3 YARDU DO 150 YARDŮ

Špičková přesnost na vzdálenost +/- 0,3 yardu až do 150 yardů. Znát správnou vzdálenost je při lukostřelbě rozhodující. Díky přesnosti Broadhead budete mít vždy nejpřesnější vzdálenost, takže budete na správném kolíku a přímo na cíli.

SYSTÉM PLNÉHO SPEKTRÁLNÍHO ROZMĚRU

Full Spectrum Range System systému Broadhead poskytuje konzistentní rozsahy bez ohledu na světelné podmínky, denní dobu nebo typ cíle. Pokaždé získáte stejnou vzdálenost pro plnou jistotu na hřišti nebo v terénu.

ACTIVSYNC RETICLE – NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

Technologie ActivSync Reticle – Automatická úprava nitkového kříže z černé na červenou a plynulé proměny zobrazení na pozadí pro maximální kontrast a viditelnost za všech podmínek.

KOMPENZACE ÚHLOVÉHO ROZSAHU

Technologie ARC s úhlovou přesností +/- 1 – ARC (Angle Range Compensation) vám současně poskytuje skutečnou horizontální vzdálenost i čáru vzdálenosti místa, takže vaše střely do kopce a z kopce jsou stejně přesné jako na rovném terénu.

ULTRAWIDE BAND COATING

Ultrawide Band Coatings vám umožní vidět cíl a pozadí ve skutečných barvách. Tento revoluční povlak udržuje propustnost světla při zachování věrných barev od vlnové délky IR po vlnovou délku viditelného záření. S Broadheadem budete vědět, jestli je to 10bodový dolar nebo strom.

2X JASNĚJŠÍ OBRAZ

2X jasnější zobrazení – O 50 % větší čočka objektivu, celoskleněný optický systém a plně vícevrstvé čočky dohromady poskytují zobrazení, které je až 2x jasnější než konkurence. To přidává kritický čas za soumraku a svítání, kdy budete stále vidět, když ostatní ne.

REŽIM ULTRA RYCHLÉHO SKENOVÁNÍ

Ultra-Fast Scanning – Když podržíte tlačítko rozsahu, Broadhead automaticky přejde do režimu skenování, kde aktualizuje rozsah 4krát za sekundu. Získáte tak více informací a rychleji se dostanete k cíli.

EXKLUZIVNÍ EXO BARIÉRA

EXO Barrier Lens Coating – Sklo Broadhead dálkoměru je molekulárně potaženo naší exkluzivní EXO Barrier, která odpuzuje vodu, olej, mlhu, prach a nečistoty. To zaručuje, že budete mít jasný výhled, když na tom nejvíce záleží.

 • V PRŮMYSLU NEJLEPŠÍ PŘESNOST +/- 0,3 YD VZDÁLENOST NA 150 YARDŮ – Testováno na celé řadě cílů včetně 3D lukostřeleckých terčů a zvířecích kůží, které zajišťují přesný dosah v jakémkoli prostředí.
 • KONZISTENTNÍ PŘESNOST NA JAKÉKOLI CÍLE – Bushnell vyřešil bolest se zaměřováním tmavých cílů s nízkou odrazivostí. Širokospektrální rozsahový systém Broadhead poskytuje přesné, konzistentní rozsahy se stejnou přesností 0,3 yardu až do 150 yardů.
 • ACTIVSYNC DISPLAY – Automatická úprava nitkového kříže z černé na červenou a zobrazení plynule přechází do vašeho pozadí pro maximální kontrast a čitelnost za všech podmínek.
 • TECHNOLOGIE ARC S PŘESNOSTÍ ÚHLU +/- 1 STUPNĚ – ARC (Angle Range Compensation) zohledňuje úhel terénu a poskytuje vám skutečnou vzdálenost k cíli při střelách do kopce a z kopce.
 • VIDĚTE SVŮJ CÍL A PROSTŘEDÍ VE SKUTEČNÝCH BARVÁCH – Plně vícevrstvá optika s ultraširokopásmovými vrstvami poskytuje jasné, věrné barvy bez barevného odstínu, který může znesnadnit viditelnost při slabém osvětlení.
 • 2X JASNĚJŠÍ – O 50 % větší čočka objektivu spárovaná s celoskleněným optickým systémem přináší do vašeho oka více světla pro jasnější obraz a přidává kritický čas vašemu lovu za soumraku a svítání.
 • RYCHLE ZALOŽTE POZEMEK POMOCÍ REŽIMU SKENOVÁNÍ – Když podržíte tlačítko rozsahu, režim skenování aktualizuje rozsah 4X za sekundu pro rychlé a spolehlivé měření rozsahu. Režim skenování funguje také s režimy na blízko a na dálku.
 • EXO BARRIER™ CHRÁNÍ VAŠI OPTIKU PŘED PRVKY – Povlak se molekulárně váže na sklo, odpuzuje vodu, olej, mlhu, prach a nečistoty a chrání je před vším, co vám matka příroda postaví do cesty.
 • Přesné broušené sklo – Plně vícevrstvé a opatřené naší ultraširokopásmovou vrstvou pro zvýšenou propustnost světla, barvu a kontrast a zároveň omezující nežádoucí odlesky.
 • UJISTĚTE SE, ŽE ČTETE SPRÁVNÝ CÍL S REŽIMY NA BLÍZKO A NA DÁLKU – Režim štětce ignoruje objekty v popředí – štětce, stromy a větve – a poskytuje vzdálenosti pouze k objektům v pozadí. Režim Bullseye zjišťuje vzdálenosti malých cílů bez neúmyslného měření vzdáleností objektů na pozadí.
 • ZAHRNUTÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ – Odolné přepravní pouzdro, paracord a šňůrka na šňůrku. Broadhead se také perfektně hodí do nového pouzdra na laserový dálkoměr Vault™.
 • Má uchycení se závitem 1/4-20 pro použití na stativech a dalších stabilizačních zařízeních.

BREJLE

Zvětšení x Obj. Objektiv 6×24

Zaměřovací kříž ActivSync

Barva Zelená

Typ baterie 3V CR2

Rozsah 1500 yardů

Reflexní rozsah 1500 YDS / 1189M

Pohoří stromů 800 YDS / 731 milionů

Pohoří jelenů 500 YDS / 457 mil

Přesnost +/- 0,3 yardu

Délka 4,3 palce / 109 mm

Šířka 1,57 palce / 40 mm

Výška 2,96 palce / 75 mm

Hmotnost 5,9 oz / 169 G

Režimy ARC Pravidelně, Luk

Režimy cílení Scan, Bullseye, Kartáč (stopy, yardy, metry)

Baterie jsou součástí dodávky Ano

EXO bariéra Ano

Voděodolnost Ano, IPX4

Sbírka Broadhead

Laserový dálkoměr Bushnell Broadhead