Infiray Rico Series RL42 – Termální puškohled

Infiray Rico Series RL42 - Termální puškohled

InfiRay RICO Thermal Rifle Scope RL42 – 384*288,12μm VOx ,50Hz, 42mm manuální čočka,1024*768 OLED displej,IP66

Infiray Rico Series RL42 – Termální puškohled

Termovizní puškohled řady RICO

Řada Rico je multifunkční a vysoce rozšiřitelný infračervený termovizní produkt. Výrobek je vybaven vyměnitelným laserovým dálkoměrem, odnímatelnou baterií, až 16násobným zvětšením okuláru a komplexním upgradem softwarového rozhraní.

Seznamte se s řadou RICO

Řada Rico je multifunkční a vysoce rozšiřitelný infračervený termovizní produkt. Výrobek je vybaven vyměnitelným laserovým dálkoměrem, odnímatelnou baterií, až 16násobným zvětšením okuláru a komplexním upgradem softwarového rozhraní. Po aktualizaci nabízí řada Rico také pokročilou korekci obrazu a automatickou optimalizaci obrazu.

Vysoká kvalita obrazu

Řada Rico je vybavena infračerveným, nezávisle vyvinutým vysoce výkonným detektorem VOx, který vám nabízí živé, vysoce detailní termosnímky. Je snazší hledat cíle ve tmě s úžasně ostrou kvalitou obrazu.

Mikrodisplej AMOLED

Vysoce kontrastní AMOLED mikro displej s HD rozlišením nabízí ostrý obraz a živé barvy. Displej má vynikající kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon i při mrazu.

Ultraclear Mode

Vestavěný ultraclear režim je speciálně navržen pro drsné povětrnostní podmínky, jako je hustá mlha a déšť. Bude citlivější a zobrazí více detailů.

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Jednoduché a snadné ovládání je prvotním designovým záměrem řady Rico. Živý design ikon nabízí vizualizovaného průvodce a průsvitné pozadí displeje nabídky, což uživateli zajišťuje, že bude cíl bez překážek sledovat.

Obraz v obraze

Funkce Picture-in-Picture zlepšuje přesnost tím, že poskytuje 2x zvětšený obraz oblasti nitkového kříže v horní části displeje. Pomáhá zvětšit cíl při zachování viditelnosti celého zorného pole.

Vysoká odolnost proti otřesům

Řada Rico se vyznačuje výjimečně vysokou odolností proti nárazům až do 1000 G.

12 µm termovizní snímač

Jsou zabudovány vysoce výkonné 12μm detektory s roztečí pixelů.

Rozšiřitelná funkce laserového měření

Řada Rico nabízí možnosti laserového zaměřování, které dokáže přesně zachytit a zobrazit vzdálenost cíle s přesností ± 1 m a maximální vzdáleností 1000 m. Integrovaný přesný laserový dálkoměr poskytuje přesné měření vzdálenosti ve dvou režimech – Single Time Measurement a Scanning s přesností ±1 m až do vzdálenosti 1 km. Režim skenování umožňuje střelci rychle se přizpůsobit měnící se vzdálenosti pro lepší umístění střely.

Dlouhý dosah detekce až 2600 m

Výkonná čočka objektivu v kombinaci s profesionálním termovizním snímačem s NETD ≤50 mK poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní 1,8 m vysoký objekt lze detekovat na vzdálenost 2600 m v úplné tmě.

Vyměnitelná baterie

Řada Rico podporuje 3,7 V, 4400 mAh velkokapacitní baterii, která funguje po dobu 6 hodin. Díky schopnosti udržovat nepřetržité napájení kdykoli venku poskytuje ideální bateriové řešení. Baterie lze rychle vyjmout a vyměnit za nové během několika sekund.

Nahrávání videa

Řada Rico nabízí záznam videa a snímání obrazu během pozorování. Video a fotografie lze snadno přenášet pomocí kabelového nebo WiFi připojení. Vestavěný videorekordér je velkým přínosem, pokud jde o natáčení nebo fotografování jedinečných zážitků. Jedním stisknutím tlačítka REC pořídíte záznam, který lze snadno sdílet s kolegy, přáteli a rodinou. 32 GB vnitřní paměti poskytuje mnoho hodin nahraného videa a tuny fotografií.

Vestavěný akcelerometr a digitální kompas

Vestavěný akcelerometr a digitální kompas zlepšují přesnost tím, že přesně identifikují převýšení a úhly. Může udávat směr a míru bočního naklonění.

Modelka RL42

Rozlišení 384×288

Velikost pixelů, μm 12

NETD, mk ≤50

Obnovovací frekvence snímků, Hz 50

Oční reliéf, mm 55

Průměr výstupní pupily, mm 6

Zvětšení x 4-16

Objektiv F42 / 1.1

Rozlišení displeje 1024×768 AMOLED

Velikost displeje, palce 0,39

Laserový dálkoměr Volitelný

baterie 3,7V / 4400mAh

Max. Životnost baterie,(t=25℃),h 6

Stupeň krytí, IP kód IP67

Vestavěná paměť (gb) 32

Hmotnost (bez baterie) g 830

Rozměr, mm 250x65x58

Detekční rozsah, m 2179

(Cílová velikost: 1,7 m×0,5 m, P(n)=99 %)

Infiray Rico Series RL42 – Termální puškohled