Infiray Finder FH25R – termovizní monokulár

Infiray Finder FH25R - termovizní monokulár

InfiRay FINDER Termokulár řady FH25R – 640*512,12μm keramický VOx, 50Hz, 25mm manuální čočka, 1280*960 displej, WIFI, vestavěné úložiště 16GB, s laserovým vyhledávačem Ranger Finder

Infiray Finder FH25R – termovizní monokulár

Řada Thermal Imaging Scope Finder

Produkty řady Finder jsou lehké a snadno se přenášejí, zvláště vhodné pro ovládání jednou rukou, které lze strčit do kapsy kdykoli a kdekoli. Kompaktní design a vestavěný laserový dálkoměr činí Finder nejlepší volbou pro venkovní vyšetřování.

Seznamte se s řadou Finder

Produkty řady Finder jsou lehké a snadno se přenášejí, zvláště vhodné pro ovládání jednou rukou, které lze strčit do kapsy kdykoli a kdekoli. Kompaktní design dělá z Finderu nejlepší volbu pro venkovní vyšetřování.

Vysoká kvalita obrazu

Pokročilá schopnost zpracování obrazu detektoru InfiRay, který má vysoce výkonnou elektroniku a optimalizovanou infračervenou optiku, vytváří vynikající čistotu obrazu a poskytuje lepší detekci a klasifikaci ve dne i v noci.

12 µm termovizní snímač

Jsou zabudovány vysoce výkonné 12μm detektory s roztečí pixelů. Výkonná čočka objektivu v kombinaci s 12µm profesionálním termovizním snímačem poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní 1,7 m (5,58 ft) vysoký objekt lze detekovat na vzdálenost 1300 m (1420 yds) v úplné tmě.

Dlouhý dosah detekce 1298 m

Výkonná čočka objektivu v kombinaci s 12μm profesionálním termovizním snímačem poskytuje výjimečné detekční schopnosti.

Vysoká obrazová frekvence 50 Hz

Obnovovací frekvence 50 Hz zaručí, že zachytíte každý okamžik, který vás zajímá.

Mikrodisplej HD

Vnitřní displej s vysokým rozlišením 1280×960 nabízí ostrý obraz a živé barvy.

Integrovaný laserový dálkoměr (LRF) 600m

Řada Finder má vestavěný laserový zaměřovací modul, který pomáhá rychle a přesně zachytit a zobrazit vzdálenost cíle. Přesnost dosahu je ± 1 m a maximální dosah je 600 m. Přesné údaje o vzdálenosti pomáhají rychle posoudit velikost území, vzdálenost a reliéf. Integrovaný, přesný laserový dálkoměr poskytuje přesné měření vzdálenosti, poskytuje režimy jednoduchého i nepřetržitého měření vzdálenosti. Plynulé určování vzdálenosti lze rychle aktivovat a přizpůsobit se tak neustále se měnící vzdálenosti pozorovaného objektu.

Kapesní stroj

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné přenášení a ovládání jednou rukou. Dá se dát do kapsy kdykoliv a kdekoliv. Finder váží pouze 320 g, což je lehčí než běžné dálkoměry, ale mnohem výkonnější. Kompaktní velikost termokamery z ní činí optimální přenosnou jednotku pro vyhledávání a pozorování.

Infračervený senzorový spínač

Snímáním odrazu spínač infračerveného senzoru automaticky ovládá zapínání a vypínání displeje, což šetří energii a prodlužuje dobu provozu zařízení. Má také výhodu vysoké citlivosti, silné odolnosti proti rušení a stabilního pracovního výkonu.

Vestavěný videorekordér a WiFi připojení

S vestavěným úložným prostorem a podporou řady Finder můžete ukládat zajímavé okamžiky ve formě fotografií nebo videa pro sdílení s kolegy, přáteli a rodinou. Dokáže uložit mnoho hodin nahraného videa a desítky fotografií.

Aplikace podporována

Vestavěný modul Wi-Fi poskytuje konektivitu Finderu se smartphony nebo tablety Android nebo iOS. Kombinace smartphonu a termokamery nabízí sadu jedinečných funkcí, jako je přímé streamování obrazu, stahování a sdílení nahraných souborů, firmware.

Vestavěný akcelerometr a digitální kompas

Vestavěný akcelerometr a digitální kompas zlepšují přesnost díky přesné identifikaci převýšení a úhlů.

Modelka FH25R

Velikost pixelů, μm 12

NETD, mk ≤40

Obnovovací frekvence snímků, Hz 50

Objektiv, mm 25

Zorné pole 10,5°×14,0°

Optické zvětšení, x 1,5-6,0

Digitální zoom x1/x1,5/x2/x2,5/x3/x3,5/x4

Výstupní žák 20

Rozsah ostření okuláru -4D~+5D

Zobrazit LCOS 1280×960

Typ baterie Li-ion

Typ vyměnitelné baterie N/A

Max. Životnost baterie,(t=25℃),h 6*

Laserový dálkoměr Dosah m 600 +/- 1

Množství vestavěné paměti gb 16

Kompatibilita aplikací Podpěra, podpora

Rozměr, mm 70x52x130

Hmotnost (bez baterie) g 320

Detekční rozsah, m 1298

(Cílová velikost: 1,7 m×0,5 m, P(n)=99 %)

* Skutečná doba provozu závisí na intenzitě používání Wi-Fi a vestavěném videorekordéru.

Infiray Finder FH25R – termovizní monokulár