Infiray Eye Series V2.0 C2w – Thermal Imaging Monocular

Infiray Eye Series V2.0 C2w - Thermal Imaging Monocular

Kompaktní a elegantní design a snadné provozní funkce dělají z termovizního monokuláru řady Eye ideální nástroj pro zlepšení vidění ve tmě.

Infiray Eye Series V2.0 C2w – Thermal Imaging Monocular

Vysoká kvalita obrazu

Řada Eye je vybavena nezávisle vyvinutým vysoce výkonným VOx detektorem IRay, který vám umožňuje získat vysoce detailní termosnímky, aby bylo snazší hledat cíle ve tmě. EYE se skládá z pokročilých softwarových algoritmů a je navržen tak, aby zvýšil čistotu obrazu a celkové detaily obrazu, což má za následek ostřejší, podrobnější zorné pole a vylepšené možnosti identifikace objektů.

Dostatečná doba provozu

Nízkoenergetické prvky používané v Eye Series poskytují dostatečnou provozní dobu. Až 20 hodin provozní výdrže baterie zaručuje, že se nemusíte starat o napájení.

Kapesní termovizní monokulár

Řada InfiRay EYE je termovizní monokulár kapesní velikosti pro objevování venku – v noci a za špatných světelných podmínek. EYE odhaluje vaše okolí a pomáhá vám vidět lidi, předměty a zvířata na stovky metrů daleko. Snadno se používá, se záznamem statických snímků a videa, EYE je dokonalým společníkem, ať už v krajině nebo na vašem vlastním dvorku. Maximální hmotnost je do 320 g.

Vysoká snímková frekvence

Snímková frekvence 50 Hz vám zaručí zachycení každého okamžiku, který chcete zachytit. Hladký, plynulý a křišťálově čistý výhled nabízí vynikající pozorování pro všechna vaše venkovní dobrodružství.

12μm termovizní snímač

Produkty řady Eye V2 jsou bohaté na modely a rozmanité možnosti, se dvěma typy velikostí pixelů – 12 μm/17 μm, více rozlišeními detektorů a různými typy ohniskových vzdáleností čoček, aby vyhovovaly různorodým potřebám uživatelů.

Funkce pohotovostního režimu

Když je nutné dočasně zastavit pozorování, uživatel může použít funkci pohotovostního režimu. Poskytuje potřebnou úroveň maskování (žádné světlo z okuláru přístroje) mezi jednotlivými pozorováními a také rychlý restart pozorování (při vypnutém displeji všechny ostatní systémy fungují, pro normální provoz stačí pouze napájení znovu na displeji).

5 barevných palet

Řada Eye V2 poskytuje 5 barevných palet pro dosažení skutečného mapování teploty barev, včetně “bílé horké”, “černé horké”, “červené horké”, “pseudo” a “žhavého cíle”. Přepínání mezi různými barevnými paletami je extrémně jednoduché a rychlé. Mezi nimi režim zvýraznění horkého cíle může zviditelnit cíl s vysokou teplotou zlepšením kontrastu mezi zvýrazněným cílem a okolním prostředím.

Funkce obraz v obraze

Funkce Picture-in-Picture zlepšuje přesnost tím, že poskytuje 2x zvětšený obraz oblasti nitkového kříže v horní části displeje. Pomáhá zvětšit cíl při zachování viditelnosti zbytku zorného pole.

Vestavěný videorekordér a WiFi připojení

Pro C2W/E3W je k dispozici 16GB paměť, která dokáže pokrýt více než 40 000 fotografií nebo 24 hodin nepřetržitého nahrávání videa, a to tak, abyste si udrželi vzrušení z každého okamžiku lovu. Vestavěný WiFi modul umožňuje 4 připojení současně.

Modelka C2w

Rozlišení detektoru 256×192

Velikost pixelů 12 μm

NETD

Snímková frekvence 25 Hz

Objektiv 13 mm

Zorné pole 13,5°x10,1°

Rozlišení displeje

E-zoom x2

Max. Životnost baterie 12h

Rozměr, mm

Hmotnost

Detekční rozsah 675 m

(Cílová velikost: 1,7 m × 0,5 m, P(n) = 99 %)

WIFI Podporováno

Úložný prostor 16G

Infiray Eye Series V2.0 C2w – Thermal Imaging Monocular