Infiray E6+ (Plus) V3 – termovizní monokulár

Infiray E6+ (Plus) V3 - termovizní monokulár

Eye Ⅱ Series V3 je výkonný, kompaktní a cenově výhodný termovizní monokulár

Infiray E6+ (Plus) V3 – termovizní monokulár

Eye Ⅱ Series V3 je výkonný, kompaktní a cenově výhodný termovizní monokulár, který využívá 12μm teplotní senzor s rozlišením 640*512 se senzoremNETD≤25mK (@25°C,F#=1.0) a vysoce kontrastním HD OLED displejem v rámci inovativního zlepšení kvality termovizí a multifunkčních funkcí vám přináší velkou technickou převahu a zkušenosti s termovizí.

LEPŠÍ SNÍMAČ, ČASTĚJŠÍ OBRAZ

Kapesní termovizní monokulár

Řada InfiRay EYEⅡV3 je kapesní termovizní monokulár s ≤ 500 g pro objevování venku. Pomáhá odhalit vaše okolí a snadno vidět cíle vzdálené více než 2000 metrů. Jednoduché použití, nízké náklady na učení. EYEⅡV3 je dokonalým společníkem pro lov termovizí nebo venkovní cesty, ať už ve tmě nebo na vašem vlastním dvorku.

12um tepelný senzor s NETD≤25mK (@25°C, F#=1,0)

Řada V3 je vybavena vysoce výkonným keramickým zapouzdřeným snímačem InfiRay 12um 640*512 s vysokým rozlišením s NETD ≤25mk (25°C,F#=1.0), který je lehčí, nižší spotřeba energie, zajišťuje dokonalé rozpoznání detailů i v nejtěžších povětrnostních podmínkách když je teplotní kontrast nízký.

Vysoká kvalita obrazu

Řada EyeⅡ V3 vám umožňuje získat technickou převahu při tepelném zobrazování s bohatými detaily, bude mnohem jednodušší prohledávat cíle ve tmě. Řada EyeⅡ má vynikající výkon v teplotním rozsahu.

Vestavěný režim Ultra Clear

Vestavěná termální technologie Ultra-clear mode InfiRay se skládá ze softwarových algoritmů navržených pro nepříznivé počasí, jako jsou deštivé, sněhové, mlhavé dny atd., zvyšuje čistotu termovizního zobrazení a celkové detaily. Ultra jasný režim může vést k podrobnějšímu zornému poli a vylepšeným schopnostem identifikace objektů.

Mikrodisplej HD OLED s vysokým kontrastem

Řada Eye II V3 je integrovaná s vysoce kontrastním OLED displejem s rozlišením 1024*768 a nabízí lepší podání barev a vyšší rychlost odezvy, dokáže vytvářet ostřejší obrázky a živější barvy na zobrazení.

Výběr odstínů

Aby lépe vyhovovaly různým požadavkům uživatelů na vizuální zážitek, produkty nabízejí uživatelům dva výběry odstínů: C (studený) odstín a W (teplý) odstín.

V chladném odstínu mohou uživatelé zažít vizuálně čistší kvalitu obrazu s bohatými detaily a zvýrazněním cílů.

Pod teplým odstínem mohou uživatelé získat měkčí obraz bez vizuální únavy způsobené dlouhým sledováním.

Dlouhý dosah detekce až 2597 metrů

V kombinaci s výkonnou čočkou objektivu (E6+V3: 35 mm/F1.0 VS E6Pro V3: 50 mm/F1.2) s vysoce citlivým termovizním snímačem 640×[email protected]µm poskytuje řada Eye II V3 výjimečné detekční schopnosti. V závislosti na modelu je řada V3.0 schopna detekovat cíl průměrné lidské velikosti, oblečený ve svrchním oděvu, na maximální vzdálenost až 2597 m v úplné tmě.

Funkce PIP

Vestavěná funkce Picture-in-Picture EYEII V3 zlepšuje přesnost tím, že poskytuje 2x zvětšený obraz oblasti nitkového kříže v horní části displeje. Pomáhá uživatelům přiblížit cíle při zachování viditelnosti zbytku zorného pole.

5 praktických barevných palet

K dispozici je 5 barevných palet, kromě běžné „bílé horké“, „černé horké“, „červené horké“ a „barvy“ jsme vyvinuli paletu „horkého cíleného zvýraznění“. Pod touto paletou mohou uživatelé snadno najít cíl díky vysokému kontrastu mezi pozadím a cílem. Automaticky sledujte nejžhavější místo na scéně a rychle objevte cíl.

Vestavěný videorekordér a WiFi připojení

Monokulár má 32 GB vestavěné paměti pro ukládání pořízených statických snímků a nahrávání videa a Wi-Fi modul, který umožňuje připojení 4 zařízení současně.

Modelka E6 PLUS V3.0

Rozlišení, pixely 640×512

Velikost pixelů, μm 12

NETD, mk ≤25

Snímková frekvence, Hz 50

Objektiv, mm 35

Zorné pole 12,5°×10,0°

Zobrazit 1280×768 OLED

Optické zvětšení , x 2,0

Digitální zoom x 1x / 2x / 4x

Max. Životnost baterie h 6

Vestavěná paměť (gb) 32

Rozměr, mm 188x65x64

Hmotnost, g

Detekční rozsah, m 1818

(Cílová velikost: 1,7 m×0,5 m, P(n)=99 %)

Infiray E6+ (Plus) V3 – termovizní monokulár