Infiray E3 Max V2 – termovizní monokulár

Infiray E3 Max V2 - termovizní monokulár

Termální monokulár InfiRay EYE II Series E3 MAX V2.0 – 384*288,17μm Keramický VOx, 50Hz, 35mm manuální čočka, 1280*960 displej, WIFI, vestavěné úložiště 8GB, laser

Infiray E3 Max V2 – termovizní monokulár

Meet Eye Ⅱ Series V2.0

S 12μm detektorem, nižší spotřebou energie a multifunkčními operacemi vylepšují a zaznamenají skvělý okamžik vašich outdoorových aktivit. Lehčí a delší.

Kapesní termovizní monokulár

Řada InfiRay EYE Ⅱ je kapesní monokulární termovizní monokulár pro objevování venku – v noci a za špatných světelných podmínek. EYE Ⅱ odhaluje vaše okolí a pomáhá vám vidět lidi, předměty a zvířata na vzdálenost více než tisíc metrů. EYE Ⅱ se snadno používá, díky záznamu statických snímků a videa, je dokonalým společníkem, ať už v krajině nebo na vašem vlastním dvorku.

Vysoká kvalita obrazu

Řada EyeⅡ je vybavena nezávisle vyvinutým vysoce výkonným Vox detektorem IRay, který vám umožní získat vysoce detailní termosnímky, bude mnohem jednodušší hledat cíle ve tmě. Existují dva druhy rozlišení detektoru pro volby: 384*288 & 640*512. Řada EyeⅡ má vynikající výkon v kritickém teplotním rozsahu.

12μm keramický detektor

Řada V2.0 je vybavena novými keramickými zapouzdřenými detektory, které jsou lehčí, mají nižší spotřebu energie a déle vydrží.

Mikrodisplej HD

Displej s vysokým rozlišením 1280×960 nabízí ostrý obraz a živé barvy.

Dlouhý rozsah detekce

V závislosti na modelu je řada V2.0 schopna detekovat cíl průměrné lidské velikosti, oblečený ve svrchním oděvu, na vzdálenost až 2600 m v úplné tmě.

Funkce pohotovostního režimu

Když je nutné dočasně zastavit pozorování, uživatel může použít funkci pohotovostního režimu. Poskytuje potřebnou úroveň maskování (žádné světlo z okuláru přístroje) mezi jednotlivými pozorováními a také rychlý restart pozorování (při vypnutém displeji všechny ostatní systémy fungují, pro normální provoz stačí pouze napájení znovu na displeji).

Vysoká frekvence obrazu

A obnovovací frekvence 50 Hz vám zaručí zachycení každého okamžiku, který vás zajímá.

Funkce PIP

Obraz v obraze zlepšuje přesnost tím, že poskytuje 2x zvětšený obraz oblasti nitkového kříže v horní části displeje. Pomáhá přiblížit cíl při zachování viditelného zbytku zorného pole.

5 barevných palet

Řada Eye II poskytuje více než 5 barevných palet pro skutečné barevné mapování teplot, včetně „bílé horké“, „černé horké“, „červené horké“, „barvy“ a „zvýraznění horkého cíle“. Přepínání mezi různými barevnými paletami je rychlé a snadné.

Stadiametrický dálkoměr

Na základě odhadovaných výšek cílů může uživatel rychle a snadno získat přibližnou vzdálenost od cíle pomocí vestavěného stadiametrického dálkoměru.

Sledování horkých cílů

Automaticky sledujte nejžhavější místo na scéně a rychle objevte cíl.

Vestavěný videorekordér a WiFi připojení

Monokulár má 16 GB vestavěné paměti pro ukládání pořízených statických snímků a nahrávání videa a WiFi modul, který umožňuje 4 připojení současně.

Modelka E3 Max V2.0

Rozlišení, pixely 384 x 288 384×288

Velikost pixelů, μm 12

NETD, mk ≤40

Snímková frekvence, Hz 50

Objektiv, mm 35

Zorné pole 7,5°×5,7°

Zobrazit LCOS 1280×960

Optické zvětšení, x 3,5-14,0

Digitální zoom, x 2x – 4x 2x – 4x

Max. Životnost baterie, h 7

Vestavěná paměť (gb) 16

Rozměr, mm 185x65x64

Hmotnost, g

Detekční rozsah, m 1818

(Cílová velikost: 1,7 m×0,5 m, P(n)=99 %)

Infiray E3 Max V2 – termovizní monokulár