iDirect Evolution X3 Remote Satellite Modem Router

iDirect Evolution X3 Remote Satellite Modem Router

Satelitní router iDirect X3 se vyznačuje vysoce efektivní implementací standardu DVB-S2.

iDirect Evolution X3 Remote Satellite Modem Router

Satelitní router/modem X3

Satelitní router iDirect X3 se vyznačuje vysoce efektivní implementací standardu DVB-S2. Díky adaptivnímu kódování a modulaci (ACM) na odchozím nosiči a patentovanému deterministickému zpětnému kanálu TDMA nebo SCPC tento modem maximalizuje efektivitu satelitní kapacity a umožňuje nové příležitosti pro síťování s hvězdicovou topologií.

Řada Evolution se ideálně hodí pro požadavky na širokopásmové připojení, jako je přístup k Internetu a VPN do podnikových sítí, stejně jako VoIP a videokonference v reálném čase.

Vynikající kvalita služeb a výkon sítě
Sofistikovaná prioritizace provozu Group QoS iDirect dynamicky vyvažuje požadavky různých aplikací podle jejich potřeb a dostupnosti šířky pásma na různých místech a uživatelských podsítích. Funkce, jako je akcelerace TCP a HTTP, kromě lokálního ukládání do mezipaměti DNS, zvyšují výkon a maximalizují uživatelský komfort.

Bezproblémová pozemní integrace
Jednotka je integrovaný satelitní modem a router s rozhraním Ethernet v kombinaci s nativní architekturou IP, která zajišťuje snadnou integraci konektivity dodávané satelitem do téměř jakékoli datové sítě. Podpora bohaté sady IP protokolů a funkcí, jako je TCP, UDP, multicasting, NAT a DHCP zaručují kompatibilitu s širokou škálou aplikací a uživatelských potřeb, včetně rozšíření podnikové sítě, prodejního místa, SCADA, telemetrie, multimédií a internetových kaváren .

Flexibilita pro splnění měnících se požadavků
Funkce bezdrátového softwarového licencování mohou přidat silné šifrování dat nebo rozšířit možnosti dálkového ovladače, což operátorům umožní přizpůsobit řadu Evolution 3 tak, aby splňovala technické a rozpočtové požadavky.

Jednoduchá, intuitivní správa sítě
Tento router řady Evolution se snadno konfiguruje, monitoruje a ovládá prostřednictvím systému správy sítě iVantage, kompletní sady softwarových nástrojů pro konfiguraci, monitorování a ovládání satelitních sítí z jednoho místa.

Funkce

  • Hvězdicová topologie
  • DVB-S2/ACM odchozí pro vyšší efektivitu a lepší dostupnost sítě
  • Deterministický návratový kanál MF-TDMA nebo SCPC
  • Efektivní 2D 16stavové příchozí kódování
  • Automatický end-to-end uplink
  • Ovládání napájení
  • Vestavěná TCP akcelerace
  • Pokročilá QoS a prioritizace provozu
  • Volitelné 256bitové šifrování AES

iDirect Evolution X3 Remote Satellite Modem Router