Hytera HP785 MD ruční digitální rádio VHF

Hytera HP785 MD ruční digitální rádio VHF

Sluchátko DMR s velkou obrazovkou a potlačením šumu AI

Hytera HP785 MD ruční digitální rádio VHF

Sluchátko HP785 DMR s velkou obrazovkou a potlačením hluku AI představuje budoucnost ve stylu a funkcích, které obnovují standardy v digitálních rádiích, poskytují efektivnější a spolehlivější komunikaci s hlasitým a čistým zvukem, výkonnou 24hodinovou baterii, pozoruhodnou přenosnost a odolnost IP68 pro snadné použití v různých prostředích a odvětvích.

TENŠÍ A LEHČÍ

Díky optimalizovanému mechanickému designu a kompaktní lithium-polymerové baterii, která diskrétně zapadá do designu HP785, je rádio pouze 29,5 mm silné a váží 310 g.

ZVÝŠENÉ KRYTÍ

Zvýšená citlivost přijímače rozšiřuje rozsah pokrytí a zlepšuje kvalitu zvuku v oblastech se slabým signálem

VELKÝ DISPLEJ A NOVÉ ROZHRANÍ

2,4palcový barevný displej poskytuje zcela nové intuitivní uživatelské rozhraní pro lepší uživatelský zážitek. Nabídka rychlého přístupu, která uživatelům umožňuje snadnější přístup k často používaným nabídkám. Zprávy jsou uvedeny v konverzaci pro rychlé čtení a kontrolu. Uživatelské profily lze konfigurovat pro nastavení zvukových parametrů pro různá provozní prostředí

HLASITější A ČASTĚJŠÍ ZVUK

HP785 má hlasitější a čistší zvuk díky optimalizovanému dopředu směřujícímu reproduktoru a potlačení hluku na základě umělé inteligence, které snižuje nežádoucí hluk na pozadí a vytí a zlepšuje efektivitu komunikace.

DELŠÍ ŽIVOTNOST BATERIE

V baterii používané s HP785 je použita nejnovější osvědčená lithium-polymerová technologie. Baterie je lehčí a menší než kdykoli předtím, přesto poskytuje 24hodinovou životnost baterie (5/5/90), aby bylo možné provozovat rádiem po celou směnu.

VYŠŠÍ ÚROVEŇ HRUBOSTI

HP785 je navržen podle MIL-STD-810G. Má krytí IP68, je nepropustný pro vodní trysky a ponořitelný do hloubky 2 metrů po dobu 4 hodin a také odolný vůči pádům z výšky 2 metrů na beton. Bez ohledu na to, kam mise zavede důstojníka, HP785 je partnerem, na kterého se můžete spolehnout, protože obstojí i v tom nejnáročnějším prostředí.

Technické specifikace

Všeobecné

Frekvenční rozsah

UHF: 350-470 MHz

VHF: 136-174 MHz

Kapacita kanálu

1024

Kapacita zóny

64

Rozměry (V׊×H)

132 x 55 x 29,5 mm

Hmotnost

310 g

Zobrazit

2,4 palcový LCD

Klávesnice

Plná klávesnice

Životnost baterie (5-5-90 Zátěžový cyklus)

24h (GNSS deaktivován) 20h (GNSS povolen)

Environmentální specifikace

Vnikání prachu a vody

IP68

Vlhkost vzduchu

MIL-STD-810G

Šok a vibrace

MIL-STD-810G

Hytera HP785 MD ruční digitální rádio VHF