Hytera HM785 GPS BT DMR mobilní radiostanice VHF

Hytera HM785 GPS BT DMR mobilní radiostanice VHF

Mobilní rádio HM785 DMR je další generací profesionálního digitálního mobilního rádia, které poskytuje větší flexibilitu a škálovatelnost.

Hytera HM785 GPS BT DMR mobilní radiostanice VHF

Tato mobilní radiostanice s technologií DMR standardně podporuje jednu ovládací hlavu s možností upevnění hlavy dálkového ovládání a duální ovládací hlavice pro různá prostředí (jako jsou vozidla, motocykly a pevné velíny), což zajišťuje efektivní komunikaci. Nové uživatelské rozhraní usnadňuje rychlejší operace a technologie potlačení hluku založená na AI zaručuje čistší hlas i v nejhlučnějších prostředích. Je to také vůbec první DMR rádio, které podporuje funkci IP Transit Solution. Dodává se s bohatou sadou digitálních mobilních funkcí včetně široké škály a schopnosti integrace do stávajících služeb, což poskytuje vyšší efektivitu.

Funkce

FLEXIBILNĚJŠÍ

Flexibilní ovládací hlavice a příslušenství umožňují instalaci dle požadavků uživatele. Připojovací kabel hlavice dálkového ovládání může být standardně 3m, 10m nebo 40m. K dispozici je také propojovací kabel o délce až 120 m (nutné přizpůsobení).

ČASTĚJŠÍ ZVUK

Přijímá technologii potlačení hluku AI pro odfiltrování hluku na pozadí (jako je hluk ze silnice), odstranění ozvěny, vylepšení řeči a snížení kvílení v těsné blízkosti vysílajícího rádia. Díky této technologii poskytuje mobilní rádio ostřejší a čistší zvuk při přenosu a příjmu hlasových hovorů.

SPOLEHLIVĚJŠÍ

Vylepšená citlivost přijímače zlepšuje kvalitu zvuku v oblastech se slabým signálem a poskytuje čistší zvuk

BOHATÁ ŠKÁLOVATELNÁ APLIKACE

Podporuje více připojení přes BT a porty příslušenství a sítě (Ethernet). Podporuje také Clarity Transmission a back-to-back připojení, což výrazně usnadní vaše řešení.

Technické specifikace

Všeobecné

Frekvenční rozsah

UHF: 350-470 MHz

Frekvenční rozsah

VHF: 136-174 MHz

Kapacita kanálu

1024

Provozní napětí

+13,6 V ± 15 %

Rozměry (Š×V×H)

61,5 x 177 x 179 mm

Hmotnost

1520 g

Zobrazit

2,4palcový LDC displej

Environmentální specifikace

Vnikání prachu a vody

IP54

Hytera HM785 GPS BT DMR mobilní radiostanice VHF