Hytera HM785 DMR mobilní rádio UHF

Hytera HM785 DMR mobilní rádio UHF

Mobilní rádio HM785 DMR je další generací profesionálního digitálního mobilního rádia, které poskytuje větší flexibilitu a škálovatelnost.

Hytera HM785 DMR mobilní rádio UHF

Tato mobilní radiostanice s technologií DMR standardně podporuje jednu ovládací hlavu s možností upevnění hlavy dálkového ovládání a duální ovládací hlavice pro různá prostředí (jako jsou vozidla, motocykly a pevné velíny), což zajišťuje efektivní komunikaci. Nové uživatelské rozhraní usnadňuje rychlejší operace a technologie potlačení hluku založená na AI zaručuje čistší hlas i v nejhlučnějších prostředích. Je to také vůbec první DMR rádio, které podporuje funkci IP Transit Solution. Dodává se s bohatou sadou digitálních mobilních funkcí včetně široké škály a schopnosti integrace do stávajících služeb, což poskytuje vyšší efektivitu.

Funkce

FLEXIBILNĚJŠÍ

Flexibilní ovládací hlavice a příslušenství umožňují instalaci dle požadavků uživatele. Připojovací kabel hlavice dálkového ovládání může být standardně 3m, 10m nebo 40m. K dispozici je také propojovací kabel o délce až 120 m (nutné přizpůsobení).

ČASTĚJŠÍ ZVUK

Přijímá technologii potlačení hluku AI pro odfiltrování hluku na pozadí (jako je hluk ze silnice), odstranění ozvěny, vylepšení řeči a snížení kvílení v těsné blízkosti vysílajícího rádia. Díky této technologii poskytuje mobilní rádio ostřejší a čistší zvuk při přenosu a příjmu hlasových hovorů.

SPOLEHLIVĚJŠÍ

Vylepšená citlivost přijímače zlepšuje kvalitu zvuku v oblastech se slabým signálem a poskytuje čistší zvuk

BOHATÁ ŠKÁLOVATELNÁ APLIKACE

Podporuje více připojení přes BT a porty příslušenství a sítě (Ethernet). Podporuje také Clarity Transmission a back-to-back připojení, což výrazně usnadní vaše řešení.

Technické specifikace

Všeobecné

Frekvenční rozsah

UHF: 350-470 MHz

Frekvenční rozsah

VHF: 136-174 MHz

Kapacita kanálu

1024

Provozní napětí

+13,6 V ± 15 %

Rozměry (Š×V×H)

61,5 x 177 x 179 mm

Hmotnost

1520 g

Zobrazit

2,4palcový LDC displej

Environmentální specifikace

Vnikání prachu a vody

IP54

Hytera HM785 DMR mobilní rádio UHF