Garmin PowerSwitch

Garmin PowerSwitch

Garmin PowerSwitch je kompaktní digitální spínací skříňka, která nabízí pohodlné centralizované ovládání 12voltového příslušenství vašeho vozidla z kompatibilního navigátoru Garmin nebo chytrého telefonu.

Garmin PowerSwitch

 • Ovládejte světelné lišty, klaksony, vzduchové kompresory, zámky a další přímo z kompatibilního1 navigátoru nebo chytrého telefonu2.
 • Instalace je hračka – žádné řezání do palubních desek nebo zásahy do elektroniky vašeho vozidla.
 • Tato robustní spínací skříňka je dostatečně odolná pro jízdu v terénu a je odolná vůči povětrnostním vlivům IPX7.
 • Pomocí dotykové obrazovky vašeho zařízení můžete bezdrátově přistupovat až k šesti spínacím výstupům po 30 ampérech.
 • Přizpůsobte si přepínací panely na obrazovce s přizpůsobitelnými štítky, ikonami, skupinami kanálů a dalšími.
 • Chcete více ovládat? Ze stejného displeje můžete přistupovat až ke čtyřem zařízením Garmin PowerSwitch.

APP

Použijte aplikaci Garmin PowerSwitch na kompatibilním1 navigátoru Garmin nebo chytrém telefonu k ovládání veškerého příslušenství ze zařízení s dotykovou obrazovkou.

OVLÁDÁNÍ BEZDRÁTOVÝM SPÍNAČEM

Digitální spínací skříňka Garmin PowerSwitch využívá bezdrátové připojení BLUETOOTH® k programování a ovládání vašeho příslušenství z kompatibilních1 navigátorů nebo chytrých telefonů Garmin.

VÍCE KONTROLY

Ovládejte až čtyři svá zařízení Garmin PowerSwitch z kompatibilního1 navigátoru Garmin nebo chytrého telefonu.

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Bezproblémová instalace vám umožní připojit až šest příslušenství k jednomu boxu Garmin PowerSwitch. Nedochází k žádnému rušení elektroniky vašeho vozidla a není třeba vyřezávat otvory do palubní desky nebo vést kabely přes firewall.

KOMPAKTNÍ PRO SNADNOU MONTÁŽ

Kompaktní provedení 5” x 3” x 1” vám poskytuje spoustu flexibilních možností montáže na všechny typy vozidel, od side-by-side, UTV a ATV až po terénní 4×4 a sněžné skútry.

PŘIZPŮSOBIT PŘEPÍNAČE

Vytvořte si vlastní virtuální přepínací panely s popisky, ikonami a skupinami kanálů na displeji a také s ovládacími prvky pro stmívání a blikání osvětlovacích systémů. Je to jednoduchý způsob, jak ovládat světelné lišty, rocková světla a další.

DOSTATEK ZÁSOB

S celkem šesti obvody, každý s výkonem až 30 ampérů, můžete napájet a ovládat všechny typy 12voltového příslušenství z jedné digitální spínací skříňky Garmin PowerSwitch.

OVLÁDACÍ VSTUPY

Obsahuje dva ovládací vstupy, které detekují signál od 3,3 V do 18 V, které lze použít k zapnutí přizpůsobitelných výstupů. Můžete například připojit spínač zapalování vozidla k ovládacímu vstupnímu terminálu a automaticky zapínat příslušenství při každém nastartování vozidla.

ROZSVÍTIT TO

Systém Garmin PowerSwitch usnadňuje přidání všech typů balíčků vnějšího osvětlení do vašeho vozidla – vše od světelných lišt a mlhových světel až po nouzové blikače a zadní a rocková světla.

POVEDEJTE SVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Kromě světel ve vozidle se můžete připojit k Garmin PowerSwitch se všemi typy užitečných zařízení: Komunikační vysílačky, chladničky, vzduchové kompresory nebo prakticky cokoli, co lze provozovat s 12V napájením.

V KRABICI

 • Garmin PowerSwitch
 • Napájecí kabel
 • Zemnící kabel
 • Terminály
 • Dokumentace

Všeobecné

DIMENZE 4,9” Š x 1,3” V x 3,0” H (12,5 x 3,2 x 7,5 cm)

HMOTNOST 10 uncí (283 g)

VODĚODOLNÝ IPX7

Funkce digitálního přepínání

POČET SPÍNACÍCH VÝSTUPŮ 6

MAX. AMPÉRY NA VÝSTUP SPÍNAČE 30 ampérů

MAX. AMPÉRY CELKEM 100 ampérů

POČET HARDDRÁTOVÝCH VSTUPŮ 2

MAXIMÁLNÍ POČET OVLADAČŮ* PRO PÁROVÁNÍ SE ZAŘÍZENÍM S PŘEPÍNAČEM NAPÁJENÍ 4

*OVLÁDAČ JE DEFINOVÁN UŽIVATELEM CHYTRÝM TELEFONEM, MOBILNÍM ZAŘÍZENÍM NEBO KOMPATIBILNÍM NAVIGATOREM GARMIN (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ)

MAXIMÁLNÍ POČET ZAŘÍZENÍ S PŘEPÍNAČEM NAPÁJENÍ PRO PÁROVÁNÍ S OVLADAČEM* 4

*OVLÁDAČ JE DEFINOVÁN UŽIVATELEM CHYTRÝM TELEFONEM, MOBILNÍM ZAŘÍZENÍM NEBO KOMPATIBILNÍM NAVIGATOREM GARMIN (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ)

Garmin PowerSwitch