Garmin inReach Explorer+ (010-01735-10) satelitní komunikátor s mapami a senzory

Garmin inReach Explorer+ (010-01735-10) satelitní komunikátor s mapami a senzory

Ruční satelitní komunikátory s GPS navigací

ČÍSLO DÍLU 010-01735-10

Senzory a TOPO Mapping ANO

Garmin inReach Explorer+ (010-01735-10) satelitní komunikátor s mapami a senzory

ČÍSLO DÍLU 010-01735-10

Senzory a TOPO Mapping ANO

  • Odolné ruční satelitní komunikátory umožňují obousměrné zasílání textových zpráv prostřednictvím 100% globální satelitní sítě Iridium ® (vyžaduje předplatné satelitu)
  • Spusťte interaktivní SOS do 24/7 vyhledávacího a záchranného monitorovacího centra
  • Sledujte a sdílejte svou polohu s rodinou a přáteli
  • Spárujte s kompatibilními mobilními zařízeními pomocí bezplatné aplikace Earthmate® pro přístup k mapám ke stažení¹, mapám US NOAA, barevným leteckým snímkům a dalším
  • Zařízení inReach Explorer+ přidává předinstalované mapy DeLorme® TOPO s trasováním GPS na obrazovce plus vestavěný digitální kompas, barometrický výškoměr a akcelerometr

Můžete se odvážit mimo síť, ale stále můžete zůstat v kontaktu – pokud nosíte inReach SE+ nebo inReach Explorer+. Tyto ruční satelitní komunikátory jsou navrženy pro outdoorové nadšence, kteří se chtějí toulat dál a zažít více – aniž by ohrozili klid svých blízkých. Od zážitků v backcountry až po mezinárodní dobrodružství, inReach poskytuje komunikaci, sdílení polohy, navigaci a kritické funkce SOS pro každého, kdo miluje útěk z toho všeho, na zemi, ve vodě nebo na obloze.

Prozkoumejte kdekoli. Komunikujte globálně.

Díky celosvětovému pokrytí satelitní sítě Iridium vám tato přenosná zařízení umožňují vyměňovat si textové zprávy s libovolným číslem mobilního telefonu nebo e-mailovou adresou – a pomocí GPS sledovat a sdílet průběh vaší cesty. Můžete také přispívat na sociální média nebo dokonce komunikovat inReach-to-inReach v terénu.

V případě rizikové situace můžete také použít inReach ke spuštění SOS do 24/7 monitorovacího centra, SMS tam a zpět o povaze vaší nouze a obdržení potvrzení, když je pomoc na cestě.

Žádná mobilní věž? Žádná telefonní služba? Žádný problém.

inReach SE+ a Explorer+ vám poskytují všechny nástroje, abyste zůstali zcela ve spojení. Nemusíte se obávat, že budete v dosahu mobilní věže – nebo že narazíte na skvrnité pokrytí v okrajových zónách nebo v oblastech se zatemněním. Váš komunikátor inReach nabízí obousměrné zasílání zpráv prostřednictvím globální satelitní sítě Iridium .

Sledujte a sdílejte své místo pobytu

Zapněte funkci sledování vašeho komunikátoru inReach SE+ nebo Explorer+ a nechte rodinu a přátele sledovat váš pokrok na svých počítačích nebo mobilních zařízeních pomocí webového portálu MapShare™. Zařízení inReach bude odesílat trasové body v předem zvolených časových intervalech, takže sledující mohou sledovat vaše místo pobytu online. Můžete také pozvat svou posádku zpět domů, aby pomocí MapShare pingla vaši jednotku inReach a viděla vaši polohu GPS, sledovala vaše pohyby a vyměňovala si zprávy během vaší cesty. Svou stránku MapShare můžete dokonce vložit na blog, web nebo sociální média.

Spárujte se svým mobilním zařízením

Pro ještě větší možnosti a pohodlí bezplatná aplikace Earthmate® synchronizuje váš kapesní počítač inReach přes Bluetooth® s kompatibilním zařízením Apple® nebo Android™¹, takže získáte neomezený přístup k mapám, leteckým snímkům a mapám US NOAA. Aplikace Earthmate vám navíc umožňuje pohodlně používat všechny funkce inReach na vašem spárovaném mobilním zařízení. Pro snazší zasílání zpráv můžete také vstoupit do seznamu kontaktů svého telefonu z aplikace Earthmate a připojit se pomocí méně stisknutí kláves.

Získejte počasí kdekoli

Volitelná služba předpovědi počasí inReach poskytuje podrobné aktualizace přímo do vašeho zařízení inReach, kompatibilního smartphonu nebo tabletu spárovaného s aplikací Earthmate, takže budete vědět, jaké podmínky můžete na cestě očekávat. V nabídce jsou základní a prémiové balíčky počasí. A můžete si vyžádat předpověď počasí pro vaši aktuální polohu nebo jakýkoli jiný trasový bod nebo cíl ve vašem itineráři.

Kam se posílá vaše SOS? Garmin IERCC.

Garmin IERCC je světovým lídrem v koordinačních službách reakce na mimořádné události. Koordinovali jsme nouzové reakce ve více než 200 zemích, čímž jsme do procesu vnesli klid. Jsou obsluhováni 24/7/365 a mohou reagovat na vaše SOS, sledovat vaše zařízení a kontaktovat a koordinovat tísňové nebo jiné služby, aby vám poskytli pomoc. Zatímco je pomoc na cestě, Garmin IERCC s vámi může zůstat v kontaktu, dokud nepřijde pomoc nebo ji již nebudete potřebovat. Podívejte se na toto informativní video a dozvíte se více.

Který inReach je pro vás ten pravý?

InReach SE+ a Explorer+ jako satelitní komunikátory nabízejí stejné možnosti zasílání zpráv. Rozdíly se však projevují na straně navigace GPS. Zatímco inReach SE+ využívá GPS k poskytování základní navigace na mřížce a umožňuje vám pouštět trasové body, označovat klíčová místa, sledovat váš postup a sledovat drobečkovou stezku zpět na základnu – inReach Explorer+ jde o krok dále a poskytuje plnohodnotnou GPS na mapě. navádění s předinstalovaným mapováním TOPO a trasováním trasových bodů, které lze zobrazit přímo na jednotce. Kromě toho je součástí Explorer+ vestavěný digitální kompas, barometrický výškoměr a akcelerometr, které vám pomohou získat a udržovat přesná azimuta na zpevněné cestě nebo mimo ni.

Dostupné a flexibilní tarify satelitního vysílacího času

Pro přístup k síti Iridium a komunikaci s vaším zařízením inReach SE+ nebo Explorer+ je vyžadováno aktivní satelitní předplatné. V závislosti na úrovni využití se můžete rozhodnout pro roční smluvní balíček nebo flexibilní měsíční plán vysílacího času.

Neomezené cloudové úložiště a plánování cest jsou zahrnuty

Každé zařízení inReach je dodáváno s bezplatným přístupem na cloudovou webovou stránku Garmin Explore, kde můžete plánovat své cesty pomocí tras a navigačních bodů, vytvářet přednastavené zprávy a rychlé texty, synchronizovat a spravovat nastavení zařízení, aktualizovat firmware, stahovat další mapy TOPO, propojovat své sociální sítě. mediální účty, ukládat všechna data sledování polohy a mnoho dalšího.

Stvořeno pro Rugged Backcountry

Pevné, trvanlivé, nárazuvzdorné a voděodolné kapesní počítače inReach SE+ a Explorer+ jsou navrženy tak, aby vás udržely v chodu – bez ohledu na to, co na vás živly vrhají. Interní dobíjecí lithiová baterie je standardně dodávána u obou jednotek, takže se můžete spolehnout na dlouhou výdrž baterie v každém provozním režimu (až 100 hodin v 10minutovém režimu sledování (výchozí); až 75 hodin při 10minutovém sledování s 1 -sekundové protokolování; až 30 dní v režimu úspory energie s intervalem 30 minut; a až 3 roky při vypnutí). Nabíjejte pomocí standardního napájecího kabelu microUSB nebo volitelné 12V nabíječky do auta.

Doplňkové letecké služby

Váš inReach Explorer+ je také podporovaným zařízením pro službu Lockheed Martin Flight Services (LMFS), službu varování před nepříznivými podmínkami (ACAS), službu Surveillance-Enhanced Search and Rescue (SE-SAR) a službu Enhanced Special Reporting Services (eSRS). Pokud se zaregistrujete k odběru informací ACAS, výstrahy poskytované prostřednictvím LMFS vás vyzývají, abyste si zavolali na zkrácenou instruktáž k řešení jakékoli konkrétní nepříznivé situace, která by mohla ovlivnit vaši plánovanou trasu letu. Stejně tak automatické monitorování poskytované službou SE-SAR umožňuje systému identifikovat potenciální letové nouzové situace a/nebo signály a rychle zahájit pátrací a záchranné postupy pro vaše letadlo.

Všeobecné

DIMENZE 2,7″ x 6,5″ x 1,5″ (6,8 x 16,4 x 3,8 cm) s klávesnicí a SOS nárazníkem

VELIKOST DISPLEJE 1,4″ Š x 1,9″ V (3,5 x 4,7 cm); Průměr 2,31″ (5,9 cm)

ROZLIŠENÍ DISPLEJE 200 x 265 pixelů

TYP DISPLEJE transflexní barevný TFT

HMOTNOST 7,5 oz (213,0 g)

TYP BATERIE Dobíjecí interní lithium-iontová

ŽIVOTNOST BATERIE Až 100 hodin v 10minutovém režimu sledování (výchozí) ; Až 75 hodin při 10minutovém sledování s 1sekundovým protokolováním; Až 30 dní při 30minutovém intervalu úsporného režimu; Až 3 roky ve vypnutém stavu

VODĚODOLNÝ IPX7

ROZHRANÍ micro USB

PAMĚŤ/HISTORIE 2 GB (uživatelský prostor se liší podle zahrnutého mapování)

Mapy a paměť

PŘEDNAHRANÉ MAPY Ano. SKU Severní Ameriky inReach Explorer+ je dodáván s předinstalovanou mapou 1:24k s daty Severní Ameriky Garmin Yarmouth (bývalý DeLorme) v USA a Kanadě. Mexiko je také zahrnuto v měřítku 1:125k (odvozeno z Digitálního atlasu Země společnosti Garmin Yarmouth).

SCHOPNOST PŘIDÁVAT MAPY ANO

BASEMAP ANO

ZAHRNUJE PODROBNÉ HYDROGRAFICKÉ PRVKY (POBŘEŽÍ, POBŘEŽÍ JEZER/ŘEK, MOKŘADY A VYTRVALÉ A SEZÓNNÍ PROTOKY) ANO

ZOBRAZUJE NÁRODNÍ, STÁTNÍ A MÍSTNÍ PARKY, LESY A DIVOČINY ANO

TRAŤOVÉ BODY/OBLÍBENÉ/MÍSTA 500

STOPY jediná dynamická stopa

PROTOKOL NAVIGAČNÍ TRASY jeden protokol trasy s automatickým přepsáním

NAVIGAČNÍ TRASY 20 200 bodů za trasu

Senzory

VYSOCE CITLIVÝ PŘIJÍMAČ ANO

GPS ANO

BAROMETRICKÝ VÝŠKOMĚR ANO

KOMPAS Ano (3osé s kompenzací náklonu)

GPS KOMPAS (za pohybu) ANO

Funkce inReach®

INTERAKTIVNÍ SOS ANO

ODESÍLEJTE A PŘIJÍMEJTE TEXTOVÉ ZPRÁVY NA SMS A E-MAIL ANO

ODESÍLEJTE A PŘIJÍMEJTE TEXTOVÉ ZPRÁVY NA JINÉ ZAŘÍZENÍ INREACH ANO

VYMĚŇTE UMÍSTĚNÍ ZA JINÉ ZAŘÍZENÍ ANO

MAPSHARE KOMPATIBILNÍ SE SLEDOVÁNÍM ANO

VIRTUÁLNÍ KLÁVESNICE PRO VLASTNÍ ZPRÁVY ANO

ODESÍLEJTE TRAŤOVÉ BODY DO MAPSHARE BĚHEM VÝLETU ANO

ODESLAT VÝBĚR TRASY DO MAPSHARE BĚHEM CESTY ANO

Venkovní aplikace

KOMPATIBILNÍ S HMATE ANO

KOMPATIBILNÍ WEBOVÉ STRÁNKY GARMIN EXPLORE ANO

Spojení

PŘIPOJENÍ BEZDRÁTOVÁ PŘIPOJENÍ ano (BLUETOOTH®)

Garmin inReach Explorer+ (010-01735-10) satelitní komunikátor s mapami a senzory