Garmin GPSMAP 1042xsv – S převodníkem GT52HW-TM

Garmin GPSMAP 1042xsv - S převodníkem GT52HW-TM

10palcový Chartplotter/Sonar Combo je řešení vše v 1

ČÍSLO DÍLU 010-01740-21

Velikost displeje 10″

Mapy a mapy BLUECHART® G3 & LAKEVÜ G3

Sonar typu SIDEVÜ, CLEARVÜ A TRADIČNÍ CHIRPNONE

Obsahuje převodník ANO

Garmin GPSMAP 1042xsv – S převodníkem GT52HW-TM

 • 10” barevný displej s rozhraním klávesnice a multifunkčním ovládacím knoflíkem
 • Zahrnuje převodník GT52-TM pro sonar Garmin CHIRP a skenovací sonary CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü (k dispozici také bez převodníku)
 • Předinstalované americké mapy LakeVü g3 a mapy BlueChart® g3 obsahují data Navionics® a technologii Auto Guidance¹
 • Vysoce citlivý interní 10 Hz přijímač GPS a GLONASS
 • Podporuje vševidoucí sonar Panoptix™, který zahrnuje sonar Panoptix LiveScope™ (převodníky se prodávají samostatně)

Vyzkoušejte pokročilé all-in-one řešení s naším 10” kombinovaným klíčem GPSMAP 1042xsv. Pro sonar Garmin CHIRP a skenovací sonary CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü je součástí převodník GT52-TM (k dispozici také bez převodníku). K dispozici je také vestavěná podpora pro vševidoucí sonar Panoptix, který zahrnuje sonar Panoptix LiveScope a širokou škálu dalších převodníků (prodávají se samostatně). Mezi funkce patří velká, jasná obrazovka spojená s rychlým a snadno použitelným rozhraním klávesnice s uživatelsky programovatelnými tlačítky a multifunkčním ovládacím knoflíkem.

Dokončete sdílení sítě

Podpora Garmin Marine Network umožňuje sdílení sonaru, map, uživatelských dat, radaru s kopulovým nebo otevřeným polem, IP kamer a sonaru Panoptix mezi více jednotkami. Navíc je k dispozici síťová konektivita NMEA 2000® a podpora NMEA 0183 pro autopiloty, digitální přepínání, počasí, média, VHF, AIS a další senzory.

Vestavěné funkce sonaru

Hned po vybalení máte přístup k některým úžasným schopnostem sonaru; vše, co musíte přidat, jsou převodníky. GPSMAP 1042xsv je dodáván s vestavěným sonarem Garmin 1 kW CHIRP spolu se skenovacími sonary CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü. Podporuje dokonce vševidoucí sonar Panoptix, který zahrnuje Panoptix LiveScope a další prémiové sonarové moduly Garmin (převodníky se prodávají samostatně).

Síťová komba mohou sdílet svůj interní sonar s jakýmkoli jiným zařízením v síti. Můžete si také vybrat, jaké informace budou překryty na obrazovce sonaru; například radar, denní dobu nebo rychlost GPS.

Předinstalované s výjimečnou kartografií Garmin

Vnitrozemské mapy LakeVü g3 a pobřežní mapy BlueChart® g3 poskytují špičkové pokrytí, jasnost a detaily díky integrovaným datům Garmin a Navionics® a technologii Auto Guidance1. LakeVü g3 a BlueChart g3 obsahují funkci Auto Guidance1, která využívá vaši požadovanou hloubku a světlou výšku k výpočtu tras a poskytuje navrhovanou cestu, kterou je třeba sledovat. LakeVü g3 poskytuje pokrytí více než 17 000 jezer s obrysy až 1′. BlueChart g3 také obsahuje rastrovou kartografii NOAA, která je k dispozici jako bezplatná funkce ke stažení prostřednictvím aplikace ActiveCaptain®. Oba navíc nabízejí snadno použitelné funkce, jako je Depth Range Shading a Shallow Water Shading, které vám umožní zobrazit vaši cílovou hloubku, abyste nenarazili na mělčinu.

Upgradujte na naše nejlepší mapy na vodě

Nákupy map příslušenství, jako je LakeVü g3 Ultra nebo BlueChart® g3 Vision, přidávají do vašich map a map ještě více funkcí a detailů. LakeVü g3 Ultra a BlueChart g3 Vision přidávají reliéfní stínování s vysokým rozlišením, které poskytuje snadno pochopitelný a jasnější pohled na spodní strukturu než samotné vrstevnice – plus mnoho dalších funkcí pro vylepšení map a map.

Vestavěné připojení ANT®

Užijte si vestavěné bezdrátové připojení ANT přímo k našim námořním hodinkám quatix®, převodníku gWind™ Wireless 2, námořnímu přístroji GNX™ Wind a bezdrátovým dálkovým ovladačům. Z mapového plotru můžete dokonce streamovat a ovládat akční kameru VIRB®.

Připojení motoru

Připojte tento mapový plotter k různým druhům motorů – včetně vybraných modelů Mercury a Yamaha® – a uvidíte na první pohled otáčky, průtok paliva, teplotu, seřízení a další důležité informace. Možná budete potřebovat další hardware, takže si to ověřte u výrobce motoru.

Ultimate Connected Boating App

Vestavěné připojení Wi-Fi® vám poskytuje přístup k bezplatné all-in-one aplikaci ActiveCaptain®, takže můžete spravovat své námořní zážitky téměř odkudkoli. Vytváří jednoduché, ale výkonné spojení mezi vaším kompatibilním mobilním zařízením a vaším chartplotterem Garmin, mapami, mapami a vodáckou komunitou. Ať jste kdekoli, budete mít neomezený přístup ke své kartografii, možnost nakupovat nové mapy a grafy a přístup ke komunitě Garmin Quickdraw™ Contours Community. Zůstaňte ve spojení s chytrými upozorněními na obrazovce mapového plotru. Můžete si také naplánovat výlet nebo předlovit jezero a ActiveCaptain se automaticky synchronizuje s vaším mapovým plotrem. Dostávejte dokonce upozornění na aktualizace softwaru a rozhodujte se, kdy je stáhnout do zařízení.

Směr, pozice se obnovuje 10krát za sekundu

Rychlá a citlivá vestavěná 10Hz GPS a GLONASS obnoví vaši polohu a směr 10krát každou sekundu, aby byl váš pohyb na obrazovce plynulejší. Umožňuje rychlé a snadné vypuštění až 5 000 přesných navigačních bodů – a nalezení cesty zpět k nim.

Quickdraw Contours pro vytváření vlastních HD map

Okamžitě vytvářejte personalizované HD rybářské mapy na obrazovce s 1′ obrysy. Přizpůsobte je svým potřebám. Toto jsou vaše mapy – vlastníte je. Nechte si data pro sebe nebo je sdílejte s komunitou Quickdraw v naší online síti Garmin Connect™.

Vestavěné funkce SailAssist

Abychom vám pomohli získat konkurenční výhodu maximalizující vítr, váš mapový plotr obsahuje stránku s naváděním před závodem, která zobrazuje vaši virtuální startovní čáru spolu s datovými poli zobrazujícími čáry, čas do spálení před startem a časomíru závodu, kterou lze synchronizovat se všemi zařízeními Garmin zapojenými do sítě. GPS produkty. Kromě toho další podporované funkce plachtění zahrnují vylepšenou větrnou růžice, směrové a nadzemní čáry, nastavení a drift, pravdivé a zdánlivé údaje o větru a další.

Přenos navigačních bodů GPX

Pokud máte trasové body, trasy nebo často používané trasy uložené v produktu GPS jiného výrobce – nebo na ručním zařízení Garmin – je snadné tyto položky přenést do vašeho nového chartplotteru Garmin pomocí standardního softwarového formátování GPX.

V KRABICI

 • Mapový plotter GPSMAP 1042xsv
 • Převodník GT52HW-TM
 • Napájecí/datový kabel
 • T-konektor NMEA 2000
 • Kabel NMEA 2000 (2 m)
 • Převodník
 • Sada pro upevnění na lano s knoflíky
 • Sada pro zapuštěnou montáž s těsněním
 • Ochranný kryt
 • Zacvakávací kryty
 • Dokumentace

Všeobecné

DIMENZE 12,5″ x 7,3″ x 2,7″ (31,8 x 18,5 x 6,9 cm)

VSTUP Klíčováno

VELIKOST DISPLEJE 8,8″ x 4,9″; 10,1″ úhlopříčka (22,4 x 12,5 cm; úhlopříčka 25,7 cm)

ROZLIŠENÍ DISPLEJE 1024 x 600 pixelů

TYP DISPLEJE WSVGA, NP

HMOTNOST 4,1 lb (1,85 kg)

VODĚODOLNÝ IPX7

MOŽNOSTI MONTÁŽE Kauce nebo spláchnutí

Mapy a paměť

PŘIJÍMÁ DATOVÉ KARTY 2 SD™ karty

TRAŤOVÉ BODY 5000

SLEDOVACÍ BODY 50 000

STOPY 50 uložených tras

NAVIGAČNÍ TRASY 100

Senzory

MÁ VESTAVNÝ PŘIJÍMAČ ANO

PŘIJÍMAČ 10 Hz

KOMPATIBILNÍ NMEA 2000 ANO

KOMPATIBILNÍ NMEA 0183 ANO

GPS ANO

GLONASS ANO

PODPORUJE WAAS ANO

Vestavěné mapy

BLUECHART (POBŘEŽNÍ) ANO

LAKEVU (VNITROZEMÍ) ANO

(ZVUČOVACÍ) TLAČÍTKY ANO

Volitelná podpora map

LAKEVÜ G3 ANO

LAKEVÜ G3 ULTRA ANO

GARMIN NAVIONICS+™ ANO

GARMIN NAVIONICS VISION+™ ANO

(ZVUK) TOPO ANO

STANDARDNÍ MAPOVÁNÍ ANO

GARMIN RYCHLÉ RYCHLÉ KONTURY ANO

PODPORA RASTROVÝCH GRAFŮ ANO

Vlastnosti chartplotteru

KOMPATIBILNÍ REŽIM SMART ANO

AIS ANO

DSC ANO

PODPORUJE RÁDIA KOMPATIBILNÍ S FUSION-LINK™ ANO

PODPORA SONARU GSD BLACK BOX ANO

SONAROVÁ PODPORA GCV BLACK BOX ANO

ACTIVECAPTAIN® KOMPATIBILNÍ ANO

GRID (VZDÁLENÉ VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ GARMIN) KOMPATIBILNÍ ANO

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ ANO

VLASTNOSTI PLACHTY ANO

Vlastnosti a specifikace sonaru

ZOBRAZUJE SONAR ANO

VÝSTUP NAPÁJENÍ 1 kW

TRADIČNÍ SONAR (DUÁLNÍ FREKVENČNÍ/PAPRSEK) vestavěný (jednokanálový CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP)

CLEARVÜ ano s CHIRP (vestavěný)

(SOUNDER) SIDEVÜ ano s CHIRP (vestavěný)

SONAR PANOPTIX™ ANO

LIVESCOPE ANO

Spojení

PORTY NMEA 2000 1

PŘIPOJENÍ VSTUPNÍ PORTY NMEA0183 1

VSTUPNÍ (TX) PORTY NMEA 0183 1

VIDEO VSTUPNÍ PORTY 1 (BNC kompozit)

PORTY MARINE NETWORK GARMIN 2

12KOLÍKOVÉ PORTY PŘEVODNÍKU 1

VOLÁNÍ BLUETOOTH® ANO

ANT+ (KONEKTIVITA) ANO

GARMIN WI-FI SÍŤ (MÍSTNÍ PŘIPOJENÍ) ANO

Elektrické vlastnosti

NAPÁJECÍ VSTUP 10 až 32 Vdc

TYPICKÝ ODBĚR PROUDU PŘI 12 VDC 1,9 A

MAXIMÁLNÍ ODBĚR PROUDU PŘI 12 VDC 2,7 A

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ NAPÁJENÍ PŘI 10 VDC 32,4 W

Garmin GPSMAP 1042xsv – S převodníkem GT52HW-TM