Garmin GPSMAP 1022xsv – Bez převodníku

Garmin GPSMAP 1022xsv - Bez převodníku

10palcový Chartplotter/Sonar Combo je řešení vše v 1

ČÍSLO DÍLU 010-01740-02

Velikost displeje 10″

Tabulky a mapy SVĚTOVÝ ZÁKLADNÍ MAPA

Sonar typu SIDEVÜ, CLEARVÜ A TRADIČNÍ CHIRPNONE

Obsahuje převodník NO

Garmin GPSMAP 1022xsv – Bez převodníku

 • 10palcový barevný displej s rozhraním klávesnice a multifunkčním ovládacím knoflíkem
 • Vysoce citlivý interní 10 Hz přijímač GPS a GLONASS
 • Vestavěný jednokanálový sonar CHIRP, skenovací sonar CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü a podpora Panoptix™ (převodníky se prodávají samostatně)
 • Plně síťová podpora pro Garmin Marine Network a NMEA 2000® plus NMEA 0183
 • Podporuje volitelné prémiové grafy BlueChart® g3 Vision®

Vyzkoušejte pokročilé řešení vše v 1 s naším 10palcovým kombinovaným klíčem GPSMAP 1022xsv. Má vestavěnou podporu pro sonar Garmin CHIRP, CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü. Má také vestavěnou podporu pro vševidoucí sonar Panoptix a prémiové sonarové moduly Garmin (převodníky se prodávají samostatně). Nabízí velkou, jasnou obrazovku spojenou s rychlým a snadno použitelným rozhraním klávesnice s uživatelsky programovatelnými tlačítky a multifunkčním ovládacím knoflíkem.

Dokončete sdílení sítě

Podpora námořní sítě Garmin umožňuje sdílení sonaru, map, uživatelských dat, radaru s kopulovým nebo otevřeným polem, IP kamer a sonaru Panoptix™ mezi více jednotkami. Zahrnuje síťové připojení NMEA 2000 a podporu NMEA 0183 pro autopiloty, digitální přepínání, počasí, FUSION-Link, VHF, AIS a další senzory.

Vestavěné připojení ANT®

Užijte si vestavěné bezdrátové připojení ANT přímo k námořním hodinkám quatix®, displeji Garmin Nautix™, převodníku gWind™ Wireless 2, námořnímu přístroji GNX™ Wind a bezdrátovým dálkovým ovladačům.

Ultimate Connected Boating App

Vestavěné Wi-Fi vám poskytuje přístup k bezplatné all-in-one aplikaci ActiveCaptain™, takže můžete spravovat své námořní zážitky téměř odkudkoli. Vytváří jednoduché, ale výkonné spojení mezi vaším kompatibilním mobilním zařízením a vaším chartplotterem Garmin, mapami, mapami a vodáckou komunitou. Ať jste kdekoli, budete mít neomezený přístup ke své kartografii, možnost nakupovat nové mapy a grafy a přístup ke komunitě Garmin Quickdraw™ Contours Community. Zůstaňte ve spojení s chytrými upozorněními na obrazovce mapového plotru. Můžete si také naplánovat výlet nebo předlovit jezero a ActiveCaptain se automaticky synchronizuje s vaším mapovým plotrem. Dostávejte dokonce upozornění na aktualizace softwaru a rozhodujte se, kdy je stáhnout do zařízení.

Vestavěné funkce sonaru

Hned po vybalení máte přístup k některým úžasným schopnostem sonaru; vše, co musíte přidat, jsou převodníky. Dodává se s vestavěným sonarem Garmin 1 kW CHIRP, skenovacím sonarem CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü. Podporuje dokonce vševidoucí sonar Panoptix, prémiové sonarové moduly Garmin a širokou škálu snímačů (prodávají se samostatně).

Síťová komba mohou sdílet svůj interní sonar s jakýmkoli jiným zařízením v síti. Můžete si také vybrat, jaké informace budou překryty na obrazovce sonaru; například radar, denní doba nebo rychlost GPS.

Směr, pozice se obnovuje 10krát za sekundu

Rychlý a citlivý vestavěný 10Hz přijímač GPS a GLONASS obnoví vaši polohu a směr 10krát každou sekundu, aby byl váš pohyb na obrazovce plynulejší. Umožňuje rychlé a snadné vypuštění až 5 000 přesných navigačních bodů – a nalezení cesty zpět k nim.

Upgradujte na nejlepší mapy na vodě

Upgradujte na volitelné prémiové mapy BlueChart g3 Vision a mapy LakeVü g3 Ultra. Ty přidávají funkce, jako je reliéfní stínování spodní struktury s vysokým rozlišením – které poskytuje více 3D reliéfu než samotné kontury – satelitní snímky a další.

Naše prémiová podpora sonarů

Quickdraw Contours pro vytváření vlastních HD map

Okamžitě vytvářejte personalizované HD rybářské mapy na obrazovce s obrysy 1 stopy. Přizpůsobte je svým potřebám. Toto jsou vaše mapy – vlastníte je. Nechte si data pro sebe nebo je sdílejte s komunitou Quickdraw na Garmin Connect™.

Vestavěné funkce SailAssist

Abychom vám pomohli získat konkurenční výhodu maximalizující vítr, obsahuje váš mapový plotr stránku s naváděním před závodem, která zobrazuje vaši virtuální startovní čáru spolu s datovými poli, která ukazují čáry, čas do spálení před startem a časovač závodu, který lze synchronizovat napříč všemi vašimi síťové produkty Garmin GPS. Kromě toho další podporované funkce plachtění zahrnují vylepšenou větrnou růžice, směrové a nadzemní čáry, nastavení a drift, pravdivé a zdánlivé údaje o větru a další.

Přenos trasových bodů GPX

Pokud máte trasové body, trasy nebo často používané trasy uložené v produktu GPS jiného výrobce – nebo na ručním zařízení Garmin – je snadné tyto položky přenést do vašeho nového mapového plotru Garmin pomocí standardního softwarového formátování GPX.

V KRABICI

 • Mapový plotter GPSMAP 1022xsv
 • Napájecí/datový kabel
 • T-konektor NMEA 2000
 • Kabel NMEA 2000 (2 m)
 • 8kolíkový adaptérový kabel měniče na 12kolíkový sirén
 • Sada pro upevnění na lano s knoflíky
 • Sada pro zapuštěnou montáž s těsněním
 • Ochranný kryt
 • Zacvakávací kryty
 • Dokumentace

Všeobecné

DIMENZE 12,5″ x 7,3″ x 2,7″ (318 x 185 x 69 mm)

VELIKOST DISPLEJE 8,8″ x 4,9″; 10,1″ úhlopříčka, (22,4 x 12,5 cm; úhlopříčka 25,7 cm)

ROZLIŠENÍ DISPLEJE 1024 x 600 pixelů

TYP DISPLEJE WSVGA displej

HMOTNOST 4,1 lb (1,85 kg)

VODĚODOLNÝ IPX7

MOŽNOSTI MONTÁŽE Kauce nebo spláchnutí

Mapy a paměť

PŘIJÍMÁ DATOVÉ KARTY 2 SD™ karty

TRAŤOVÉ BODY 5 000

NAVIGAČNÍ TRASY 100

Senzory

PŘIJÍMAČ 10 Hz vysoká citlivost

KOMPATIBILNÍ NMEA 2000 ANO

KOMPATIBILNÍ NMEA 0183 ANO

Vlastnosti chartplotteru

KOMPATIBILNÍ REŽIM SMART ANO

AIS ANO

DSC ANO

PODPORUJE RÁDIÁ KOMPATIBILNÍ S FUSION-LINK™ ANO

SONAROVÁ PODPORA GSD BLACK BOX ANO

SONAROVÁ PODPORA GCV BLACK BOX ANO

ACTIVECAPTAIN® KOMPATIBILNÍ ANO

GRID (VZDÁLENÉ VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ GARMIN) KOMPATIBILNÍ ANO

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ ANO

Vlastnosti a specifikace sonaru

ZOBRAZUJE SONAR ANO

VÝSTUP NAPÁJENÍ 1 kW

TRADIČNÍ SONAR (DUÁLNÍ FREKVENČNÍ/PAPRSEK) vestavěný (jednokanálový CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP)

CLEARVÜ ano s CHIRP (vestavěný)

(SOUNDER) SIDEVÜ ano s CHIRP (vestavěný)

SONAR PANOPTIX™ ANO

LIVESCOPE ANO

Spojení

PŘIPOJENÍ VSTUPNÍ PORTY NMEA0183 1

VIDEO VSTUPNÍ PORTY 1 BNC

VIDEO VÝSTUPNÍ PORTY Žádný

PORTY MARINE NETWORK GARMIN 2

Garmin GPSMAP 1022xsv – Bez převodníku