Flexibilní solární panel EcoFlow 100W

Flexibilní solární panel EcoFlow 100W

Náš lehký, flexibilní solární panel je navržen tak, aby se dokonale přizpůsobil zakřivení střechy dodávky nebo obytného vozu. Připojte a rychle nabijte svůj systém Power Kits nebo přenosnou elektrárnu.

Flexibilní solární panel EcoFlow 100W

Extrémně lehký – Tento flexibilní solární panel s hmotností pouhých 2,3 kg se snadno přemisťuje a instaluje a vašemu vozidlu téměř nepřidává žádnou váhu. Flexibilní solární panely jsou vhodné pro střechy, které neunesou zatížení standardních pevných panelů, což z nich činí všestrannější možnost.

Flexibilní – Jeho přizpůsobivý design se hodí na velké množství zakřivených povrchů, takže je ideální pro montáž na obytné vozy, střechy dodávek a lodě.

Odolný vůči povětrnostním vlivům – Díky vodotěsnosti IP68 lze flexibilní solární panel používat za každého počasí a odolá nečistotám, prachu, nečistotám a nízkotlakým proudům vody.

Univerzálně kompatibilní – 100W flexibilní panel obsahuje 1m kabel, který vám poskytuje dostatek prostoru pro umístění každého panelu a maximalizuje solární příkon. Se solárním konektorem funguje 100W flexibilní solární panel s dalšími solárními systémy a elektrárnami třetích stran.

100W flexibilní solární panely

Náš lehký, flexibilní solární panel je navržen tak, aby se dokonale přizpůsobil zakřivení střechy dodávky nebo obytného vozu. Připojte a rychle nabijte svůj systém Power Kits nebo přenosnou elektrárnu.

Tento panel váží pouze 5,1 lb a je vhodný pro více křivek

Lehké a flexibilní, více než kdy jindy

Náš flexibilní solární panel je výjimečně lehký a o 70 % lehčí než tradiční solární panely, takže jej lze pohodlně přemisťovat nebo montovat. Snadno se ohýbá až o 258 stupňů a je schopen přizpůsobit se jedinečnému tvaru vašeho obytného vozu nebo dodávky bez ovlivnění solárního příkonu.

Potaženo pokročilým skleněným vláknem

Odolné pro vaši solární energii

Každý ze 182 monokrystalických křemíkových článků je vyroben pomocí pokročilého procesu skleněných vláken a laminace, což chrání panel a zvyšuje výkon.

Vyrobeno z vysoce účinných monokrystalických článků

Nabíjejte rychleji díky vysoké solární konverzi

Náš 100W flexibilní solární panel má vynikající účinnost 23 %, což vám umožní nabíjet ještě rychleji. Integrované bypass diody panelu zabraňují přehřívání při zachování výkonu článku i ve stínu. Kombinujte jako součást nastavení sady Power Kit nebo přenosné elektrárny EcoFlow a integrovaný algoritmus MPPT optimalizuje váš solární příkon.

Vodotěsnost IP68*

Postaveno, aby přečkalo bouři

Náš 100W flexibilní solární panel dokáže zachytit sluneční energii i přes ten nejsilnější déšť. S ochrannou ETFE fólií odolá solárním článkům panelu mnoho prostředí, od vlhkého po suché.

*Odolnost vůči vodě a prachu byla testována v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP68 podle normy IEC 60529 (maximální hloubka vody 1 metr po dobu až 72 hodin.)

Pomocí předřezaných oček nasaďte naše panely, jak si přejete

Vyberte si způsob snadné instalace

S předřezanými oky lze flexibilní solární panel zavěsit pomocí háčků nebo jej lze bezpečně připevnit k povrchu pomocí lepidla.

Solární kabel pro univerzální kompatibilitu

Přidejte své solární a energetické systémy

Díky solárnímu konektoru typu all-inclusive lze náš 100W flexibilní solární panel dokonce použít s vaším stávajícím 48V napájecím systémem nebo přenosnou elektrárnou. Tento panel obsahuje 3,3 stop dlouhý solární kabel, který vám poskytuje dostatek prostoru pro montáž více panelů a maximalizuje solární vstup.

Co je v krabici

1. 100W flexibilní solární panel 2. Uživatelská příručka a záruční list

*Solární nabíjecí kabel XT60 je součástí přenosných solárních panelů EcoFlow.

brejle

Hmotnost solárního panelu Přibl. 2,3 kg

Rozměry 1055*612*25 mm

Jmenovitý výkon 100W (+/-5W)

Napětí otevřeného obvodu 20,3V

Zkratový proud 6,3A

Maximální provozní napětí 17,1 V

Maximální provozní proud 5,9 A

Teplotní koeficient jmenovitého výkonu -0,39 %/°C

Teplotní koeficient napětí naprázdno 0,33 %/℃

Teplotní koeficient zkratového proudu 0,06 %/℃

Maximální systémové napětí 600 V DC (UL)

Maximální proud pojistky 15 A

Flexibilní solární panel EcoFlow 100W