EXPLORER 8100 Ka-Sat

EXPLORER 8100 Ka-Sat

Jedinečná technologie Dynamic Pointing Correction a pokročilý reflektor z uhlíkových vláken dělají z 1metrového EXPLORER8100 nejpokročilejší dostupnou anténu Drive Away Land VSAT s automatickým získáváním.

EXPLORER 8100 Ka-Sat

Nepřerušovaná komunikace
Tradiční antény VSAT „Comms-On-The-Pause“ namontované na vozidle mohou ztratit spojení se satelitem i při sebemenším pohybu vozidla na zavěšení způsobeném silným větrem nebo lidmi, kteří nastupují a vystupují. EXPLORER 8100 není tradiční pozemní VSAT anténa.

S EXPLORER 8100 si můžete užívat nepřetržité služby připojení, i když se vozidlo otřese, díky novému a jedinečnému systému „Dynamic Pointing Correction“. S využitím zkušeností získaných z námořních stabilizovaných antén VSAT společnosti Cobham SATCOM nabízí EXPLORER 8100 nejspolehlivější konektivitu dostupnou ve své třídě.

Spolehlivý EXPLORER
EXPLORER 8100 je kompletně vyvíjen interně společností Cobham SATCOM . Vyznačuje se originálním designem EXPLORER, který je již zaveden a ověřen s vysoce uznávanými terminály EXPLORER BGAN a GX společnosti Cobham SATCOM pro síť Inmarsat .

Je navržen tak, aby nabízel bezkonkurenční výkon Comms-On-The-Pause a zajistil vysoce kvalitní konektivitu, která je dostupná i v případě, že by jiné antény ztratily spojení se satelitem. V terénu to znamená, že se můžete spolehnout na EXPLORER 8100, který vám poskytne životně důležitou komunikaci bez ohledu na podmínky.

Vedoucí v oboru
EXPLORER 8100 se vyznačuje špičkovým rychlým získáváním satelitů s nasměrováním dosaženým obvykle za méně než čtyři minuty, takže připojení k satelitu je rychlý a snadný proces.

Systém je dostupný v Ka- i Ku-pásmové konfiguraci a funguje se všemi hlavními satelitními sítěmi. Výměnný napájecí systém umožňuje uživatelům měnit frekvenční pásma a zajistit tak úplný výběr služeb, které budou používat po celou dobu životnosti antény.

EXPLORER 8100 Ka-Sat
1,0 metr stabilizovaná odjezdová, automatická VSAT anténa
– 3W vysílací a přijímací integrovaná podávací sestava (ViaSat eTria)
– Řídicí jednotka antény 1RU EXPLORER (500W napájecí zdroj)
– Vestavěná wi-fi
– Webové uživatelské rozhraní pro snadnou konfiguraci
– Konfigurace širokopásmových služeb EutelSat

EXPLORER 8100 Ka-Sat