EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

Kombinace pohodlí 1,2m antény s automatickým rozmístěním pro provoz v pásmu Ku ve všestranném letu a řízení VSAT. EXPLORER 5120 se snadno konfiguruje a poskytuje přístup k jakékoli širokopásmové aplikaci přes satelit.

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt

Komunikace v terénu
EXPLORER 5120 poskytuje zásadní konektivitu pro různorodou uživatelskou základnu včetně obrany, vnitřní bezpečnosti, vymáhání práva, nouzové reakce, médií, telemedicíny, pojištění, vzdálené kanceláře, energetiky a těžby. Bez ohledu na aplikaci nabízí EXPLORER 5120 kontinuitu operací se vzdálenými videokonferencemi a internetovými cloudovými službami včetně hlasu, rádia, dat, faxu a živého streamování/vysílání.

Inteligentní modulární design
EXPLORER 5120 je flexibilní 1,2m VSAT systém, který lze kompletně a pohodlně sestavit během několika minut bez potřeby nářadí – ať jste kdekoli a jakkoli cestujete. Hlavní součásti, jako je reflektor, rameno výložníku a sestava posuvu, do sebe bezpečně zapadnou; Nastavte podstavec antény jednoduchým odstraněním krytu a připojením výložníků pro rychlé a logické nastavení.

Fly Or Drive
EXPLORER 5120 kombinuje všestranné nastavení a konfiguraci s pohodlnou volbou mezi odjezdovým nebo odletovým (přenosným) terminálem VSAT v rámci jednoho systému. Flexibilní EXPLORER 5120 je dodáván s volitelnou sadou pro upgrade Fly & Drive, takže se můžete rozhodnout a přizpůsobit se podmínkám, i když jste v terénu.

Kabelový pohon s nulovou vůlí
Užijte si jistotu celoživotního výkonu s pohodlím, úsporou času a nákladů minimální pravidelné údržby. EXPLORER 5120 je vybaven špičkovým kabelovým pohonem Az/El s nulovou vůlí a přesným polarizačním pohonem, který poskytuje konzistentní a spolehlivý výkon VSAT, kterému můžete věřit.

Přesné automatické nasazení
EXPLORER 5120 je vybaven sofistikovanou technologií automatického nasazení, která poskytuje jistotu spolehlivosti, snadné použití a jednoduchou konfiguraci s vynikající přenosností. Ovladač je vybaven vestavěným RF tunerem, kompasem, GPS, volitelným GLONASS, schopností satelitního sledování nakloněné oběžné dráhy a mnohem více pro intuitivní a bezpečné určování polohy v jakémkoli prostředí.

webové rozhraní
Přímé monitorování pomocí rozhraní TracLRI Live Remote EXPLORER 5120 znamená, že můžete snadno kontrolovat výkon satelitu – pomocí počítače, tabletu nebo smartphonu – a zajistit tak vaši schopnost zůstat ve spojení.

Portfolio řady EXPLORER VSAT
Cobham SATCOM Land nabízí rozmanitou řadu satelitních terminálů na klíč, které splňují kritické komunikační potřeby a snižují požadavky na konfiguraci systému pro koncové uživatele. Řešení, která poskytujeme, nabízejí širokou škálu přenosových rychlostí ve více frekvenčních pásmech včetně Ku- a Ka-pásem. Systémy VSAT jsou k dispozici jako manuální konfigurace nebo konfigurace s automatickým získáváním a jsou organizovány v Drive-Away a Fly-Away. Když jsou tradiční komunikační technologie nedostupné nebo selžou, naše terminály EXPLORER VSAT poskytují vysoce kvalitní VoIP, RoIP, FAX, datovou a multimediální komunikaci, která efektivně funguje přes satelitní spojení.

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt
1,2 metrová přenosná letmá anténa VSAT s automatickým nasazením
– Segmentovaný dvoudílný odnímatelný kompozitní reflektor
– Ku Band Feed
– 8W rozšířený rozsah BUC
– Vícepásmový LNB pro mezinárodní použití
– 1RU Antenna Control Unit (1000w) – Live Remote Interface
– 30′ IFL kabely
– 2 pouzdra: 1) Pouzdro na stojan 2) Pouzdro na reflektor/výložník/výložník

EXPLORER 5120 Ku 8 Watt