Explorer 510

Explorer 510

Tento ultrapřenosný a snadno použitelný terminál BGAN je výkonným nástrojem nové generace pro komunikaci v terénu po celém světě.

Explorer 510

Nový způsob připojení

EXPLORER 510 je zaměřen na bezdrátové připojení. Využívá sílu nové aplikace EXPLORER Connect, která promění vaše smartphony a tablety Android a IOS na výkonné nástroje satelitní komunikace.

Pokud jde o nastavení, můžete být online během několika minut pomocí vlastních bezdrátových zařízení. Hostitel USB umožňuje kabelové připojení k terminálu a volitelnému dongle EXPLORER LTE (k dispozici v 1. čtvrtletí 2015), takže můžete použít místní mobilní sítě, pokud jsou k dispozici, a v případě potřeby přepnout na BGAN .

Profesionální výkon

Ať už hlásíte zprávy, pátráte po přírodních zdrojích, děláte obchodní nebo státní záležitosti nebo pomáháte lidem v nouzi, vysoce kvalitní hlasové a širokopásmové připojení EXPLORER 510 až 464 kb/s nabízí výkon, který potřebujete k provádění své práce v terénu.

Bez ohledu na umístění nebo prostředí můžete s EXPLORER 510 volat a přijímat hovory, používat e-mail, přistupovat na web, připojovat se k vaší podnikové síti, streamovat video a zvuk a využívat výkon specifických IP aplikací pro práci, abyste se ujistili, že práci dostanete. Hotovo.

Ultra přenosný

S rozměry 200 mm x 200 mm x 50 mm je EXPLORER 510 menší než standardní notebook a váží méně než 1,4 kg. Ve skutečnosti je to nejmenší EXPLORER BGAN terminál všech dob, ale i přes svou kompaktní velikost poskytuje spolehlivou komunikaci za jakýchkoli podmínek.

S EXPLORER 510 vás nebude tížit vaše schopnost komunikovat a vykonávat svou práci. Jeho jedinečný design z něj dělá ideální nástroj pro komunikaci v terénu samostatně nebo jako společníka k EXPLORER 710 nebo semipermanentnímu terminálu EXPLORER VSAT.

Spolehlivá konektivita

EXPLORER 510 čerpá ze zavedeného odkazu EXPLORER, nabízí stejně vysoce kvalitní materiály a zpracování, ale představuje zcela nový designový směr pro tuto přední řadu satelitních terminálů.

Uživatelé médií, vládních, humanitárních a veřejných služeb vědí, že terminály EXPLORER jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely. Takže ať už pomáháte lidem na zlomové linii, vytváříte zprávy v první linii nebo měříte průtok na potrubí, víte, že se můžete spolehnout na EXPLORER 510, že se pokaždé připojí.

Odkaz na datový list Explorer 510:

http://www.cobham.com/about-cobham/communications-and-connectivity/about-us/satcom/land-mobile-satcom-systems/products-and-services/ultra-portable-bgan/explorer-510/ explorer-510-data-sheet.aspx

Explorer 510