EXPLORER 122 Push-To-Talk (pouze USA)

EXPLORER 122 Push-To-Talk (pouze USA)

EXPLORER 122 je první terminál EXPLORER vyvinutý pro provoz přes satelit SkyTerra 1 využívající síť mobilních satelitních služeb ViaSat s nízkou latencí na bázi IP.

EXPLORER 122 Push-To-Talk (pouze USA)

EXPLORER 122 je kompaktní terminál Comms-On-The-Move nabízející spolehlivé IP datové a hlasové připojení v reálném čase, včetně Push-To-Talk a sledování GPS.

Systém EXPLORER 122 automaticky směruje hlasový a datový provoz přes nejspolehlivější dostupnou síť bez nutnosti zásahu uživatele. Automatickým přepínáním mezi satelitem, mobilní sítí a LAN systém zajišťuje, že uživatel je vždy připojen k nejvhodnější síti.

Lehký jednodílný terminál s integrovaným transceiverem a anténou nemá žádné pohyblivé části a má vysoké krytí IP-66, díky čemuž je robustní a odolný pro použití v jakékoli aplikaci.

Ať už se zabýváte reakcí na mimořádné události, humanitárními operacemi nebo správou flotily, EXPLORER 122 je snadno nasaditelný komunikační systém, na který se můžete vždy spolehnout. Jednoduše umístěte anténu na střechu svého vozidla a okamžitě získáte přístup k internetu a telefonní síti.

EXPLORER 122 Push-To-Talk součástí balení:
1. Satelitní terminál EXPLORER 122
– Napájecí / Ethernetový spojovací konektor
– Rychlý návod
2. Jednotka push-to-talk EXPLORER 3647
3. Mikrofon s ovládacím reproduktorem EXPLORER 6205

EXPLORER 122 Push-To-Talk (pouze USA)