EcoFlow 2 x 400W pevný solární panel

EcoFlow 2 x 400W pevný solární panel

400W pevný solární panel vyrobený z vysoce účinných monokrystalických článků má vynikající účinnost 23 %, což vám umožní nabíjet rychleji než při použití panelů podobné velikosti. Zkombinujte tento panel jako součást vašeho stávajícího FV systému nebo nastavení Power Kit a dovolte integrovanému MPPT algoritmu optimalizovat váš solární vstup.

EcoFlow 2 x 400W pevný solární panel

Rychlé nabíjení – Díky vysoké účinnosti konverze až 23 % nabíjí 400W panel vaše baterie LFP rychleji než solární panely podobné velikosti.

Odolný vůči povětrnostním vlivům a odolný – Pevný panel vyvažuje design s robustními materiály, které umožňují panelu přečkat jakoukoli bouři a zároveň nabízejí stejný vynikající výkon a estetiku po celá léta.

Řešení Off & On-grid – Tento vysokovýkonný panel funguje jak pro solárně napájené instalace v síti, tak i mimo ni, uchovává energii pro případ výpadků, snižuje účty za elektřinu nebo napájí domácnost mimo síť.

Univerzálně kompatibilní – 400W solární panel obsahuje 300mm nabíjecí kabel, který vám poskytuje dostatek prostoru a maximalizuje solární příkon. Díky solárnímu konektoru typu all-inclusive funguje 400W pevný panel s dalšími solárními systémy a elektrárnami třetích stran.

Vysoká přeměna sluneční energie

400W pevný solární panel vyrobený z vysoce účinných monokrystalických článků má vynikající účinnost 23 %, což vám umožní nabíjet rychleji než při použití panelů podobné velikosti. Zkombinujte tento panel jako součást vašeho stávajícího fotovoltaického systému nebo nastavení napájecích sad a umožněte integrovanému algoritmu MPPT optimalizovat váš solární vstup.

Vodotěsné & Odolné

400W pevný solární panel je určen pro venkovní použití. Díky voděodolnosti IP68* a robustnímu antikoroznímu hliníkovému rámu může panel odolat rychlosti větru až 130 mph* a značnému zatížení sněhem až 113 lb* a pokračovat v zachycování sluneční energie po mnoho let.

*Odolnost proti vodě a prachu byla testována v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP68 podle normy IEC 60529 (maximální hloubka vody 1 metr po dobu až 72 hodin.) *Dobře namontované solární panely vydrží dynamické zatížení tlakem větru 2400pa (130 mph rychlost větru) a statické zatížení sněhem 5400 pa (113 liber na čtvereční stopu sněhu).

Řešení Off-grid & On-grid

Tento panel s vysokým příkonem funguje pro solární zařízení na síti i mimo síť, uchovává energii pro případ výpadků, snižuje účty za elektřinu nebo napájí domácnost mimo síť.

Univerzálně kompatibilní

Solární panely EcoFlow využívají solární konektor typu all-inclusive, takže je můžete používat i se svým stávajícím 48V napájecím systémem. 400W solární panel obsahuje 300mm nabíjecí kabel, který vám poskytuje dostatek prostoru pro montáž více panelů a maximalizuje solární příkon.

Co je v krabici

1. Pevný solární panel 2×400W 2. Uživatelská příručka a záruční list *Nabíjecí kabel solární energie k XT60 je součástí přenosných solárních panelů EcoFlow.

400W pevný solární panel

Zkratový proud 13,79A

Napětí otevřeného obvodu 37,10V

Rozměr (palec) 67,8×44,6×1,38

Čistá hmotnost (kg) 21,8kg

Typ konektoru Solární konektor

Účinnost 23 %

Typ buňky monokrystalický

Jmenovitý výkon 400W

Rozměr (cm) 172,2×113,4×3,5

Čistá hmotnost (lbs) 48,1 liber

EcoFlow 2 x 400W pevný solární panel