DJI Terra Electricity 1 rok (1 zařízení)

DJI Terra Electricity 1 rok (1 zařízení)

Zachyťte, analyzujte a vizualizujte své prostředí

DJI Terra Electricity 1 rok (1 zařízení)

Udělejte ze světa svůj digitální majetek

Zachyťte, analyzujte a vizualizujte své prostředí pomocí DJI Terra – snadno použitelného mapovacího softwaru vyvinutého s cílem pomoci profesionálům v oboru transformovat scénáře ze skutečného světa na digitální aktiva.

Mapování oblasti

3D modely

Získejte ostré a realistické zobrazení svého okolí v různých průmyslových aplikacích, ať už jde o rekonstrukci nehod, obnovu tenkých elektrických vedení a složitých vertikálních struktur, správu velkých stavebních projektů a další. Rekonstrukční algoritmy založené na CUDA jsou schopny rychle zpracovat velké množství dat pro dosažení kvalitních výsledků.

2D mapy

Vytvářejte ortomozaiky s vysokým rozlišením, které vám umožní získat podrobné a přesné výsledky měření pro všechny vaše kritické projekty.

LiDAR

Zpracujte data mračna bodů zachycená Zenmuse L1 v DJI Terra. Jediným kliknutím vypočítejte data POS, data mračna bodů a viditelného světla, exportujte mračna bodů ve standardizovaných formátech a generujte zprávy o práci v terénu.

Multispektrální

Pomocí multispektrálních dat z P4 Multispectral generujte radiometricky kalibrované mapy odrazivosti pro výzkum dálkového průzkumu Země a další, nebo vytvářejte indexové mapy vegetace včetně NDVI a NDRE. Vytvářejte mapy předpisu pro aplikaci s proměnlivou dávkou pomocí dronů DJI Agras, abyste zlepšili výnosy plodin a zároveň snížili náklady.

Další zvýraznění

3D mapování v reálném čase

Když je klíčová efektivita, rychle vykreslete a vizualizujte 3D model mapované oblasti. Rozhodujte se na základě předběžného modelu a okamžitě zkontrolujte úplnost nebo naplánujte 3D lety na místě.

Mapování v reálném čase

Rychle vygenerujte 2D ortomozaiku vybrané oblasti v reálném čase. Nejen, že je to ideální pro vytváření podrobných letových tras v odlehlých oblastech, ale je to také užitečné pro časově náročné mise, které vyžadují rychlé rozhodování na místě.

Podrobné plánování mise inspekce

Automaticky generujte trasové body a letové trasy na základě jednoho nebo více bodů vybraných v místním 3D modelu nebo mračnu bodů (nebo mračnu bodů třetí strany). Na obrazovce se zobrazí simulovaný pohled z kamery včetně vybraného bodu, což umožňuje lepší výběr trasového bodu a efektivnější plánování letové trasy a automatizaci pracovních postupů kontroly.

Plánování mise

Plánování misí trasových bodů

Vytvářejte efektivní trasy letu pomocí předdefinovaných akcí navigačních bodů a nastavitelných parametrů, jako je výška, rychlost, úhel sklonu kardanu, kurz letadla a další. Pro složitější a napjatější mise, které vyžadují vysokou pozornost věnovanou detailům, použijte 3D letovou vizualizaci k návrhu a simulaci úloh na stávajících 3D modelech.

Oblastní plánování misí

Pouhými několika klepnutími na obrazovku můžete automatizovat složité mise, což vám umožní bezproblémově zachytit snímky, které lze zpracovat za účelem vytvoření různých map a modelů pro další analýzu a usnadnění rozhodování.

Šikmé plánování misí

Když je přesnost zásadní a detaily jsou životně důležité pro vaše kritické operace, Oblique vám umožní zachytit bohatou sadu dat 3D modelu nastavením úhlu kamery pod nakloněným úhlem, což vám poskytne extra ostrý pohled na aktivum.

Plánování mise koridoru

Vytvářejte automatizované letové mise kolem silnic a železnic pouhým nakreslením čáry na mapu. Upravte nastavení mise a změňte celkovou zmapovanou oblast, což vám poskytne flexibilitu při výběru mezi vytvářením 2D map a 3D modelů ve vysokém rozlišení nebo rychlými přehledy.

Digitalizujte svět kolem sebe

Zeměměřictví a mapování

Převratné řešení pro letecký průzkum, které posouvá automatizaci a využití dat na zcela novou úroveň a přináší profesionálům v oblasti mapování bezkonkurenční nákladové výhody a efektivitu.

Transformace energetiky

Vylepšené modelování silových kabelů, sloupů, přenosových věží a další infrastruktury předělává automatizované kontroly a podněcuje digitální transformaci elektrických sítí.

Veřejná bezpečnost

DJI Terra usnadňuje zákazníkům v sektoru veřejné bezpečnosti dělat vědecká rozhodnutí pomocí pokročilého 3D situačního povědomí a využíváním klíčových informací na místě.

Revoluční ropa a plyn

DJI Terra hraje klíčovou roli při správě místa, inspekci potrubí a průzkumných operacích tím, že zvyšuje produktivitu a zároveň snižuje obchodní náklady, což přináší bezprecedentní změnu technologie energetického průmyslu.

Funkce/Verze Terra Electricity

2D mapování v reálném čase ANO

Zemědělská aplikace ANO

2D rekonstrukce (pole) ANO

2D multispektrální rekonstrukce ANO

2D rekonstrukce (městská) ANO

Import souboru KML ANO

Výstupní souřadnicový systém ANO

Rekonstrukce ROI ANO

Import obrázku POS ANO

Rekonstrukce více GPU ANO

3D rekonstrukce ANO

3D plánování misí ANO

3D mapování v reálném čase ANO

GCP ANO

Optimalizace přesnosti LiDAR Point Cloud ANO

Aplikace elektřiny ANO

Podrobná kontrola ANO

Clusterový výpočet NO

Bind Device 1 device

Režim autorizace Online

Doba platnosti 1 rok

DJI Terra Electricity 1 rok (1 zařízení)