DJI Inspire 2 Premium (BUNDLE)

DJI Inspire 2 Premium (BUNDLE)

Kvalita obrazu, výkon a inteligence splňující potřeby profesionálních filmařů a podniků po celém světě.

DJI Inspire 2 Premium (BUNDLE)

Inspire 1 bylo zjevení. První filmařský dron na světě, který integruje systém přenosu HD videa, 360° otočný gimbal a 4K kameru a také jednoduchost ovládání aplikací. Uvedení kamer Zenmuse X5 a X5R dále upevnilo Inspire jako kritický nástroj pro filmaře po celém světě.

Inspire 2 bere vše, co bylo na Inspire 1 dobré, a vylepšuje to. Systém zpracování obrazu CineCore2.0 byl upgradován na CineCore2.1 a zaznamenává video v rozlišení až 6K v CinemaDNG/RAW a 5,2K v Apple ProRes při použití s kamerou Zenmuse X7. Zrychlí z 0 na 80 km/h za pouhých 5 sekund a dosáhne maximální rychlosti 58 mil/h (94 km/h) a má maximální rychlost klesání 9 m/s pro neslýchanou rychlost a obratnost v letadle této velikosti. Systém dvou baterií prodlužuje dobu letu na maximálně 27 minut (s X4S), zatímco technologie samozahřívání umožňuje létat i při nízkých teplotách. FlightAutonomy byla revidována a vyvinuta speciálně pro Inspire 2, poskytuje dva směry vyhýbání se překážkám a redundanci senzorů. Vylepšená inteligence přidává několik inteligentních letových režimů, včetně Spotlight Pro, díky čemuž mohou i jednotliví piloti vytvářet složité, dramatické záběry. Vylepšený systém přenosu videa je nyní schopen duální frekvence signálu a dvoukanálového streamování videa z palubní FPV kamery a hlavní kamery současně, pro lepší spolupráci pilota a operátora kamery.

LETADLO

Struktura: Kompozitní plášť z hořčíkového hliníku a transformační design, ramena z uhlíkových vláken

Konfigurace:Snímání vidění, 2osá FPV kamera, řada podporovaných kamer

Pohon: maximální rychlost 58 mph (94 km/h), tah 2 kg na rotor, 15palcové podpěry, 23min* letový čas s X7, 27min* letový čas s X4S.

Baterie: Duální baterie, samozahřívání, redundance baterie, 98Wh

ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

Zpracování a ukládání obrazu:6K RAW @ 4,44 Gbps* nahrávání videa, zcela nový CineCore 2.1, integrovaný systém souborů DJI CINESSD. Systém souborů: FAT32/exFAT univerzální souborový systém.

Formát videa: 6K CinemaDNG* a podpora videa Apple ProRes 5,2K, podpora video kodeků H.265 a H.264, video 4K při 100 Mbps. Nahrané video lze ukládat současně na DJI CINESSD a Micro-SD kartu.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Technologie Lightbridge: Přepínání frekvence signálu mezi 2,4 GHz a 5,8 GHz. Technologie Lightbridge.

Ovladatelný dosah: 7 km (4,3 mi)*

Primárně-sekundární režim: Podporován je jeden primární a jeden sekundární. Při použití více sekundárních řadičů je vyžadováno vícenásobné propojení.

Porty: Rozšiřující port, port HDMI, port USB

PROFESIONÁLNÍ KVALITA OBRAZU

Do Inspire 2 je integrován zcela nový systém zpracování obrazu CineCore 2.1, který je schopen nahrávat video v rozlišení 6K @4,44 Gbps CinemaDNG*1, 5,2K @2,08 Gbps Apple ProRes*2 a H.265/H.264 @100 Mbps. . CineCore 2.1 podporuje sériové snímky, zachycuje 10 série JPEG + DNG a nepřetržité série DNG*3 při 20 snímcích za sekundu (24 MP na snímek), když je Zenmuse X7 nasazena. (V současné době kompatibilní s X7, X5S a X4S*4).

EFEKTIVNÍ PRACOVNÍ POSTUP

Kreativní pracovní postup Inspire 2 byl kompletně optimalizován a nyní je schopen nahrávat video v CinemaDNG a Apple ProRes a dalších běžných formátech pro postprodukci při filmování. Podporovány jsou také souborové systémy FAT32/exFAT, které umožňují rychlé kopírování souborů přímo z CINESSD bez dalšího softwaru.

SMYSLUJTE A VYHNĚTE SE

Systémy vidění dopředu a dolů umožňují Inspire 2 detekovat překážky až 30 metrů před sebou, což umožňuje chráněný let rychlostí až 34 mph (54 km/h) při ovladatelném úhlu 25°. Infračervené senzory směřující nahoru snímají překážky ve výšce 16 stop (5 m) výše a zvyšují ochranu při létání v uzavřených prostorách. Systémy snímání překážek jsou aktivní během normálního letu, RTH a všech inteligentních letových režimů.

SPOTLIGHT PRO

Spotlight Pro je výkonný režim sledování, který umožňuje i jednotlivým pilotům zachytit složité, dramatické snímky. Využívá pokročilé algoritmy vizuálního sledování k zachycení objektu během letu, bez ohledu na směr, kterým Inspire 2 letí, a vytváří záběry, které by kdysi vyžadovaly specializovaného operátora kamery. Pokud se gimbal přiblíží k dosažení svých limitů otáčení, bude se samotný Inspire 2 otáčet stejným směrem, aniž by to ovlivnilo ovládání letu nebo zachycený výstřel, aby se uvolnil pohyb gimbalu.

Má dva režimy fotografování, rychlý režim a režim kompozice. V rychlém režimu vyberte objekt, který chcete začít sledovat. V režimu kompozice vyberte objekt a polohu sledování. Když objekt vstoupí do přednastavené polohy sledování, zahajte sledování stisknutím klávesové zkratky. Závěs lze během fotografování posouvat pro úpravy kompozice. Spotlight Pro je k dispozici v inteligentních letových režimech TapFly, Waypoint a Point of Interest.

INTELIGENTNÍ LETOVÉ REŽIMY

Kromě Spotlight Pro je k dispozici řada dalších inteligentních letových a střeleckých režimů. Vyhýbání se překážkám je optimalizováno při použití režimů Point of Interest a Waypoint, takže složité záběry jsou jednoduché a opakovatelné. K dispozici jsou také QuickSpin, TapFly a ActiveTrack pro zjednodušení náročných záběrů.

TapFly

Dvouosá palubní FPV kamera odděluje pohled na let od pohledu z hlavní kamery, což efektivně poskytuje Inspire 2 vyhrazenou kameru TapFly. Klepnutím na bod na obrazovce v zobrazení FPV nastavíte trasu letu a Inspire 2 po této trase automaticky poletí a pilot se bude soustředit na pohyb kardanu.

ActiveTrack

Režim ActiveTrack umožňuje Inspire 2 rozpoznat řadu objektů, od lidí přes kola, auta až po lodě. Sledovací profily, které lze upravit na základě sledovaného objektu, znamenají větší přesnost sledování.

CHYTRÝ NÁVRAT DO DOMŮ

Systémy předního a sestupného vidění umožňují Inspire 2 vytvářet během letu mapu letové trasy v reálném čase. Pokud dojde ke ztrátě signálu video přenosového systému a je povolena funkce Smart Return to Home, může letět domů po své původní trase a po opětovném získání signálu přejít na přímku. Když se vrátí, použije primární kameru k identifikaci překážek až do vzdálenosti 200 m před sebou, což mu umožní naplánovat bezpečnou cestu domů. Po ztrátě spojení se také dokáže rychleji znovu připojit.

VIDEO PŘENOSOVÝ SYSTÉM

Nejnovější aktualizace technologie DJI Lightbridge má efektivní přenosovou vzdálenost až 4,3 míle (7 km)* a je schopna poskytnout jak video 1080p/720p, tak zobrazení FPV pilotovi a operátorovi kamery. Uživatelé mohou také přepínat mezi řídicími frekvencemi 2,4 GHz a 5,8 GHz**, aby omezili šum pro větší stabilitu signálu.

Primární a sekundární regulátory

Nová technologie bezdrátového přenosu HD obrazu posílá obrazové informace z primárního ovladače do sekundárního ovladače a oba ovladače mohou být od sebe vzdáleny až 100 m bez ztráty kvality obrazu.

VÝKONNÝ LETOVÝ VÝKON

Nový pohonný systém optimalizovaný pro výkon vytváří novou úroveň letového výkonu. Inspire 2 letí rychlostí až 58 mph (94 km/h), klesá rychlostí 9 m/s a stoupá rychlostí 6 m/s. Dokáže zrychlit z 0 na 80 km/h za pouhých 5 sekund a létá v maximálním úhlu náklonu 40°. Dvě ovládací páky jsou vyladěny pro větší citlivost, což usnadňuje jemné manévry.

Větší výkon také umožňuje Inspire 2 létat v extrémnějších podmínkách, včetně nadmořské výšky přes 2500–5000 m nad mořem (s použitím volitelných vyhrazených vrtulí) a při teplotách až -4 °F (-20 °C) pomocí inteligentního samozahřívacího systému. Letové baterie.

ZVÝŠENÁ SPOLEHLIVOST

Spolehlivost byla dále zvýšena díky duální redundanci klíčových modulů, jako je IMU a barometr. Inteligentní systém řízení letu monitoruje redundantní systém a poskytuje mu přesná letová data.

Nový systém snímání překážek pomáhá Inspire 2 detekovat a vyhýbat se překážkám, čímž se minimalizuje riziko kolize.

Duální baterie znamenají, že pokud dojde k problému na jedné baterii, druhá je schopna pokračovat v letu dostatečně dlouho pro bezpečné přistání. Současně je pohonný systém Inspire 2 poháněn signálem PWM s redundancí signálu sériového portu, takže v případě ztráty signálů PWM bude přenos pokračovat přes sériový port.

Tento pohonný systém byl testován tisíce hodin, aby byla zajištěna spolehlivost, v kombinaci s klíčovými senzory a konstrukcí se dvěma bateriemi je celková spolehlivost letu výrazně zvýšena.

Balíček se skládá z:

1x DJI Inspire 2 ProRes-CinemaDNG/Raw Bez kamery

1x DJI Zenmuse X5S

2x DJI Inspire 2 Cinessd (480 GB) (P02)

1x dálkový ovladač DJI Cendence

1x DJI Inspire 2 Cinessd Station (P03)

2x DJI CrystalSky 7,85 palce Ultra

6x DJI Inspire 2 TB50 Akku (P17)

1x RC stojan DJI Cendence Focus Handwheel 2 (P06)

1x ruční kolečko DJI Focus 2

1x DJI Inspire 2 Rychloupínací vrtule (P06)

1x DJI Inspire 2 Premium typový štítek (P59)

Specifikace

Letadlo

Modelka T650A

Hmotnost 7,58 lb (3440 g, včetně vrtulí a dvou baterií, bez kardanu a kamery), Max vzletová hmotnost 9,37 liber (4250 g)

Přesnost vznášení GPS Vertikální: ±1,64 stopy (0,5 m) nebo ±0,33 stopy (0,1 m, systém vidění dolů povolen), horizontální: ±4,92 stopy (1,5 m) nebo ±0,98 stopy (0,3 m, systém vidění dolů povolen)

Maximální úhlová rychlost Stoupání: 300°/s, vybočení: 150°/s

Maximální úhel náklonu P-režim: 35° (Forward Vision System povolen: 25°), A-režim: 35°, S-režim: 40°

Maximální rychlost výstupu P-režim/A-režim: 16,4 ft/s (5 m/s), S-režim: 19,7 ft/s (6 m/s)

Maximální rychlost klesání Vertikálně: 13,1 ft/s (4 m/s), naklonění: 13,1-29,5 ft/s (4-9 m/s)

Maximální vzletová hladina moře 1,55 mi (2500 m), 5000 m se speciálně konstruovanou vrtulí

Maximální odolnost proti rychlosti větru 10 m/s

Maximální doba letu Cca. 27 minut (se Zenmuse X4S), přibl. 23 minut (se Zenmuse X7) (Vznášení se na hladině moře bez větru.)

Model motoru DJI 3512

Model vrtule DJI 1550T

Vnitřní vznášení Ve výchozím nastavení povoleno

Provozní teplota -4° až 104° F (-20° až 40° C)

Diagonální vzdálenost (kromě vrtule) 23,8 palce (605 mm, režim přistání)

Maximální rychlost 58 mph nebo 94 km/h (režim Sport)

Dálkový ovladač

Modelka GL6D10A

Provozní frekvence 2,400-2,483 GHz, 5,725-5,850 GHz

Maximální vysílací vzdálenost (bez překážek, bez rušení) 2,4 GHz: FCC: 4,3 míle (7 km); CE: 2,2 míle (3,5 km); SRRC: 2,5 míle (4 km); MIC: 2,5 míle (4 km); 5,8 GHz: FCC: 4,3 míle (7 km); CE: 1,2 míle (2 km); SRRC: 3,1 míle (5 km); MIC: – ;

EIRP 2,4 GHz: FCC: 26 dBm; CE: 17 dBm; SRRC: 20 dBm; MIC: 17dBm; 5,8 GHz: FCC: 28 dBm; CE: 14 dBm; SRRC: 20 dBm; MIC: – ;

Video výstupní porty USB, HDMI

Zdroj napájení Vestavěná baterie

Nabíjení nabíječka DJI

Možnost dvou uživatelů Host-and-Slave připojení

Držák mobilního zařízení Tablet nebo chytrý telefon

Maximální šířka mobilního zařízení 170 mm

Výstupní výkon 9 W (bez napájení chytrého zařízení)

Provozní teplota -4° až 104° F (-20° až 40° C)

Skladovací teplota Méně než 3 měsíce: -4° až 113° F (-20° až 45° C), Více než 3 měsíce: 72° až 82° F (22° až 28° C)

Teplota nabíjení 32 ° až 104 ° F (0 ° až 40 ° C)

baterie 6000mAh 2S LiPo

Napájení USB iOS: 1 A @ 5,2 V (Max); Android: 1,5 A @ 5,2 V (max.)

Baterie (standardní)

název Inteligentní letová baterie

Modelka TB50

Kapacita 4280 mAh

Napětí 22,8 V

Typ baterie LiPo 6S

Energie 97,58 Wh

Čistá hmotnost 515 g

Teplota nabíjení 41 ° až 104 ° F (5 ° až 40 ° C)

Provozní teplota -4° až 104° F (-20° až 40° C)

Maximální nabíjecí výkon 180 W

Skladovací teplota Méně než 3 měsíce: -4° až 113° F (-20° až 45° C), Více než 3 měsíce: 72° až 82° F (22° až 28° C)

Systém vidění dolů

Rozsah rychlosti

Rozsah nadmořské výšky

Provozní rozsah

Provozní prostředí Povrchy s jasnými vzory a dostatečným osvětlením (> 15 lux)

Provozní rozsah ultrazvukového snímače 0,33–16,4 stopy (10–500 cm)

Provozní prostředí ultrazvukového snímače Neabsorpční materiál, pevný povrch (silný vnitřní koberec sníží výkon)

Upward Infrared Sensor

Rozsah snímání překážek 0-16,4 stop (0-5 m)

FOV ±5°

Provozní prostředí Velké nereflexní překážky

Gimbal

Modelka ZENMUSE X7 (volitelně), ZENMUSE X5S (volitelně), ZENMUSE X4S (volitelně)

Rozsah úhlových vibrací ±0,01°

Ovladatelný rozsah Rozteč: -130° až +40°, Náklon: ±20°, Pan: ±320°

Maximální ovladatelná rychlost Rozteč: 180°/s, Rolování: 180°/s, Pan: 270°/s

Typ rozhraní Odnímatelné

Mechanický rozsah Rozteč: -140° až +50°, Náklon: -50° až +90°, Pan: ±330°

Nabíječka

Modelka IN2C180

Napětí 26,1 V

Jmenovitý výkon 180 W

Nabíjecí hub

Modelka IN2CH

Vstupní napětí 26,1 V

Vstupní proud 6,9 A

Systém vidění vpřed

Rozsah snímání překážek 2,3–98,4 stop (0,7–30 m)

FOV Horizontální: 60°; Vertikální: 54°

Provozní prostředí Povrchy s jasnými vzory a dostatečným osvětlením (> 15 lux)

APLIKACE

název DJI GO 4

DJI Inspire 2 Premium (BUNDLE)