DJI Force Pro

DJI Force Pro

Díky využití špičkových komunikačních technologií a řídicích algoritmů je DJI Force Pro systém řízení pohybu kamery, který umožňuje operátorům ovládat gimbaly na dálku s neuvěřitelnou přesností.

DJI Force Pro

Špičkové intuitivní ovládání

Díky využití špičkových komunikačních technologií a řídicích algoritmů je DJI Force Pro systém řízení pohybu kamery, který umožňuje operátorům ovládat gimbaly na dálku s neuvěřitelnou přesností. Přesnou synchronizací pohybu operátora s pohybem kamery umožňuje Force Pro operátorům pořizovat mistrovské záběry intuitivněji než kdy jindy.

Přesné ovládání

Komunikační latence pouhých 10 milisekund znamená, že se kamera pohybuje synchronizovaně s DJI Force Pro téměř v reálném čase. Zabudovaný kompas a vysoce přesná IMU pracují v tandemu, aby zajistily plynulé ovládání a zabránily driftování gimbalu při pohybu nebo stání.

Stabilní převodovka

Bezdrátová zařízení se potýkají s problémy s rušením, a proto je DJI Force Pro vybaven dvoufrekvenčním bezdrátovým přenosovým systémem 2,4 a 5,8 GHz, který je schopen zajistit ovládací vzdálenost až 3 km2.

DJI Force Pro také podporuje kabelové připojení, které dokáže zcela zmírnit rušení s jiným zařízením na filmovém setu.

Snadné použití

Stejně jako u Ronin 2 mohou uživatelé upravit nastavení gimbalu a kamery pomocí vestavěné obrazovky a tlačítek DJI Force Pro. Pomocí nastavovacích koleček můžete dokonce upravit rychlost každé osy.

Široká kompatibilita

S přiloženým přijímačem je DJI Force Pro kompatibilní s Ronin 2 a Ronin-S nebo gimbaly třetích stran prostřednictvím připojení S-BUS.

Podpora pro další zařízení již brzy.

Dlouhá životnost baterie

Díky baterii 4750 mA, která nabízí až 5 hodin provozu, má DJI Force Pro dostatek energie, aby zůstala zapnutá po celé natáčení. Uživatelé mohou Force Pro nabíjet také prostřednictvím portu USB-C nebo portu CAN BUS.

Flexibilní instalace

Pro maximální přizpůsobivost je DJI Force Pro dodáván s lehkou rukojetí a lze jej současně připojit k více příslušenství, včetně monitorů, systémů pro přenos videa, palcových ovladačů a dalších. Lze jej také připevnit na stativ pomocí přiloženého adaptéru.

V krabici

Force Pro × 1

Anténa × 2

Adaptér × 1

Kabel USB-C × 1

Šroub × 2

Uživatelská příručka × 1

Bezdrátový přijímač DJI × 1

Anténa bezdrátového přijímače DJI × 1

Kabel DJI Wireless Receiver to D-Bus × 1

DJI Force Pro

Spotřeba 3 W

Napětí 3,85 V

baterie 4750 mAh/18,21 Wh

Provozní teplota -20° až 40℃ (-4° až 104℉)

Teplota nabíjení 0° až 35℃) (32° až 95℉))

Životnost baterie 5 hodin

Nabíjecí proud 2A

Doba nabíjení 2,5 hodiny

DC IN 9 V-26 V

DC OUT 5V/1A

DJI Force Pro