DJI CrystalSky (7,85″ vysoký jas)

DJI CrystalSky (7,85

Monitor CrystalSky, vytvořený pro venkovní letecké snímkování, má ultra jasnou obrazovku, která je jasně viditelná na slunci. Je od základu navržen tak, aby bezproblémově spolupracoval s aplikací DJI GO/ DJI GO 4 a poskytoval operátorům kamer úplnou kontrolu.

DJI CrystalSky (7,85″ vysoký jas)

ULTRASVĚTLÝ

Maximální jas 2000 cd/m² znamená, že monitor CrystalSky je více než čtyřikrát jasnější než typická mobilní zařízení. Detaily na obrazovce jsou jasné a ostré a barvy jsou živé, což poskytuje kvalitu potřebnou pro jemné doladění kompozice obrazu. Vyhrazený režim Sunlight Readability Enhancement je speciálně navržen pro zpracování obrazu v reálném čase, aby bylo zajištěno pohodlnější sledování za jasného světla.

* 5,5”/7,85” 1000 cd/m²; 7,85” Ultra Bright 2000 cd/m²

Rozlišení: 2048 x 1536 (7,85″) / 1920 x 1080 (5,5″)

CrystalSky nepodporuje přenos videa 1080p.

HLADŠÍ ZOBRAZENÍ VIDEA

Monitor CrystalSky využívá optimalizované dekódování videa k dekódování videa v reálném čase. Kvůli omezením v přístupu k softwaru na chytrých telefonech a tabletech je dekódování videa v jiných chytrých zařízeních méně než ideální. Při použití k prohlížení fotografií nebo videí přenášených fotoaparátem mohou nastat problémy včetně chvění videa, dlouhé latence a dalších. Optimalizovaný dekodér monitoru CrystalSky poskytuje plynulé video v reálném čase s minimální latencí.

PŘIZPŮSOBENÝ SYSTÉM A DJI GO/ DJI GO 4

Nově navržený systém odstraňuje nepotřebné aplikace a služby Android a je odolný vůči virům a nevyžádanému softwaru. To zajišťuje, že monitor CrystalSky je vždy schopen nabídnout optimální výkon. Jeho vestavěná aplikace DJI GO/ DJI GO 4 poskytuje plný přístup ke všem funkcím DJI GO/ DJI GO 4 včetně úpravy parametrů letadla, ovládání kamery, správy záběrů a přehrávání. Pomocí offline map mohou být mapy stále dostupné, i když jsou mimo dosah Wi-Fi.

ZDROJ NAPÁJENÍ

Dvoučlánková 4920 mAh sekundární externí baterie poskytuje monitoru CrystalSky delší provozní dobu než srovnatelná mobilní zařízení. Podporuje rychlé nabíjení a dobře řídí rychlost vybíjení i při nízkých teplotách. Při použití s 7,85″ a 5,5″ obrazovkami může dosáhnout maximální doby provozu 4-5 hodin, respektive 5-6 hodin.

DUAL SLOTY SD KARTY

Monitor CrystalSky je vybaven dvěma sloty pro Micro SD karty a lze jej rozšířit nebo přímo na monitoru přehrávat záběry nahrané na Micro SD kartu. Může být také použit pro zálohování záběrů. Pomocí editorů zabudovaných v DJI GO/ DJI GO 4 lze rychle a okamžitě sdílet vysoce kvalitní úpravy na sociálních sítích.

Monitor CrystalSky podporuje dekódování videa H.264 a H.265, což mu umožňuje přehrávat tyto soubory rychlostí 30 snímků za sekundu a 60 snímků za sekundu. Tato videa lze také vysílat prostřednictvím portu HDMI.

PORTY A SÍŤ

Port HDMI monitoru CrystalSky umožňuje výstup až 4K videa do brýlí FPV a dalších zobrazovacích zařízení. Vestavěná dvoupásmová Wi-Fi znamená, že se může připojit k Wi-Fi sítím a Wi-Fi hotspotům z mobilních zařízení a je také kompatibilní s 4G hardwarovými klíči a úložištěm USB prostřednictvím portu USB-A.

Po připojení k internetu získá monitor CrystalSky snadný přístup k upgradům systému, živému vysílání, sdílení fotografií nebo videí, synchronizaci dat a dalším. Velikosti souborů jsou co nejvíce optimalizovány, aby se minimalizovaly požadavky na mobilní data.

Integrované porty Micro USB a USB-C umožňují pohodlné připojení monitoru CrystalSky s dálkovým ovladačem nebo jinými zařízeními.

OPTIMÁLNÍ EXTRÉMNÍ TEPLOTA

Většina chytrých zařízení je navržena tak, aby fungovala v běžných teplotních rozsazích. Externí baterie monitoru CrystalSky byla navržena pro extrémnější teploty. Je schopen pracovat až do -4°F (-20°C) a díky vnitřnímu chladicímu systému funguje normálně při teplotách až 104°F (40°C).

KOMPATIBILITA LETECKÉHO SYSTÉMU DJI

Monitor CrystalSky lze rychle připojit k řadě Inspire, řadě Phantom 4, řadě Phantom 3 (Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced), řadě Matrice a řadě Osmo (kromě Osmo Mobile) přes Wi-Fi nebo přes USB dálkového ovladače. port, v závislosti na vašem konkrétním produktu.* CrystalSky se také snadno připojuje k dálkovému ovladači Cendence bez dalšího montážního držáku.

V krabici

5,5″ Vysoký jas:

Monitor CrystalSky ×1

Inteligentní baterie ×1

Inteligentní rozbočovač nabíjení baterie ×1

7,85″ Vysoký jas:

Monitor CrystalSky ×1

Inteligentní baterie ×2

Inteligentní rozbočovač nabíjení baterie ×1

7,85″ ultra jas:

Monitor CrystalSky ×1

Inteligentní baterie ×2

Inteligentní rozbočovač nabíjení baterie ×1

Kompatibilita

Mavic Pro

Řada Phantom 4

Řada Phantom 3

Série Inspire

Osmo

Osmo+

Osmo Pro

Osmo RAW

Osmo Pro/RAW – Kabelový video adaptér

CrystalSky – Osmo Pro/RAW montážní držák

Dálkový ovladač Cendence

CrystalSky – Montážní držák dálkového ovladače

Montážní držák dálkového ovladače CrystalSky Mavic/Spark

Kompatibilní nabíječky baterií:

Nabíječka baterií Inspire 2 (IN2C180)

Nabíječka baterií Inspire 2 (ADE018)

Nabíječka do auta Inspire 2 (C6S90-2)

Inspire 1 100W nabíječka baterií (A14-100P1A)

Inspire 1 180W nabíječka baterií (ADE018)

Nabíječka do auta Inspire 1 (C6S90)

Nabíječka baterií řady Phantom 4 (PH4C100)

Phantom 4 Series 160W nabíječka baterií (PH4C160)

Nabíječka do auta Phantom 4 (C6S90)

Profesionální nabíječka baterií Phantom 3 (ADE019)

Nabíječka do auta Phantom 3 (C4S90)

*Nabíječka baterií Phantom 3 57W (A14-057N1A)

* Osmo 57W nabíječka baterií (A14-057N1A)

*57W nabíječka baterií nedodává dostatek energie k současnému nabíjení baterií a dalších zařízení připojených k portu USB. Při nabíjení baterií NEPOUŽÍVEJTE port USB k nabíjení jiného zařízení.

DJI CrystalSky (7,85″ vysoký jas)