DJI Care Enterprise Basic Matrice 210 V2

DJI Care Enterprise Basic Matrice 210 V2

DJI Care Enterprise Basic Matrice 210 V2

DJI Care Enterprise Basic Matrice 210 V2

DJI CARE ENTERPRISE

Komplexní ochrana vaší flotily

DJI Care Enterprise byl speciálně vytvořen, aby poskytoval komplexní ochranu pro vaše produkty DJI Enterprise. Nabízí možnosti pokrytí s neomezenými výměnami nebo bezplatnými opravami pro náhodné poškození, jako je havárie, poškození vodou nebo rušení signálu. Tato účinná a úplná služba ochrany před nehodami poskytuje větší klid pro celou vaši flotilu DJI .

Neomezené bezplatné výměny

Neomezené bezplatné náhrady za drony jsou poskytovány s DJI Care Enterprise.

* Za každou výměnu je z částky krytí odečten poplatek odpovídající ceně poškození původního produktu.

Neomezené sdílení pro celou vaši flotilu

Minimalizujte své riziko a zjednodušte si pracovní postup s jedním účtem, který ochrání celý váš vozový park. Díky sdílenému pokrytí v rámci celé flotily lze zakoupit, aktivovat a svázat neomezený počet produktů s vaším účtem DJI Care Enterprise, čímž se zvýší vaše celkové pokrytí a klid.

Více možností a komplexní péče

Vyberte si ze dvou plánů poskytovaných DJI Care Enterprise na základě vašich letových potřeb a užijte si práci šetřící letovou péči.

DJI Care Enterprise Basic

  • Služba sdílení N/A
  • Počet výměn 2
  • Poplatek za výměnu za nízkou cenu
  • Rozšířený servisní plán DJI Care Enterprise Basic Renew

Krytí škod způsobených vodou

Létejte nebojácně s DJI Care Enterprise, vyměňte své letadlo, i když je jeho voda poškozena. K dispozici jsou také náhradní jednotky pro: Poškození při havárii a kolizi, rušení signálu a další nehody způsobené chybou uživatele.

Doprava zdarma

DJI pokryje veškeré náklady na dopravu, když používáte službu DJI Care Enterprise, což vám pomůže vychutnat si optimální zážitek.

DJI Care Enterprise Renew rozšiřuje ochranu pro vaše produkty DJI Enterprise

Pomocí plánů ochrany DJI Care Enterprise Renew můžete rozšířit službu DJI Care Enterprise pro vaše produkty DJI Enterprise. Pokud jste si zakoupili DJI Care Enterprise Plus Renew, budou vám po dobu jednoho roku nabídnuty neomezené výměny nebo bezplatné opravy v rámci výše krytí za poškození produktu. Pokud jste zakoupili DJI Care Enterprise Basic Renew, bude vám nabídnuta 1 výměna za nízkou cenu, pokud dojde k poškození vašeho produktu do jednoho roku, a oficiální záruční doba produktu se prodlouží o 12 měsíců.

DJI Care Enterprise Basic Matrice 210 V2