Dalekohled Bushnell Forge 10×42

Dalekohled Bushnell Forge 10x42

Binokulární linie Forge 10X42 definuje jasnost. Výkon při nízkém osvětlení, který konkuruje i těm nejuznávanějším značkám optiky, tento binokulární dalekohled je vybaven sklem ED Prime, hranoly BaK 4 s fázovým a dielektrickým povlakem PC3, antireflexními vrstvami Ultrawide Band a exkluzivní technologií EXO Barrier společnosti Bushnell.

Dalekohled Bushnell Forge 10×42

10X42 v binokulární řadě Forge definuje jasnost. S výkonem při slabém osvětlení, který konkuruje i těm nejrespektovanějším optickým značkám, je tento binokulární dalekohled vybaven sklem ED Prime, PC3 fázovým a dielektricky potaženým hranoly BaK 4, antireflexními vrstvami Ultrawide Band a exkluzivní technologií EXO Barrier společnosti Bushnell. Díky designu děleného můstku a vodotěsné konstrukci je tento binokulární dalekohled navržen pro použití v extrémních podmínkách a přináší extrémní výsledky.

  • Exkluzivní ochrana EXO Barrier Protection – Nejnovější a nejlepší ochranná vrstva na čočky od společnosti Bushnell se molekulárně váže na sklo, odpuzuje vodu, olej, prach, nečistoty a zabraňuje poškrábání.
  • ED Prime Glass – sklo nejvyšší kvality od Bushnell poskytuje úžasné barvy, rozlišení a kontrast, a to i za špatných světelných podmínek.
  • PC-3 Phase Coating – Nanesený na hranoly, zvyšuje rozlišení a kontrast.
  • Vodotěsná konstrukce IPX7 – optika utěsněná O-kroužkem zůstane uvnitř suchá, když je ponořena do tří stop vody po dobu až 30 minut.
  • Dielectric Prism Coating – Nanesený na hranoly, zajišťuje reprodukci živých barev a umožňuje 92% propustnost světla pro jasný obraz.

ČISTICÍ utěrka SPUDZ®

Zahrnuje čisticí hadřík SPUDZ® – hodnota 6,99 $!

BINOKULÁRNÍ POPRUH V SOUČÁSTI

Dalekohled Forge je dodáván s univerzálním binokulárním postrojem Bushnell – v hodnotě 20,99 $ – ideální pro ušetření vašeho krku od hmotnosti dalekohledu a poskytnutí možnosti snadno zvednout dalekohled do úrovně očí.

NASTAVITELNÉ DIOPTERIE

Ultra přesné nastavitelné dioptrické zámky, takže můžete optiku dokonale přizpůsobit svému oku a neztrácet nastavení v nejhorší chvíli.

PC-3 FÁZOVÉ NÁTĚRY

Hranoly Abbe Koenig jsou PC-3 fázově potažené pro ohromující ostrost a podání barev, takže můžete vidět každý detail a vidět nejvzdálenější hru nebo nejmenší cíl.

VESTAVĚNÉ KRYTY OBJEKTIVŮ

Krytky objektivu se připevňují k tělu Forge, takže se nemusíte bát, že je v terénu ztratíte

POUŽÍVEJTE SE STATIVEM

Forge je adaptabilní pomocí našeho adaptéru pro binokulární stativ s rychlým uvolněním, takže můžete zachytit každý detail a vidět ten bílý ocas v dálce nebo dopad na cíl.

ED PRIME GLASS

ED Prime Glass omezuje barevné lemování (chromatické aberace) a umožňuje nejostřejší zobrazení, takže můžete vidět rozdíl mezi zásahem levého okraje nebo středovým úderem.

TECHNOLOGIE EXO BARIÉRY

EXKLUZIVNÍ technologie EXO Barrier od společnosti Bushnell je součástí všech dalekohledů Forge, která odpuzuje vodu a prach, takže nikdy nezmeškáte to, co si brýlíte.

ZÍSKEJTE NOVOU PERSPEKTIVU S BUSHNELLOVÝM DALEKOHLEDEM

Dalekohledy Bushnell poskytují jasný, jasný HD obraz. Nabízíme široký výběr loveckých dalekohledů, kompaktních dalekohledů, dalekohledů pro noční vidění a dalších. Bez ohledu na to, na co se zaměřujete, budete těžit z našeho více než 65letého mistrovského díla robustnosti, jasnosti a propustnosti světla.

BUSHNELL. NIKDY NEPŘEHLÉDNĚTE

Od nalezení méně prošlapané stezky po zdokonalení záběru – patříte do přírody. Ve společnosti Bushnell vyvíjíme vybavení pro optiku, abychom vám umožnili dostat se ven a zažít vaši vášeň, protože milujeme přírodu stejně jako vy.

BREJLE

ID BU-BF1042T

název Dalekohled Forge 10×42

Zvětšení x Objektiv 10×42

Hranolový systém Střecha

Hranolové sklo BaK-4

Zorné pole (ft @ 100 yds) 340 stop

Výstupní žák 4,2 mm

Zavřít zaostření 10 stop

Hmotnost 30,4 unce

Délka 6,7 palce

Hydroizolace IPX7

Uzamykací dioptrie Ano

Přizpůsobí se stativu Ano

Očnice Twist-Up

Permafocus Ne

PC-3 Phase Coating Ano

Dielektrický prismový povlak Ano

Ultra Wide Band Coating Ano

Ochranný povlak čočky EXO bariéra

ED Prime Ano

Dalekohled Bushnell Forge 10×42