Dalekohled Bushnell Engage EDX 12×50

Dalekohled Bushnell Engage EDX 12x50

Engage EDX je podpořen zárukou za každého počasí exkluzivní povrchovou úpravou EXO Barrier od společnosti Bushnell – odpuzuje vodu, nečistoty, olej a mlhu. Plně vícevrstvá optika nabízí maximální jas a čistotu a je umístěna v lehkém a odolném hořčíkovém šasi.

Dalekohled Bushnell Engage EDX 12×50

Engage EDX – Nejlepší optika ve své třídě se špičkovými funkcemi. Celá řada je podpořena zárukou za každého počasí exkluzivní povrchové úpravy čoček EXO Barrier od Bushnell – odpuzuje vodu, nečistoty, olej a mlhu. Plně vícevrstvá optika nabízí maximální jas a čistotu a je umístěna v lehkém a odolném hořčíkovém šasi. Sklo ED Prime Glass a aretační dioptrie okuláru zajišťují pokaždé obraz ostrý jako břitva.

12násobné zvětšení je ideální pro zobrazení těch největších detailů, když to nejvíce potřebujete, a velké 50mm objektivy shromažďují tuny světla a přinášejí vám nejjasnější možný obraz.

  • Ideální dalekohled pro střelce na dlouhé vzdálenosti. Zvětšení 12x přináší vzdálené cíle zepředu a do středu. ED Prime Glass – sklo nejvyšší kvality od společnosti Bushnell poskytuje úžasné barvy, rozlišení a kontrast, a to i za špatných světelných podmínek.
  • Exkluzivní ochrana EXO Barrier Protection – Nejnovější a nejlepší ochranná vrstva na čočky od společnosti Bushnell se molekulárně váže na sklo, odpuzuje vodu, olej, prach, nečistoty a zabraňuje poškrábání.
  • Dielectric Prism Coating – nanesený na hranoly, zajišťuje reprodukci živých barev a umožňuje 92% propustnost světla pro jasný obraz.
  • PC-3 Phase Coating – Nanesený na hranoly, zvyšuje rozlišení a kontrast.

NASTAVITELNÉ OČINY

Otočné očnice usnadňují dosažení dokonalého obrazu s brýlemi i bez nich.

LEHKÝ A VÝKONNÝ

Lehká a plně vícevrstvá optika se spojuje, aby poskytla živé zobrazení a rozlišení v balení s nízkou hmotností, které zapůsobí, aniž by vás unavilo.

TECHNOLOGIE EXO BARIÉRY

Bushnell’s EXO Barrier je trvalá vrstva na vnějších površích čoček, která odpuzuje vodu, olej, mlhu, prach a nečistoty, takže budete mít vždy čistý a živý obraz.

KLASICKÁ KONFIGURACE, NAPLNĚNÁ FUNKCÍ

Funkce Engage EDX zlepšují výkon při slabém osvětlení, což vám dává výhodu při lovu za špatných světelných podmínek. Díky voděodolné konstrukci IPX7 a technologii EXO Barrier se nezamlží v těch nejdůležitějších okamžicích. Spárujte to s plně vícevrstvými čočkami, jas a barva jsou zvýšeny pro živý zážitek ze sledování. S EDX získáte nejlepší optiku ve své třídě za dostupnou cenu.

ZÍSKEJTE NOVOU PERSPEKTIVU S BUSHNELLOVÝM DALEKOHLEDEM

Dalekohledy Bushnell poskytují jasný, jasný HD obraz. Nabízíme široký výběr loveckých dalekohledů, kompaktních dalekohledů, dalekohledů pro noční vidění a dalších. Bez ohledu na to, na co se zaměřujete, budete těžit z našeho více než 65letého mistrovského díla robustnosti, jasnosti a propustnosti světla.

BUSHNELL. NIKDY NEPŘEHLÉDNĚTE

Od nalezení méně prošlapané stezky po zdokonalení záběru – patříte do přírody. Ve společnosti Bushnell vyvíjíme vybavení pro optiku, abychom vám umožnili dostat se ven a zažít vaši vášeň, protože milujeme přírodu stejně jako vy.

BREJLE

ID BU-BEN1250

název Zapojte dalekohled EDX 12×50

Zvětšení x Objektiv 12×50

Hranolový systém Střecha

Hranolové sklo BaK-4

Výstupní žák 4,1 mm

Zavřít zaostření 10 stop

Hmotnost 29,2 unce

Délka 6,5 palce

Hydroizolace IPX7

Uzamykací dioptrie Ano

Přizpůsobí se stativu Ano

Očnice Twist-Up

Permafocus Ne

PC-3 Phase Coating Ano

Dielektrický prismový povlak Ano

Ultra Wide Band Coating Ano

Ochranný povlak čočky EXO bariéra

ED Prime Ano

Dalekohled Bushnell Engage EDX 12×50