CZI GL60 Plus DJI SkyPort Spotlight

CZI GL60 Plus DJI SkyPort Spotlight

Stolní lampa gl60 plus cloud využívá čtyři skupiny optických zobrazovacích komponent

CZI GL60 Plus DJI SkyPort Spotlight

Stolní lampa gl60 plus cloud využívá čtyři skupiny optických zobrazovacích komponent, každá skupina se skládá ze čtyř čoček, vyzařuje ostrý světelný sloupec s úhlem pouhých 15 stupňů, má stejnou barvu, jednotný jas a stabilně poskytuje nejlepší osvětlení. 24lux, s efektivní ozařovací vzdáleností 150 m a efektivní osvětlovací plochou 1225 metrů čtverečních, což zlepšuje účinek vzdušného ozařování UAV v noci do nové výšky. Celkový design je ultra lehký, váží pouze 750 g a jmenovitý výkon je až 120 W. Prostřednictvím rozhraní djiskyportv2.0 je kompatibilní s Dajiang Jingwei m200v2, m300rtk a dalšími řadami UAV, které mohou splňovat požadavky noční hlídky, varovné jízdy, indikace azimutu, hlídky elektrického vedení, pátrání a záchrany a dalších nočních operací.

LED lineární stmívání

Vysoce výkonný LED světelný zdroj, Maximální výkon 120W, 100 metrů přízemního osvětlení 24lux, Lineární stínování, SPZ nebyla odhalena.

Nereflexní design mísy

Žádný sekundární světelný bod, Snižte ztrátu efektivního jasu, Díky silné explozi světla a režimu blesku může tiše odjet a ukázat směr.

Zobrazovací optická technologie

Zobrazovací optika, 4 sady optických čoček, 1 sada 4 čoček, světelný úhel 15 stupňů.

Ultra lehký design

Plně utěsněný trup, IP55 vodotěsný a prachotěsný, Nový proces odvádění tepla tlakovým litím, 0,7 kg ultralehká hmotnost, Flexibilní použití a delší výdrž.

Kolébkový projektor GL60 Plus se hodí na:

  • M300RTK
  • M200V2

CZI GL60 Plus DJI SkyPort Spotlight