Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS

Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS

Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS

Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS

Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS obsahuje MC05G, telefon POTS v uzamykatelné skříni, 328′ kabel, spojovací skříňku a montážní držák

ComCenter Outdoor ASE-CIT02-EXT je datová a hlasová jednotka s bohatými funkcemi pro síť Iridium , která šetří čas a peníze na materiály a instalaci. Není třeba vést více kabelů pro hlas nebo data. Tato all-in-one jednotka do každého počasí vyžaduje pouze jeden kabel, takže jste v provozu během okamžiku.

Vlastnosti a vybavení

  • Hlas a data – ComCenter Outdoor ASE-CIT02-EXT je hlasová a datová jednotka s bohatými funkcemi pro přístup k síti Iridium v interiéru. Od pólu k pólu zůstaňte ve spojení přes satelit pomocí telefonu, e-mailu nebo internetu. K dispozici jsou škálovatelné rychlosti přenosu dat. Uživatelé mohou také odesílat SMS zprávy.
  • Jednoduchá instalace – není třeba vést více kabelů pro hlasové nebo datové přenosy. S ComCenter Outdoor je potřeba pouze jeden. Obrovská úspora až 400 stop jednoho napájecího a komunikačního kabelu bez zesilovačů, aktivních antén nebo opakovačů.
  • Vlastní připojení – Pomocí 1stopého adaptérového kabelu převede ComCenter Outdoor vlastní připojení na jakýkoli telefon RJ11 nebo rozhraní Ethernet RJ45, které lze použít se standardní propojovací krabicí. Prodlužovací kabely budou k dispozici v délkách 10, 20, 50 a 100 stop. Rozhraní CAT5 založené na IP.
  • Uživatelské rozhraní – V rozhraní GUI můžete přiřadit a spravovat uživatele, kteří budou volat a připojovat se k internetu a e-mailu. Přístup ke zprávám o využití a konfiguraci, zobrazení síly signálu Iridium a stavu připojení. Zjednodušená obsluha, nastavení řešení problémů.
  • Těsnění a konektory – Díky těsněním je ComCenter Outdoor skutečnou jednotkou pro každé počasí. Jednotka je vodotěsná a odolná vůči povětrnostním vlivům, slunečnímu záření a dešti.
  • Vnitřní vybavení a napájení – ComCenter Outdoor je jednotka typu vše v jednom. Vnitřní komponenty jsou umístěny v bílém pouzdru antény, takže níže není potřeba žádná další krabice nebo pouzdro. Vstupní rozsah 10-32 V DC podporuje napájecí systémy na většině vozidel a plavidel.
  • Celosvětové pokrytí – Iridium Satellite System je jediným poskytovatelem skutečně globálních, skutečně mobilních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země. Prostřednictvím konstelace 66 satelitů na nízké oběžné dráze (LEO) poskytuje Iridium základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná pozemní komunikace.

Pokročilé funkce

  • Záznam volání zaměstnanců/posádky lze nakonfigurovat pro předem přidělené 7místné ID volajícího potřebné k aktivaci volání.
  • Díky „inteligentnímu vytáčení“ zná ComCenter Outdoor správný formát kódu země a po zadání čísla zavolá.

Citadel Kit Extended, ComCenter II Outdoor s vestavěnou anténou a GPS