Bushnell Forge Spotting Scope Úhlový

Bushnell Forge Spotting Scope Úhlový

Tento dalekohled Forge Spotting Scope má až 60x zvětšení a velký 80mm objektiv, který vám umožní sklopit vzdálené cíle s vysokým rozlišením a vynikající propustností světla za jakýchkoli světelných podmínek.

Bushnell Forge Spotting Scope Úhlový

Kombinace až 60x zvětšení a velkého 80mm objektivu vám umožní sklopit vzdálené cíle s vysokým rozlišením a vynikající propustností světla za jakýchkoli světelných podmínek.

  • Terén s rovným okulárem
  • Exkluzivní EXO bariérová ochrana – nejnovější a nejlepší ochranná vrstva na čočky od společnosti Bushnell se molekulárně váže na sklo, odpuzuje vodu, olej, prach, nečistoty a zabraňuje poškrábání.
  • Fully Multi Coated – Vícenásobné vrstvy antireflexního povlaku na všech površích vzduch-sklo poskytují jasný, vysoce kontrastní obraz.
  • IPX7 Vodotěsná konstrukce – optika s těsněním O-kroužkem zůstane uvnitř suchá, když je ponořena do tří stop vody po dobu až 30 minut.

ČISTICÍ utěrka SPUDZ®

Zahrnuje čisticí hadřík SPUDZ® – hodnota 6,99 $!

PRO OPTIMÁLNÍ SLEDOVÁNÍ POUŽÍVEJTE SE STOJEM

Chcete-li získat nejlepší výsledky z Forge spotter, použijte stativ k omezení pohybu a získejte nejčistší pohled na svůj cíl. Doporučujeme Primos Trigger Stick Gen 3. Prohlédněte si ji zde.

PLNĚ VÍCEVRSTVANÁ OPTIKA

Spottery Forge mají plně vícevrstvou optiku s několika vrstvami antireflexního povlaku na všech površích vzduch-sklo a poskytují jasný a živý obraz.

TECHNOLOGIE EXO BARIÉRY

Pozorovací dalekohledy Forge jsou vybaveny exkluzivní technologií EXO Barrier společnosti Bushnell, která pokrývá čočky, molekulárně se váže na sklo, aby se zabránilo poškrábání a odpuzuje vodu, prach a nečistoty.

OBLAST POHLEDU

Pozorovací dalekohledy Bushnell vám poskytují výhodu světového vysokého bodu jasu, jasnosti a detailů od okraje k okraji – ať už sledujete ptáky na hladině moře nebo lovíte nad hranicí lesa. HDOS (optický systém s vysokým rozlišením) kombinuje naše klíčové technologie: ED Prime Extra-Low Dispersion sklo, prémiové hranoly BaK-4 a plně vícevrstvé čočky. Tyto společně poskytují bezchybnou věrnost barev, mimořádně ostrý obraz a optimální propustnost světla.

OPTIKA BUSHNELL. NIKDY NEPŘEHLÉDNĚTE

Od nalezení méně prošlapané stezky po zdokonalení záběru – patříte do přírody. Ve společnosti Bushnell vyvíjíme vybavení pro optiku, abychom vám umožnili dostat se ven a zažít vaši vášeň, protože milujeme přírodu stejně jako vy.

BREJLE

ID P01530

název Spotting Scope Forge™

Hmotnost 61,4 unce

Délka 17 palců

Zvětšení x Objektiv 20-60×80

Zorné pole (ft @ 100 yds) 33m @ 20X až 17m @ 60X

Zavřít zaostření 41 stop

Výstupní žák 1,3-4 mm

EyeRelief 17 mm

Očnice Twist-Up

Povrchová úprava čočky Plně potaženo Mlti

PC-3 Phase Coating Ano

Hranolový systém Porro

Hranolové sklo Bak-4

Zaměřovací kříž Žádný

ED Prime Ano

Bushnell Forge Spotting Scope Úhlový